چرا شرکت بیمه پاسارگاد؟ تاریخچه ، اهداف ، افتخارات و محصولاتی که مورد اعتماد مردم واقع شده . بهترین بیمه ، بیمه ایست که آگاهانه و متناسب با نیاز شما انتخاب شود. با ما همراه باشید.
چرا ما بیمه عمر پاسارگاد را به کارمندان دولتی و غیر دولتی پیشنهاد میکنیم؟ مزایا و ویژگیهای بیمه عمر چه کمکی میتواند به سطح رفاه و آسایش زندگی این قشر مهم از جامعه داشته باشد؟
آیا میدانستید سالانه بیش از 350 میلیون حادثه شغلی در جهان روی میدهد؟ بیش از 20 هزار حادثه شغلی در ایران روی میدهد؟ بیش از 11 % این حوادث به از کار افتادگی کارگران منجر میشود؟
چه تعداد از افراد جامعه به این سوال پاسخ مثبت میدهند : آیا اگر به شما در ابتدای جوانی سرمایه هنگفتی پرداخت میشد مسیر زندگیتان بهتر دنبال میشد؟ کودکان امروز جوانان فردا هستند.
بیمه عمر چگونه میتواند به افزایش سطح رفاه و آسایش زندگی پرسنل نظامی و انتظامی کمک کند؟ در ادامه با بیان برخی از مزایای بیمه عمر پاسارگاد به بررسی پاسخ این سوال میپردازیم.
زنان خانه دار رکن اصلی اولین نهاد اجتماعی یعنی خانواده هستند. اما با وجود این نقش مهم اجتماعی چه تدابیری برای حفظ امنیت و آسایش زندگی این قشر تاثیرگذار از جامعه اندیشیده شده است؟
کسبه مصداق بارز خویش فرمایی هستند و ریسکهای خاص خود را دارند. اما بیمه عمر چگونه میتواند به افزایش سطح رفاه و آسایش کسبه که ضربان اقتصادی کشور را در دست دارند کمک کند
حیات هر سازمانی وابسته به تلاش کارکنان آن سازمان بوده وعمکرد کارکنان در گرو امید به آینده است. در این راستا بیمه عمر بعنوان یک ابزار در اختیار مدیران مجموعه ها قرار دارد.

بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد یک طرح عالی برای تامین آسایش فرد و خانواده در طول دوران زندگیست. در این طرح شما با پرداخت حق بیمه ای که مقدار و نحوه پرداخت آن به انتخاب شماست از انواع پوششهای بیمه ای برخوردار شده و سرمایه بیمه نامه را در پایان مدت آن دریافت خواهید کرد. سرمایه بیمه نامه چندین برابر مبلغ پرداختی توسط بیمه شده بوده و شامل سرمایه فوت و حیات میباشد که در صورت در قید حیات بودن فرد به خود او و در غیر این صورت به ذینفع پرداخت خواهد شد.

مطالعه بیشتر

استعلام و خرید بیمه عمر پاسارگاد

استعلام و خرید بیمه عمر پاسارگاد

فرآیند تهیه بیمه عمر پاسارگاد بسیار ساده است. در وحله اول فرم پرسشنامه توسط خریدار تکمیل و ارسال میشود ، در این فرم خریدار مقدار حق بیمه و پوششهای مورد نظر خود را اعلام میکند. البته شما میتوانید در قسمت استعلام آنلاین بیمه عمر نیز این مهم را انجام دهید . سپس جدول محاسبه بیمه عمر بر این اساس در اختیار او قرار میگیرد. در صورت تایید این جدول و پرداخت اولین حق بیمه ، بیمه عمر خریدار حداکثر ظرف دو هفته صادر و در اختیار او قرار میگیرد.

مطالعه بیشتر

مزایای بیمه عمر پاسارگاد

مزایای بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد دارای 12 مزیت اصلیست که داشتن آن را برای هر عضو جامعه تقریبا ضروری میکند. به عنوان مثال تسهیلات وام، معافیت مالیاتی، پوشش از کار افتادگی، سود سپرده و مشارکت در منافع، پوشش بیماریهای خاص، تخفیف در بیمه ثالث، پوشش بیمه تکمیلی درمان، مقدار حق بیمه و نحوه پرداخت کاملا اختیاری، پوشش آتش سوزی منزل و پوشش حادثه. تمامی این موارد به تفصیل در صفحه مربوط به مزایای بیمه عمر پاسارگاد بیان شده است.

مطالعه بیشتر

محاسبه بیمه عمر پاسارگاد

محاسبه بیمه عمر پاسارگاد

محاسبه بیمه عمر به صورت آنلاین در حال حاضر ممکن نیست و شرکت بیمه بر اساس اطلاعات فرم پرسشنامه خریدار – از جمله سن ، شرایط پرداخت ، سبک زندگی و ریسک شغلی - نسبت به ارائه جدول محاسبه بیمه عمر اقدام میکند. اما جهت رفاه حال علاقمندان ، ما بیش از سی نمونه مختلف را در صفحه مربوطه ارائه کرده ایم. در جدول محاسبه بیمه عمر مقادیر پرداخت و سرمایه بیمه عمر بر حسب سال تفکیک شده و خریدار براحتی میتواند به بررسی آن بپردازد.

مطالعه بیشتر

خدمات ما

وب سایت تخصصی بیمه

برخی از تقدیرنامه های شرکت بیمه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد

 

 

Hide Main content block

نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا