بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد یک طرح عالی برای تامین آسایش فرد و خانواده در طول دوران زندگیست. در این طرح شما با پرداخت حق بیمه ای که مقدار و نحوه پرداخت آن به انتخاب شماست از انواع پوششهای بیمه ای برخوردار شده و سرمایه بیمه نامه را در پایان مدت آن دریافت خواهید کرد. سرمایه بیمه نامه چندین برابر مبلغ پرداختی توسط بیمه شده بوده و شامل سرمایه فوت و حیات میباشد که در صورت در قید حیات بودن فرد به خود او و در غیر این صورت به ذینفع پرداخت خواهد شد.

مطالعه بیشتر

استعلام و خرید بیمه عمر پاسارگاد

استعلام و خرید بیمه عمر پاسارگاد

فرآیند تهیه بیمه عمر پاسارگاد بسیار ساده است. در وحله اول فرم پرسشنامه توسط خریدار تکمیل و ارسال میشود ، در این فرم خریدار مقدار حق بیمه و پوششهای مورد نظر خود را اعلام میکند. البته شما میتوانید در قسمت استعلام آنلاین بیمه عمر نیز این مهم را انجام دهید . سپس جدول محاسبه بیمه عمر بر این اساس در اختیار او قرار میگیرد. در صورت تایید این جدول و پرداخت اولین حق بیمه ، بیمه عمر خریدار حداکثر ظرف دو هفته صادر و در اختیار او قرار میگیرد.

مطالعه بیشتر

مزایای بیمه عمر پاسارگاد

مزایای بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد دارای 12 مزیت اصلیست که داشتن آن را برای هر عضو جامعه تقریبا ضروری میکند. به عنوان مثال تسهیلات وام، معافیت مالیاتی، پوشش از کار افتادگی، سود سپرده و مشارکت در منافع، پوشش بیماریهای خاص، تخفیف در بیمه ثالث، پوشش بیمه تکمیلی درمان، مقدار حق بیمه و نحوه پرداخت کاملا اختیاری، پوشش آتش سوزی منزل و پوشش حادثه. تمامی این موارد به تفصیل در صفحه مربوط به مزایای بیمه عمر پاسارگاد بیان شده است.

مطالعه بیشتر

محاسبه بیمه عمر پاسارگاد

محاسبه بیمه عمر پاسارگاد

محاسبه بیمه عمر به صورت آنلاین در حال حاضر ممکن نیست و شرکت بیمه بر اساس اطلاعات فرم پرسشنامه خریدار – از جمله سن ، شرایط پرداخت ، سبک زندگی و ریسک شغلی - نسبت به ارائه جدول محاسبه بیمه عمر اقدام میکند. اما جهت رفاه حال علاقمندان ، ما بیش از سی نمونه مختلف را در صفحه مربوطه ارائه کرده ایم. در جدول محاسبه بیمه عمر مقادیر پرداخت و سرمایه بیمه عمر بر حسب سال تفکیک شده و خریدار براحتی میتواند به بررسی آن بپردازد.

مطالعه بیشتر

 

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

خرید آنلاین بمه عمر پاسارگاد برای کودکانزندگی برای بسیاری از ما میتوانست متفاوت باشد اگر در ابتدای جوانی سرمایه ای مناسب در اختیار داشتیم. داشتن پشتوانه مالی در سنین ابتدایی فعالیت اقتصادی و اجتماعی هر فرد قدرت ریسک بیشتری به اوداده و انتخابهای مختلفی را پیش پای او می گذارد و این امر در ایجاد آینده ای موفق بسیار تاثیرگذار است. کارکرد اصلی بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان و نوجوانان نیز همین است.

خرید بیمه عمر برای کودکان

بیمه عمر پاسارگاد برای جوانانبیمه عمر برای این گروه سنی از بسیار ضروریست. این گروه سنی درگیر کار و تلاش و سازندگی زندگی خود هستند و در واقع فعال ترین نیروی کار اجتماع هستند و باید همواره نیم نگاهی به آینده خود داشته باشند. در واقع میتوان گفت که سرمایه گزاری حداقل 10% درآمد سالیانه برای این گروه در جهت تضمین آینده الزامیست تا ریسکهای زندگی این دسته فعال از اجتماع پوشش داده شود

خرید بیمه عمر برای جوانان

بیمه عمر پاسارگاد برای میانسالانبیمه عمر برای این گروه سنی از آن جهت ضروریست که این افراد کم کم به سنین پر ریسک زندگی خود نزدیک میشوند و علاوه بر ایجاد پشتوانه مالی مناسب برای سنین بازنشستگی باید نیم نگاهی هم به پوششهای تکمیلی بیمه عمر داشته باشند. به عنوان مثال پوشش بیماریهای خاص، از کار افتادگی و تکمیل درمان. بیمه عمر راهیست تا این افراد از تامین امنیت خانواده خود مطمئن باشند.

خرید بیمه عمر برای میانسالان

 

خدمات ما

وب سایت تخصصی بیمه

شرکت بیمه پاسارگاد

 

 

Hide Main content block

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا