بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

بیمه عمر پاسارگاد - بیمه عمر و سرمایه گذاری پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه انفرادی جدید ترین نسل بیمه های زندگی است که بهترین شرایط و پوشش های بیمه ای به همراه پرداخت سود در آینده را ارائه می کنند. این بیمه نامه به عنوان بیمه عمر و سرمایه گذاری ( مختلط ) و یا مختصرا بیمه عمر نیز شناخته میشود. دو نوع پوشش اصلی بیمه عمر شامل تامین سرمایه حیات در آینده با سود تضمین شده و تامین سرمایه فوت است. بیمه عمر و تامین آتیه به گونه ای طراحی شده است که با توجه به نحوه پرداخت اقساط آن تمامی اقشار جامعه بسته به نیاز خود میتوانند از خدمات آن بهره مند شوند.
شما با پرداخت اولین حق بیمه و صادر شدن بیمه نامه می توایند از مزایای بیمه عمر و تامین آتیه بهره مند شوید . میزان حق بیمه عمر ثابت نیست و هر شخص میتواند با توجه به شرایط مالی زندگی خویش و با توجه به نیازمندیهای خود مقدار حق بیمه و نحوه پرداخت آن و پوششهای مطلوب را انتخاب نماید که البته پیشنهاد ما اینست که حتما در این مورد با کارشناسان امر مشورت نمایید. صرفا جهت بررسی شما عزیزان نمونه های از جدول بیمه عمر و محاسبات آن در اختیار شما قرار داده شده تا بتوانید موارد مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید. شما همچنین میتوانید از صفحه پاسخ به سوالات متداول در مورد بیمه عمر نیز بازدید نمایید و پاسخ سوالات خود را بیابید. در ادامه به صورت مختصر به موارد مختلف مورد نظر مخاطبان محترم در مورد بیمه عمر پاسارگاد اشاره میکنیم و شما دوستان عزیز برای اطلاعات بیشتر کافیست صفحه مربوطه را از طریق لینکهای موجود مشاهد کنید.

 

بیمه عمر پاسارگاد

مزایا و شرایط بیمه عمر پاسارگاد

 بیمه عمر پاسارگاد مزایای فراوانی دارد که در ادامه تنها آنها را عنوان کرده ایم .برای مطالعه کامل در مورد هرکدام از موارد ذیل میتوانید صفحه مزایای بیمه عمر پاسارگاد را مشاهده بفرمایید:

 • استفاده از تسهیلات وام بیمه عمر
 • تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر
 • معافیت مالیاتی بیمه عمر
 • پوشش بیماریهای خاص در بیمه عمر

 • امکان قرار دادن سپرده در بیمه عمرو دریافت پوشش آتش سوزی
 • حق بیمه عمر جزو هزینه های قابل قبول مالیاتی محسوب میشود
 • پوشش آتش سوزی منزل مسکونی در بیمه عمر
 • پوشش تکمیل درمان در بیمه عمر

 • تخفیف در دریافت بیمه های اموال
 • سود تضمینی و مشارکت در منافع بیمه عمر
 • پوشش از کار افتادگی در بیمه عمر
 • پوشش حادثه در بیمه عمر

 جدول بیمه عمر پاسارگاد

جدول بیمه عمر پاسارگاد دربردارنده تمامی شرایط بیمه نامه عمر خریداری شده است. مشخصات فردی ، میزان و نحوه پرداخت حق بیمه ، ضرایب و مقادیر پوششهای مختلف بیمه نامه ، میزان سرمایه و اندوخته بیمه نامه به صورت سالانه تا پایان زمان قرارداد بیمه عمر و بسیاری موارد دیگر. در واقع شخص بیمه شده با داشتن این جدول میتواند ببیند که در هر بازه زمانی به چه میزان حق بیمه پرداخت کرده و تا چه میزان از پوششهای بیمه ای بهره مند شده است. تنظیم ارقام این جدول تماما بستگی به شرایط بیمه نامه خریداری شده دارد اما جهت آشنایی شما عزیزان چندین نمونه از جداول بیمه عمر پاسارگاد را در اختیار شما قرار داده ایم:

نمونه جداول بیمه عمر پاسارگاد

تشریح جدول بیمه عمر پاسارگاد

نمونه جداول بیمه عمر پاسارگاد در لینک فوق ارائه شده اند اما مطمئنا اگر برای اولین بار با جدول بیمه عمر برخورد میکنید سوالات فراوانی خواهید داشت. در این بخش سعی کرده ایم تا تمامی بخشهای موجود در جدول بیمه عمر پاسارگاد را یک به یک تشریح کنیم تا شما عزیزان علاوه بر داشتن جدول بیمه عمر بر چیستی و چگونگی موارد مختلف موجود در آن نیز احاطه کامل داشته باشید. توصیف کامل جدول بیمه عمر پاسارگاد را میتوانید در لینک ذیل ببینید:

تشریح کامل جدول بیمه عمر پاسارگاد

استعلام بیمه عمر پاسارگاد

جداولی که در لینک فوق ارائه شده اند تنها به عنوان نمونه هستند. بیمه عمر برای هر فرد با توجه به شرایط خاص زندگی او تعریف خواهد شد لذا برای دریافت جدول بیمه مطلوب خود باید آن را از شرکت بیمه پاسارگاد استعلام نمایید. به طور معمول شما برای استعلام بیمه عمر باید به یکی از نمایندگیهای شرکت مرجعه نمایید اما ما در اینجا این امکان را برای شما فراهم اورده ایم تا از هر کجا که هستید براحتی با پر کردن یک فرم به صورت آنلاین بیمه عمر مطلوب خود را از شرکت بیمه پاسارگاد استعلام نمایید با مراجعه به صفحه ذیل :

استعلام بیمه عمر پاسارگاد

پرداخت آنلاین حق بیمه پاسارگاد

بسیاری از عزیزانی که بیمه عمر پاسارگاد را تهیه کرده اند هنوز هم برای پرداخت حق بیمه خود با اختصاص زمان و هزینه یک سفر درون شهری به شعب بانکها مراجعه میکنند در حالیکه پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد براحتی و توسط خدمات اینترنتی قابل انجام است. کافیست رمز دوم کارت بانک پاسارگاد خود را در اختیار داشته باشید آنگاه از هر کجا که هستید امکان واریز حق بیمه عمر خود را به صورت آنلاین خواهید داشت. برای توضیحات بیشتر به لینک ذیل مراجعه فرمایید:

پرداخت آنلاین حق بیمه عمر پاسارگاد

تشریح پرسشنامه بیمه عمر پاسارگاد

برای خرید بیمه عمر پاسارگاد ابتدا باید پرسشنامه این بیمه نامه توسط بیمه گذار پر شده و به شرکت بیمه پاسارگاد ارائه گردد. این پرسشنامه شامل بخشهای مختلفی از قبیل اطلاعات شخصی فرد بیمه شده ، موارد مالی و پوششهای بیمه نامه است و هرگونه اشتباه در این مرحله باعث اشتباه در صدور بیمه عمر میگردد لذا در اینجا تشریح کاملی از پرسشنامه بیمه عمر پاسارگاد قرار داده ایم تا شما عزیزان با علم کامل به موارد موجود اقدام به ارائه این فرم به شرکت بیمه نمایید:

تشریح پرسشنامه بیمه عمر پاسارگاد

 مشاهده سوابق بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر یک قرارداد بلند مدت است و مطئنا شخص بیمه شده علاقه به دانستن وضعیت بیمه نامه خود در برهه های زمانی مختلف خواهد داشت. شرکت بیمه پاسارگاد این امکان در اختیار بیمه شدگان محترم قرار داده تا در هر زمان دلخواه نسبت به بررسی سوابق بیمه نامه خود اقدام نمایند.. برای توضیحات بیشتر به لینک ذیل مراجعه نمایید:

مشاهده سوابق بیمه عمر پاسارگاد

 

سود تضمینی و مشارکت در منافع بیمه عمر پاسارگاد

علاوه بر پوششهای بیمه ای متنوع و بسیار مفید بیمه عمر، یکی از موارد جذاب برای اکثر افرادی که اقدام به تهیه این بیمه نامه میکنند درصد سود تضمینی و مقدار سود حاصل از مشارکت در منافع آن است. اما سود تضمینی بیمه نامه و سود مشارکت در منافع آن چیست؟ میتوانید در ادامه توضیحات مربوطه را مطالعه نمایید.

سود بیمه عمر پاسارگاد

 پاسخ به سوالات متداول در حوزه بیمه عمر پاسارگاد

هنوز با گذشت بیش از یک دهه پس از ورود بیمه عمر به صنعت بیمه کشور همچنان این مفهوم برای بسیاری از هموطنان ناشناخته بوده و در برخورد با آن سوالات بسیاری در ذهنشان ایجاد میشود.بسیاری از این سوالات منتداول هستند لذا ما در این قسمت سعی داشته ایم تا به متداولترین سوالات مرتبط با بیمه عمر پاسارگاد پاسخ بگوییم:

پاسخ به سوالات متداول بیمه عمر پاسارگاد 

فرمهای مربوط به بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

 

 

لینکهای مفید بیمه عمر

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا