بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

پیش از هر چیز باید خدمت مخاطبان عزیز عرض کنیم که بیمه عمر یک قرارداد بند مدت است که پیش از انعقاد نیاز به بررسی هر دو طرف (شرکت بیمه و بیمه گذار) دارد لذا خرید آنلاین این بیمه نامه مانند خرید از فروشگاههای آنلاینی مانند دیجی کالا نخواهد بود که صرفا با انتخاب محصول و ثبت سفارش عملیات خرید شما انجام میشود. در واقع شما میتوانید بیمه عمر پاسارگاد خود را به صورت کاملا آنلاین از وب سایت ما تهیه نمایید اما این امر در چند مرحله صورت خواهد پذیرفت که در ادامه کاملا تشریح شده است. شایان ذکر است که مراحل عنوان شده ذیل مختص خرید انلاین این بیمه نامه نیست و اگر شما از طریق نمایندگان فروش در سطح شهر نیز اقدام کنید دقیقا باید همین مراحل را پشت سر بگذارید. انگیزه ما از فروش آنلاین بیمه عمر برای خدمت رسانی به آن دسته از عزیزانیست که بدلیل مشغله زیاد فرصت حضور در نمایندگیها را نداشته و یا به هر دلیل دیگری ترجیح میدهند فرآیند تهیه بیمه نامه خود را به صورت آنلاین انجام دهند. و اما مراحل تهیه آنلاین بیمه عمر پاسارگاد:

مرحله اول- تهیه جدول بیمه عمر و بررسی آن

درست مانند مانند خرید هر محصول یا خدمات دیگری ، فرد خریدار (در اینجا بیمه گذار) نیازمند آنست تا ویژگیهای محصول مورد نظر را بشناسد و کاملا آگاه باشد که بابت چه مزایا و پوششهایی پرداخت خود را انجام میدهد. در مورد بیمه عمر پاسارگاد این مزایا، ویژگیها و پوششها تماما در جدول بیمه عمر گنجانده شده و فرد بیمه گذار میتواند پیش از اقدام به خرید تمامی جوانب بیمه نامه خود را بسنجد.

اما چگونه میتوانید جدول بیمه عمر پاسارگاد مختص شرایط خود را تهیه و آن را بررسی نمایید؟

ما در اینجا این امکان را فراهم نموده ایم تا شما عزیزان بدون نیاز به جابجایی از هر نقطه کره خاکی که هستید براحتی و به صورت کاملا آنلاین جدول بیمه عمر پاسارگاد مختص خود را تهیه نمایید. کافیست لینک ذیل را دنبال کنید و در صفحه استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد فرم مربوطه را پر کرده و برای ما ارسال نمایید تا جدول بیمه عمر مختص شما حداکثر ظرف 48 ساعت برای شما ایمیل گردد.

استعلام آنلاین جدول بیمه عمر پاسارگاد

پس از تهیه جدول بیمه عمر اگر با ستونها و مندرجات آن از قبل آشنایی داشته باشید براحتی میتوانید شرایط بیمه نامه خوذ را بررسی نمایید ولی اگر با مفهوم ستونها و مندرجات جدول بیمه عمر آشنایی ندارید میتوانید توصیف کاملی از تمامی مندرجات جدول بیمه عمر را در لینک ذیل ببینید و با جدولی که در دست دارید آشنا شوید:

تشریح کامل جدول بیمه عمر پاسارگاد

اگر از مزایا و شرایط بیمه عمر پاسارگاد نیز اطلاع ندارید میتوانید صفحه ذیل را مطالعه بفرمایید:

تشریح کامل مزایای بیمه عمر پاسارگاد

مرحله دوم-تهیه فرم پرسشنامه بیمه عمر و پر کردن آن

تا به اینجا شما جدول بیمه عمر خود را دریافت کرده و پس از بررسی آن تصمیم به تهیه این بیمه نامه گرفته اید در این مرحله کافیست از لینکهای ذیل فرم پرسشنامه بیمه عمر پاسارگاد را دانلود نموده و آن را با دقت پر نمایید:

دانلود صفحه اصلی پرسشنامه

دانلود صفحه پشتی پرسشنامه

توجه داشته باشید که بیمه نامه عمر شما با توجه به اطلاعات فرم پرسشنامه صادر خواهد شد لذا در پر کردن آن نهایت دقت را به خرج دهید. اگر مفهوم برخی قسمتهای این فرم را متوجه نمیشوید ویا درمورد آن تردید دارید میتوانید در هنگام پر کردن فرم از اطلاعات موجود در صفحه زیر کمک بگیرید:

تشریح کامل پرسشنامه بیمه عمر پاسارگاد

مرحله سوم-ارسال فرم پرسشنامه بیمه عمر

پس از تکمیل فرم پرسشنامه، تصویر آن را به همراه تصویر کارت ملی فرد بیمه شونده برای ما ارسال کنید. کافیست توسط تلفن همراه خود و یا اسکنر در صورت وجود از پشت و روی فرم مربوطه عکس بگیرید و توسط فرم ذیل و یا لینک تلگرام موجود برای ما ارسال کنید. دقت داشته باشید که اطلاعات فرم در تصاویر مربوطه خوانا باشند. 

مرحله چهارم- پرداخت اولین قسط حق بیمه عمر

کارشناسان ما پرسشنامه شما را بررسی خواهند کرد و ظرف کمتر از 48 ساعت با شما تماس خواهند گرفت. کارشناس مربوطه اطلاعات حساب بانکی جهت پرداخت اولین حق بیمه عمر را در اختیار شما قرار خواهد داد. پس از پرداخت اولین حق بیمه عمر از هر طریقی که برای شما راحت تر خواهد بود (ایمیل، تلگرام و ...) میتوانید رسید مربوطه را در اختیار ما قرار دهید (به عنوان مثال عملیات پرداخت را توسط اینترنت بانک خود انجام داده و تصویر رسید را ارسال نمایید) 

مرحله پنجم- صدور و تحویل بیمه نامه عمر 

تمامی مدارک فوق ( فرم پرسشنامه، تصویر کارت ملی و فیش پرداخت بانکی حق بیمه) در اختیار واحد صدور شرکت بیمه پاسارگاد قرار خواهد گرفت و ظرف چند روز کاری دفترچه بیمه نامه عمر برای ادرس پستی شما ارسال خواهد شد. برای مخاطبین ساکن در تهران امکان تحویل در محل نیز وجود خواهد داشت.

در صورتی در مورد هر یک از مراحل بالا سوال یا ابهامی دارید از تماس با ما دریغ نفرمایید .( تلفن تماس : 26 87 55 88 021 )

لینکهای مفید بیمه عمر

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ارسال پرسشنامه تکمیل شده بیمه عمر پاسارگاد

پس از تکمیل پرسشنامه ، به کمک تلفن همراه خود و یا اسکنر (در صورت وجود) دو عدد فایل تصویری از صفحات پشت و روی پرسشنامه تهیه کرده و به همراه تصویر کارت ملی فرد بیمه شونده برای ما ارسال کنید سعی کنید تا حد امکان حجم فایلها کم باشد تا در آپلود دچار مشکل نشوید.کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
1- شماره همراه(*)
لطفا تنها از اعداد 0 تا 9 استفاده نمایید

2-تلفن ثابت به همراه کد شهرستان(*)
تنها اعداد مجاز هستند

3-ایمیل(*)
لطفا ادرس ایمیل معتبر وارد نمایید

جهت ارسال تاییدیه دریافت درخواست شما از سمت سیستم سایت

4-ادرس پستی
لطفا ادرس را وارد نمایید

5-پرسشنامه-صفحه اصلی(*)
لطفا تصویر مورد نظر را بارگذاری نمایید

جهت آپلود سریعتر بهتر است حجم تصاویر حداکثر 700 کیلوبایت باشد

6-پرسشنامه-صفحه پشتی(*)
لطفا تصویر مورد نظر را بارگذاری نمایید

7-تصویر کارت ملی بیمه شده(*)
لطفا تصویر مورد نظر را بارگذاری نمایید

8-تصویر کارت ملی بیمه گذار(*)
لطفا تصویر مورد نظر را بارگذاری نمایید

درباره ما

شرکت بیمه پاسارگادوب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

googleplus

facebook logo

our telegram channel

 

بالا