بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

جدول بیمه عمر پاسارگاد - استعلام بیمه عمر پاسارگاد

در انتخاب شرایط بهینه جهت بیمه عمر پاسارگاد  و بیمه عمربازنشستگی پاسارگاد  به علت ماهیت این قرار داد که لزوما بلند مدت است، می بایست دقت کافی به کار گرفته شود. ضمنا در این مورد می توانید از مشاوره کارشناسان نیز کمال بهره را ببرید.در این مورد از تماس با ما دریغ نکنید.

فرآیند محاسبه بیمه عمر معمولا به این صورت است که شخص بیمه گذار استعلام بیمه عمر را از نماینده بیمه انجام داده و نهایتا جدول بیمه عمر در اختیار وی قرار میگیرد تا بررسیهای لازم را صورت دهد. به دلیل گسترده بودن انتخاب شرایط برای بیمه عمر و تامین آتیه و تعدد پوشش های بیمه ای این طرح ، کوشیده ایم تا بهترین نمونه های احتمالی که می تواند برای شما عزیزان مفید باشد را پیش بینی و در اختیارتان قرار دهیم.
شما بیمه گذاران گرامی جهت اطلاع بیشتر از شرایط بیمه عمر و تامین آتیه مورد نظر خود می توانید به صورت زیر استعلام دریافت نمایید. در اینجا کافی است تا بر اساس میزان حق بیمه مورد نظر خود دست به انتخاب بزنید. سایر شرایط بیمه نامه را به دلیل ساده نمودن مقایسه ثابت در نظر گرفته ایم. بدیهی است تمامی شرایط بیمه نامه در هنگام خریداری بیمه نامه می تواند از سوی شما تغییر نماید.
لطفا دقت فرمایید در حالت مقایسه شرایط بیمه عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد با سایر بیمه نامه ها از شرکت های بیمه دیگر به دلیل تفاوت نوع پوشش ها و عوامل دخیل در شکل گیری شرایط بیمه نامه، عملا امکان انجام این امر وجود ندارد. جهت این مهم می توانید از مشاوران ما کمک دریافت نمایید.
در شرایط استعلامی زیر برای حق بیمه های متفاوت سن بیمه شده 25 سال در نظر گرفته شده و تمامی مزایای بیمه نامه عمر و تامین آتیه به جز پوشش آتش سوزی منزل مسکونی برای بیمه نامه ها لحاظ شده است. ضمنا روش پرداخت حق بیمه نیز برای تمامی حالات به صورت ماهانه بوده که شما می توانید برای شرایط نهایی مورد نظر خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

نمونه جدول استعلام بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان و نوجوانان (تا 15 سال)

نمونه جدول استعلام بیمه عمر پاسارگاد برای جوانان (تا 40 سال)

نمونه جدول استعلام بیمه عمر پاسارگاد برای میانسالان (تا 50 سال)

بازدیدکنندگان محترم توجه داشته باشید:

جداول بالا تنها به عنوان نمونه در اختیار شما قرار گرفته اند و با توجه به شرایط مناسب شما تغییر خواهند کرد بنابراین توصیه ما اینست که بیمه عمر متناسب با شرایط خودتان را استعلام کنید :

inquiry 250

تشریح جدول بیمه عمر پاسارگاد

تهیه جدول بیمه عمر پاسارگاد اولین مرحله از خرید این بیمه نامه به شمار میرود اما در تهیه و خرید هر محصول یا خدماتی این حق ماست که بدانیم دقیقا برای چه ویژگیها و خدماتی هزینه مورد نظر را میپردازیم. در مورد بیمه عمر پاسارگاد تمامی این ویژگیها در جدول بیمه عمر درج شده اما آیا فردی که برای اولین بار این جدول را در دست میگیرد میتواند متوجه تمام نکات مندرج در آن باشد؟! مطمئنا خیر لذا در این قسمت به طور خلاصه به توصیف موارد مندرج در این جدول میپردازیم اما اگر شما مخاطب عزیز نیاز به توضیحات تکمیلی بیشتری داشتید میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا تشریح کامل جدول بیمه عمر پاسارگاد را مطالعه بفرمایید. 

اما توصیف مختصر آنچه در جدول بیمه عمر پاسارگاد درج میشود:

کادر مشخصات بیمه شده در جدول بیمه عمر پاسارگاد

مطمئنا هدف نهایی تهیه بیمه عمر بهره بردن فرد بیمه شده از مزایای آن است پس باید اطلاعات این قسمت کاملا صحیح باشد تا در آینده در بازپرداخت بیمه مشکلی ایجاد نگردد.

کادر شرایط پرداخت حق بیمه در جدول بیمه عمر پاسارگاد

به طور کلی در این قسمت مشخص میشود که بیمه گذار تمایل به پرداخت چه میزان حق بیمه دارد و این مقدار حق بیمه را به چه صورتی پرداخت خواهد کرد ( ماهانه، سه ماهه، شش ماهه، سالانه). موارد دیگری از قبیل سپرده اولیه و درصد افزایش حق بیمه نیز در این قسمت درج میشود که البته تماما اختیاری و بسته به انتخاب بیمه گذار میباشد. شرایط پرداخت حق بیمه عمر پس از صدور بیمه نامه نیز امکان تغییر توسط الحاقیه را دارد و جای نگرانی در این مورد نیست.

کادر شرایط اصلی در جدول بیمه عمر پاسارگاد

به جرات میتوان گفت مهمترین قسمت جدول بیمه عمر میباشد چرا که تمامی موارد مالی بیمه نامه از این قسمت نشات میگیرد. در این قسمت با توجه به مقدار حق بیمه و فاکتوری به نام ضریب تشکیل سرمایه (که هر دو توسط بیمه گذار مشخص میشوند) مقدار سرمایه بیمه نامه عمر مشخص خواهد شد. در واقع سرمایه بیمه نامه که بعدا در صورت فوت یا حیات پرداخت میگردد از ضرایب این قسمت بوجود خواهد آمد. علاوه بر این پوششهای اصلی بیمه نامه که شامل از کار افتادگیست در این قسمت مشخص میشود. توضیحات کامل این قسمت نیز در صفحه تشریح کامل جدول بیمه عمر پاسارگاد آورده شده است.

کادر پوششهای تکمیلی در جدول بیمه عمر پاسارگاد

علاوه بر موارد اصلی فوق بیمه عمر پاسارگاد میتواند برخی پوششهای تکمیلی را نیز به بیمه شده ارائه دهد که شرایط آن در این قسمتها درج میشود. پوشش حادثه، پوشش بیماریهای خاص و آتش سوزی منزل مسکونی موارد مندرج در این قسمت هستند. توضیحا تکامل این پوششها با تمام ضرایب و مقادیر نیز در صفحه تشریح کامل پرسشنامه اورده شده است.

کادر اطلاعات تفکیکی حق بیمه پرداختی در جدول بیمه عمر پاسارگاد

فرض کنید ما ماهانه دویست هزار تومان به عنوان حق بیمه عمر پرداخت میکنیم. با توجه به نوع و ضرایب پوششهایی که انتخاب کرده ایم کسرهای مختلفی از این حق بیمه صرف این پوششها میشود که در این قسمت دقیقا میتوانیم مشاهده کنیم برای هر پوشش چه مقدار از حق بیمه پرداختی ما در نظر گرفته میشود. 

ستون سن بیمه شده و سال بیمه ای

طبیعتا قرارداد فرد بیمه شده از یک سن مشخص برای او شروع خواهد شد و تا مدت تعیین شده توسط بیمه گذار نیز ادامه پیدا خواهد کرد توالی این مدت در این ستون درج شده است.

ستون مبلغ پرداختی حق بیمه در جدول بیمه عمر پاسارگاد

مقدار حق بیمه پرداختی هر سال و جمع کل مبلغ حق بیمه پرداختی سالیان گذشته در این ستون تا پایان مدت بیمه عمر درج میشود

ستون تفکیک کل حق بیمه در هر سال بیمه ای 

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم حق بیمه عمر پرداختی صرف دو بخش پوششهای اصلی و پوششهای تکمیلی میشود.در این ستون بیمه گذار میتواند براحتی مشاهده کند که چه مقدار از حق بیمه پرداختی او در هر سال بیمه ای صرف این دو نوع پوشش شده است.

ستونهای سرمایه بیمه عمر و پوششهای اضافی بیمه نامه در جدول بیمه عمر پاسارگاد

در واقع تمام انگیزه مالی بیمه گذار برای تهیه بیمه عمر در این قسمت گنجانده شده است و این دقیقا همان قسمتیست که باید مورد توجه خریدار بیمه نامه قرار گیرد چرا که برای او مشخص میکند تا هرمقطع زمانی از بیمه نامه چه مقدار سرمایه بیمه عمر و سرمایه پوششهای تکمیلی در بیمه نامه قابل پرداخت از طرف شرکت بیمه پاسارگاد است.

ستون محاسبه با نرخ سود فنی علی الحساب یا تضمینی در جدول بیمه عمر پاسارگاد 

مقادیر ارزش بازخرید و ذخیره ریاضی بیمه نامه تا هر مقطع زمانی بیمه نامه عمر در این ستون درج میشود. بیمه عمر یک قرارداد بلند مدت است و شرکتهای بیمه از سوی بیمه مرکزی موظفند که محاسباتی را در مورد تعهدات خود به بیمه گذار ارائه دهند. برای توصیف بیشتر ذخیره ریاضی و ارزش بازخرید لطفا به صفحه تشریح کامل جدول بیمه عمر مراجعه فرمایید. 

کادر مجموع ارقام

هر بیمه نامه عمر حق بیمه مشخص و مدت زمان مشخصی دارد. در پایان مدت بیمه نامه نیز مقدار مشخصی به عنوان جمع کل حق بیمه پرداختی وجود خوهاد داشت که بخشی از در کل صرف پوششهای اصلی و بخشی دیگر صرف پوششهای تکمیلی شده است این مقادیر کلی در قسمت مجموع ارقام درج میشود.

در پایان بازهم خدمت مخاطبین عزیز عرض میکنیم که جهت توصیف و تشریح کامل جدول بیمه عمر پاسارگاد میتوانید صفحه مربوطه را مطالعه فرمایید:


تشریح جدول بیمه عمر

 

 

لینکهای مفید بیمه عمر

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا