بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

پوشش تکمیل درمان در بیمه عمر پاسارگاد

در بیمه عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد یا به اختصار بیمه عمر پاسارگاد ، با همکاری شرکت بیمه کمک رسان ایران (SOS ) ، هنگامی که بیمه عمر شما بعد از گذشت 6 ماه از تاریخ صدور آن و پرداخت حداقل شش ماه حق بیمه عمر به  ارزش بازخریدی بیش از 20.000.000 ریال برسد می توانید از پوشش بیمه تکمیل درمان انفرادی ، مازاد بر تعهد بیمه گر اول ، در قالب دو بخش معین شده بر اساس جدول زیر استفاده نمایید:

پوشش تکمیل درمان بیمه عمر

شایان ذکر است که بیمه تکمیل درمان انفرادی که با شرایط فوق ارئه میشود شامل هزینه های بیمارستانی مربوط به زایمان ، رفع عیوب انکساری چشم و هر نوع هزینه های سرپائی ، کلینیکی و پاراکلینیکی و دندانپزشکی نمی باشد.

لطفا دقت داشته باشید که جهت برخورداری از مزایای بیمه درمانی فوق می بایست بیمه عمر پاسارگاد را قبلا تهیه نمایید و در نهایت پوشش های این بیمه درمان انفرادی به صورت رایگان برای شما فعال خواهد شد.

 

لینکهای مفید بیمه عمر

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا