بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

پوشش بیماریهای خاص در بیمه عمر پاسارگاد

 بيمه گر براساس پرسشنامه و پيشنهاد تکمیل شده توسط بيمه گذار موافقت می نمايد چنانچه بیمه شده در طول مدت بیمه نامه به هر یک از بیماریهای مندرج در ماده دو (بندهای 1تا 5) مبتلا گردد، معادل سرمایه بیمه تحت پوشش در بیمه نامه را طبق پیوست شماره یک بیمه نامه فوق الذکر پرداخت نمايد.

 

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

خرید آنلاین بمه عمر پاسارگاد برای کودکان داشتن پشتوانه مالی در سنین ابتدایی فعالیت اقتصادی و اجتماعی هر فرد در ایجاد آینده ای موفق بسیار تاثیرگذار است. کارکرد اصلی بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان و نوجوانان نیز همین است.

خرید بیمه عمر برای کودکان

بیمه عمر پاسارگاد برای جوانان این گروه سنی درگیر کار وسازندگی زندگی خود هستند. سرمایه گزاری حداقل 10% درآمد سالیانه برای این گروه در جهت تضمین آینده الزامیست تا ریسکهای بی شمار زندگی پوشش داده شود

خرید بیمه عمر برای جوانان

بیمه عمر پاسارگاد برای میانسالان افراد این دسته سنی کم کم به سنین پر ریسک زندگی خود نزدیک میشوند و علاوه بر ایجاد پشتوانه مالی مناسب برای سنین بازنشستگی باید نیم نگاهی هم به پوششهای تکمیلی بیمه عمر داشته باشند.

خرید بیمه عمر برای میانسالان

 

تعاريف و شرايط پوشش تکمیلی بیماریهای خاص در بیمه عمر

ماده1) تعریف:

  بیماریهای تحت پوشش این الحاقیه عبارت است از هرگونه عارضه جسمی و یا اختلال در اعمال طبیعی اعضاء و جهاز مختلف بدن که ناشی از بروز سرطان، سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی عروق قلبی (کرونر) و پیوند اعضای اصلی بدن بر طبق تشخیص پزشک معتمد شرکت باشد. این الحاقیه ابتلاء بیمه شده به بیماریهای مندرج در این ماده را پوشش می­دهد مشروط بر اینکه:

1-1- ابتلاء بیمه شده به این بیماریها قبل از سن 60 سالگی باشد.

2-1- ابتلاء بیمه شده به این بیماریها سه ماه پس از تاریخ شروع این الحاقیه باشد.

شروع این پوشش برای شما 3 ماه پس از صدور بیمه نامه خواهد بود و طی آن می توانید با انتخاب 10 درصد ، 20 درصد و یا 30 درصد سرمايه عمر خود تا سقف 400.000.000 ريال از آن بهره مند شوید که برای افراد دارای سن بالاتر از 12 سال به بالا بطور کامل فعال خواهد شد.

ماده 2) بیماریهای تحت پوشش:

1-2- سرطان (Cancer):

عبارت است از بیماریهایی که به وسیله حضور یک تومور بدخیم نشان داده شده و با رشد و انتشار غیرقابل کنترل سلول­های بدخیم و تهاجم بافتی مشخص می­شود. اصطلاح سرطان (Cancer) همچنین لوسمی (انواع سرطان خون) و بیماریهای بدخیم سیستم لنفاتیک همانند بیماری های هوجکین (Hodgkin) را نیز شامل می شود. هرگونه سرطان در جای غیر مهاجم (In situ) و کلیه سرطان های پوست به استثنای ملانوم بدخیم از تعریف فوق مستثنی هستند.

2-2- سکته قلبی Myocardial Infarction)(:

عبارت است از،از بین رفتن بخشی از اعضای قلب در نتیجه خون رسانی ناکافی، این تشخیص براساس یافته های زیر صورت می گیرد:

  • وجود تاریخچه ای از درد سینه­ای
  • تغییرات جدید در نوار قلب ()
  • افزایش آنزیمهای قلبی

3-2- سکته مغزی (Stroke):

  عبارت است از هر واقعه عروقی مغز که باعث نتایج و عوارض عصبی (نورولوژیک) به مدت بیش از 24 ساعت شود و شامل انفارکتوس مغزی، خونریزی و آمبولی از یک منبع خارجی مغز باشد و شواهد نقایص عصبی به مدت حداقل سه ماه موجود باشد.

4-2- جراحی عروق قلب (Coronary Artery Surgery):

 عبارت است از انجام عمل جراحی قلب باز به وسیله گرافت عروق کرونر (CABG)، برای ترمیم 2 یا بیشتر از عروق قلبی که تنگ و یا مسدود شده باشند. لزوم انجام عمل جراحی باید به وسیله آنژیوگرافی عروق کرونرتأیید شدهباشد.آنژیوپلاستییا هر نوع اقدامدیگری که از طریقروشهای داخل عروقی انجام می­گیردازتعریف فوق مستثنی است.

5-2- پیوند اعضاء اصلی بدن(Main-Organ-Graft):

 عبارت است از دریافت عضو از طریق پیوند یکی از اعضای؛قلب، ریه، کبد، کلیه و مغز استخوان

در خصوص پوشش بیمه ای بیماری های خاص باید به خاطر داشت که تحت شرایطی مانند تعليق ، فسخ و يا بازخريد بيمه نامه ، مخفف شدن بیمه نامه ، بیماری هایی که در اثر اعتیاد و استفاده از مشروبات الکلی ایجاد می شوند و بیماری هایی همچون ایدز به عنوان استثنائات در نظر گرفته شده و تحت پوشش نخواهند بود.

ماده 3) استثنائات:

موارد زير تحت پوشش اين الحاقيه نخواهد بود:

1-3- در صورتیکه سن بیمه شده هنگام ابتلاء به بیماریهای فوق بیش از 60 سال باشد، در چنین صورتی حق بیمه پرداختی بیمه شده بابت مدت مازاد 60 سالگی در صورت دریافت، برگشت داده می شود.

2-3-درصورت تعليق, فسخ و يا بازخريد بيمه نامه.

3-3- در صورتی که بيمه نامه اصلی به بيمه مخفف تبديل شده باشد.

4-3- مبتلا شدن به بیمارهای مندرج در ماده 2 در اثر اعتیاد به مشروبات الکلی یا مواد مخدر

5-3- ابتلاء به بیماری ایدز و هرنوع بیماری دیگر به استثنای موارد مندرج در ماده 2 (بندهای 1 تا 5)

ماده 4) وظایف بیمه گذار:

1-4- حداکثر ظرف مدت 30روز از ابتلاء بیمه شده به بیماریهای فوق مراتب را به بيمه گر اعلام دارد.

2-4- حسب مورد مستندات پرونده بالینی و نظر پزشک معالج بیمه شده و مدارک مورد تقاضای بیمه گر را در اختیار وی قرار دهد.

ماده5) کتمان حقایق:

 در صورتی که ثابت شود بیمه شده در شروع قرارداد بیمه مبتلاء به یکی از بیماریهای مندرج در ماده 2 بوده است بیمه گر تعهدی در جبران خسارت وارده نخواهد داشت.

 

لینکهای مفید بیمه عمر

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا