بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

مراکز بهداشتی طرف قرار داد بیمه عمر پاسارگاد

در بیمه های عمر و تامین آتیه گاهی شرایط سلامتی ذکر شده در پرسشنامه و یا میزان سرمایه درخواستی از سوی شما بیمه گذار عزیز موجب می شود تا شرکت بیمه پاسارگاد انجام آزمایشاتی را جهت صدور بیمه نامه الزامی نماید. این آزمایش در صورت صدور نهایی بیمه نامه برای شما به صورت رایگان و به هزینه شرکت خواهد بود.
شما می توانید در صورتی که از سوی شرکت ملزم به انجام آزمایش پزشکی شناخته شدید به مراکز درمانی طرف قرار داد با بیمه پاسارگاد مراجعه نمایید که آدرس این مراکز به شرح زیر در اختیار شما قرار میگیرد:

 

مراکز بهداشتی معاینات بیمه عمر پاسارگاد

 

لطفا پیش از مراجعه به آزمایشگاه موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1 . ازبیمه شدگان محترم خواهشمند است درهنگام مراجعه به مراکزفوق ناشتا بوده و کارت شناسایی به همراه داشته باشند و در صورت نیاز به انجام مواردی جز آنچه در معرفی نامه موجود است با مرکز هماهنگ نمایند.
2 . مرکز درمانی منطقه یک فقط در روزهای سه شنبه پزشک متخصص قلب داشته و قادر به ارائه خدمات مربوط به تست ورزش و اکوی قلب میباشد.

 

لینکهای مفید بیمه عمر

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

شرکت بیمه پاسارگادوب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

googleplus

facebook logo

our telegram channel

 

بالا