بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

مراکز بهداشتی طرف قرار داد بیمه عمر پاسارگاد

در بیمه عمر و تامین آتیه ( بیمه زندگی ) گاهی شرایط سلامت و مزاج بیمه شده که در پرسشنامه ذکر شده و یا میزان سرمایه درخواستی از سوی شما بیمه گذار عزیز موجب می شود تا شرکت بیمه پاسارگاد انجام آزمایشاتی را جهت صدور بیمه نامه عمر الزامی نماید. این آزمایش در صورت صدور نهایی بیمه نامه زندگی برای شما به صورت رایگان و به هزینه شرکت بیمه پاسارگاد خواهد بود.
شما می توانید در صورتی که از سوی شرکت بیمه پاسارگاد ملزم به انجام آزمایش پزشکی شناخته شدید به مراکز درمانی طرف قرار داد با بیمه پاسارگاد مراجعه نمایید که آدرس این مراکز به شرح زیر در اختیار شما قرار میگیرد:

« لطفا جهت مشاهده لیست مراکز طرف قرارداد بر روی لینک زیر کلیک نمایید »

 

مراکز بهداشتی معاینات بیمه عمر پاسارگاد

 

⚠️ لطفا پیش از مراجعه به آزمایشگاه موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1 . پیش از مراجعه به هر یک از مراکز پزشکی طرف قرارداد با مرکز مورد نظر تماس بگیرید و از شرایط آنها اطلاع حاصل نمایید.

2 . بیمه شدگان محترم، درهنگام مراجعه به مراکزفوق ناشتا بوده و کارت شناسایی به همراه داشته باشید و در صورت نیاز به انجام مواردی جز آنچه در معرفی نامه موجود است با مرکز هماهنگ نمایید.

3 . مرکز درمانی منطقه یک فقط در روزهای سه شنبه پزشک متخصص قلب داشته و قادر به ارائه خدمات مربوط به تست ورزش و اکوی قلب میباشد.

4 . پس از انجام آزمایش از مراجعه مستقیم به مرکز پزشکی که آزمایش پزشکی بیمه عمر در آن انجام شده است خود داری نمایید زیرا این مراکز پاسخ آزمایشات را به صورت مستقیم به شرکت بیمه پاسارگاد تحویل می دهند.

5 . در مواردی که صدور بیمه نامه زندگی ( بیمه عمر و تامین آتیه ) شما منوط به انجام آزمایش پزشکی شناخته شده است لطفا صبور باشید زیراکه صدور بیمه نامه در این شرایط کمی زمان بر خواهد بود.

6 . لطفا در مورد پیگیری از مراحل آزمایش و صدور بیمه نامه عمر خود با نمایندگی ما در تماس باشید. 

 

لینکهای مفید بیمه عمر

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا