بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

مشارکت در منافع بیمه مکمل بازنشتگی پاسارگاد

 

سرمایه بیمه با توجه به میزان حق بیمه پرداختی و مبلغ سپرده گذاری که میزان آن از سوی شما تعیین می شود و نرخ های سود فنی محاسبه می شود. این نرخ شامل سود تضمینی بیمه نامه است که توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تعیین می شود.
در عین حال شرکت بیمه پاسارگاد متعهد است چنانچه از سرمایه گذاری بیمه شده گان سود بیشتری را کسب نمود ، بیمه شدگان را به میزان 85% سود مازاد شریک نموده و هر ساله سود مشارکت در منافع را به اندوخته بیمه نامه ، اضافه نماید.
مبالغ دریافتی تحت عنوان حق بیمه از افراد جامعه به سمت سرمایه گذاری ها با بازده مناسب هدایت میشود و به این ترتیب شما در آبادانی و تکمیل پروژه های سرزمین خود نیز سهم بسزایی خواهید داشت و سود آن نیز در نهایت به شما در آینده تحت عنوان سرمایه حیات بیمه نامه باز خواهد گشت.

به این ترتیب شما همواره سودی بالاتر از میزان سود تضمینی دریافت خواهید نمود که عملکرد چندین ساله شرکت بیمه پاسارگاد نیز آن را نشان می دهد. ضمن آنکه دریافت رتبه یک توانگری مالی این شرکت از سوی بیمه مرکزی نشان دهنده توانمندی شرکت بیمه پاسارگاد در بازپرداخت تعهدات آن خواهد بود

 

لینکهای مفید بیمه عمر

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا