بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

مستمری در دوران فراغت از کار بیمه عمر مکمل پاسارگاد

در بیمه عمر مکمل بازنشستگی بیمه شده با گذشت حداقل 3 سال از مدت بیمه نامه می تواند نسبت به برقراری مستمری دلخواه خود اقدام نماید. نرخ سود قابل پرداخت در این طرح 2درصد بیشتر از نرخ سود سپرده گذاری بلند مدت بانکی است (در پرداخت مستمری بیشتر از 5 سال).
امید می رود با پرداخت حق بیمه از سوی بیمه گذار و با توجه به کاهش چشمگیر هزینه های صورت گرفته در این نوع بیمه نامه و رسالت اصلی آن مستمری مناسبی با توجه به دوره انباشت مبالغ پرداخت شود. نکته مهم در این مسیر آن است که مدت زمان پرداخت حق بیمه تا آنجا که امکان دارد طولانی تر باشد تا اندوخته مناسب جهت پرداخت در قالب مستمری فراهم شود. 
باید توجه داشت که روش محاسبه مستمری این نوع بیمه نامه با روش محاسبه سود بانک متفاوت است و درحقیقت در سیستم بانکی دوره بازگشت و کاهش منابع بر روی سود تاثیر میگذارد لیکن این کاهش ها بر روی مستمری مکمل بازنشستگی تاثیر ندارد و به همین علت پرداخت سود بالاتر از نرخ های بلند مدت بانکی به این ترتیب میسر خواهد شد.

 

لینکهای مفید بیمه عمر

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا