بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

امکان معرفی ذینفع سرمایه بیمه عمر مکمل پاسارگاد

 

در بیمه عمرمکمل بازنشستگی، شما بیمه گذاران گرامی می توانید به انتخاب خود فرد یا افرادی را که می توانند از سرمایه های تشکیل شده در بیمه نامه استفاده کنند را معرفی و تعیین کنید. همانطور که در بخش معافیت مالیاتی می خوانیم ، این سرمایه ها از پرداخت مالیات معاف هستند.
شرکت بیمه پاسارگاد در این نوع بیمه ها دو نوع ذی نفع برای بیمه نامه در نظر گرفته است. از آنجا که دو پوشش بیمه عمرمکمل بازنشستگی شامل فوت عادی و حیات بیمه شده است این دو نوع ذی نفع نیز شامل استفاده کننده از سرمایه حیات و استفاده کننده از سرمایه فوت هستند.
ذینفع بیمه نامه در صورت حیات بیمه شده تنها یک فرد خواهد بود. اما ذی نفع بیمه نامه در صورت فوت بیمه شده میتواند تا 6 نفر نیز باشد. توصیه میشود که در قسمت ذی نفع فوت بیمه نامه حتما نام افراد و درصد مورد نظر را به انتخاب خود قید نمایید. 

 

لینکهای مفید بیمه عمر

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا