بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

امکان قرار دادن سپرده و دریافت پوشش آتش سوزی در بیمه عمر مکمل بازنشستگی پاسارگاد

 

شرکت بیمه پاسارگاد این امکان را برای شما فراهم نموده است تا مبلغی را به عنوان سپرده در بیمه عمرمکمل بازنشستگی قرار دهید. سود مبلغ سپرده برابر با 19 درصد خواهد بود.
ضمنا هنگامی که شما مبلغی را علاوه بر مبلغ حق بیمه به عنوان سپرده در بیمه نامه خود قرار می دهید شرکت بیمه پاسارگاد پوشش آتش سوزی منزل مسکونی را به عنوان هدیه به شما ارائه خواهد نمود و شما تا مادامی که سپرده خود را درون بیمه نامه حفظ می نمایید از این پوشش آتش سوزی بهره مند خواهید بود.
به این ترتیب این مبلغ سپرده به رشد سرمایه های بیمه نامه کمک خواهد کرد. از سوی دیگر شما می توانید به درخواست خود این مبلغ را از بیمه نامه خود خارج نمایید که شامل ارزش بازخرید نخواهد شد و معادل همان مبلغ به شما پرداخت خواهد شد و بیمه نامه نیز بدون سپرده به قوت خود باقی خواهد ماند.

 

لینکهای مفید بیمه عمر

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا