بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

مفاهیم مرتبط با تعريف ريسك :

 

پريل :يك پريل، خسارت و زيان بالقوه را ايجاد می کند .به عبارت ديگر، پريل شامل عواملی است که موجب بروز ريسك می شود .وجه ديگر پريل، خطر ناشی از پديده هاي طبيعی است .زلزله، سيل، آتش، طوفان، گردباد و ...ازاين دست عوامل هستند .بنابراين، پريل علت وقوع حادثه و زيان است.

 

 

هازارد :اين تعريف مربوط به شرايطی است که در آن شانس يك زيان ناشی از يك پريل معين به وجود آمده يا افزايش يابد .اين امكان وجود دارد که يك عامل در يك زمان معين، هم پريل باشد و هم هازارد .هازاردها جنبه هاي مختلفی دارند که به آنها اشاره می کنيم:

1. هازارد فيزيكی :اين نوع هازارد، شامل ويژگی هاي فيزيكی است که بر شانس زيان ناشی از پريل هاي مختلف تأثير می گذارد.

2. هازارد اخلاقی :اين نوع هازارد، به شخصيت اخلاقی و اجتماعی فرد باز می گردد .يك مثال بارز اين نوع هازارد، عدم صداقت بيمه گذار در نگه داري اموال يا ايجاد خسارت عمدي و صوري براي دريافت خسارت از شرکت بيمه است.

3. هازارد رفتاري :هازاردي است که به خاطر بی تفاوتی و پايبندنبودن بيمه گذار به تعهدات خود، به وجود می آيد اموال بيمه شده اند؛ پس چرا نگران باشيم جملۀ بارز در اين زمينه عبارت است.

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا