بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

سوالات متداول در مورد حق بیمه عمر پاسارگاد

در این صفحه پاسخ به سوالات متداول هم میهنان عزیز در مورد حق بیمه عمر آورده شده است. در صورتی که پاسخ مورد نظر خود را نیافتید از طریق گفتگوی تلگرامی اقدام فرمایید.

 

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

خرید آنلاین بمه عمر پاسارگاد برای کودکان داشتن پشتوانه مالی در سنین ابتدایی فعالیت اقتصادی و اجتماعی هر فرد در ایجاد آینده ای موفق بسیار تاثیرگذار است. کارکرد اصلی بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان و نوجوانان نیز همین است.

خرید بیمه عمر برای کودکان

بیمه عمر پاسارگاد برای جوانان این گروه سنی درگیر کار وسازندگی زندگی خود هستند. سرمایه گزاری حداقل 10% درآمد سالیانه برای این گروه در جهت تضمین آینده الزامیست تا ریسکهای بی شمار زندگی پوشش داده شود

خرید بیمه عمر برای جوانان

بیمه عمر پاسارگاد برای میانسالان افراد این دسته سنی کم کم به سنین پر ریسک زندگی خود نزدیک میشوند و علاوه بر ایجاد پشتوانه مالی مناسب برای سنین بازنشستگی باید نیم نگاهی هم به پوششهای تکمیلی بیمه عمر داشته باشند.

خرید بیمه عمر برای میانسالان

 

در صورت تاخير در پرداخت حق بيمه عمر پاسارگاد، آيا بيمه گذار بیمه نامه جريمه ديرکرد بايد بپردازد ؟

خير ، ولی با توجه به شرايط عمومی در صورتيکه اندوخته بيمه نامه عمر و تامین آتیه ، هزينه های بيمه گری را پاسخگو نباشد بيمه نامه به حالت تعليق در مي آيد و با توجه به شرايط عمومی برخورد مي شود و از سود دهی بيمه نامه کم مي شود .

 

در صورت معوق شدن اقساط حق بيمه چه بايد کرد ؟

معوق شدن اقساط حق بیمه عمر پاسارگاد به معنی عدم پرداخت طولانی مدت آن است. در صورت بروز این مورد از قسمت گفتگوی تلگرامی درخواست خود را ارائه نمایید.

 

برای چاپ دفترچه اقساط حق بیمه عمر پاسارگاد جديد چه بايد کرد ؟

مي بايست به نماينده مربوطه مراجعه نمود . در صورت عدم دسترسی به نماينده مي توان به شعب شرکت در سراسر کشور مراجعه نمود . همچنین می توانید با مراجعه به سایت بیمه پاسارگاد در این زمینه اقدام کنید.

 

در صورت مفقود شدن بيمه نامه و يا دفترچه اقساط چه بايد کرد ؟

مي بايست بيمه گذار با کارت شناسائي معتبر به نماينده مربوطه مراجعه نموده و به همراه مدارک لازم درخواست صدور بيمه نامه و يا دفترچه المثنی نمود .

 

در صورت عدم ثبت اقساط حق بيمه عمر پاسارگاد در سامانه شرکت بيمه پاسارگاد باید به کجا مراجعه نمود؟

در صورت داشتن رسيد پرداخت مي بايست با واحد مالی بيمه های اشخاص مکاتبه نمود .

 

اقساط حق بيمه عمر پاسارگاد جا به جا واريز گرديده و يا به اشتباه دوبار به حساب واريز گرديده است ؟

در صورت داشتن رسيد پرداخت حق بیمه عمر مي بايست با واحد مالی بيمه های اشخاص مکاتبه نمود. جهت این امر می توانید با نماینده بیمه عمر پاسارگاد در تماس باشید.

 

در بيمه عمر و تامین آتیه حداقل حق بيمه در سال چقدر مي باشد ؟

حداقل حق بیمه عمر 20  هزار تومان به صورت ماهانه مي باشد . حداکثر حق بیمه دارای هیچ نوع محدودیتی نمی باشد. در حال حاضر سقف سرمایه فوت عادی و فوت در اثر حادثه مجموعا 500 میلیون تومان است. 

 

 

لینکهای مفید بیمه عمر

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا