بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

سوالات متداول در مورد سرمایه گذاری بیمه عمر پاسارگاد

در این صفحه پاسخ به سوالات متداول هم میهنان عزیز در مورد سرمایه گذاری بیمه عمر آورده شده است. در صورتی که پاسخ مورد نظر خود را نیافتید از طریق گفتگوی تلگرامی اقدام فرمایید.

 

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

خرید آنلاین بمه عمر پاسارگاد برای کودکان داشتن پشتوانه مالی در سنین ابتدایی فعالیت اقتصادی و اجتماعی هر فرد در ایجاد آینده ای موفق بسیار تاثیرگذار است. کارکرد اصلی بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان و نوجوانان نیز همین است.

خرید بیمه عمر برای کودکان

بیمه عمر پاسارگاد برای جوانان این گروه سنی درگیر کار وسازندگی زندگی خود هستند. سرمایه گزاری حداقل 10% درآمد سالیانه برای این گروه در جهت تضمین آینده الزامیست تا ریسکهای بی شمار زندگی پوشش داده شود

خرید بیمه عمر برای جوانان

بیمه عمر پاسارگاد برای میانسالان افراد این دسته سنی کم کم به سنین پر ریسک زندگی خود نزدیک میشوند و علاوه بر ایجاد پشتوانه مالی مناسب برای سنین بازنشستگی باید نیم نگاهی هم به پوششهای تکمیلی بیمه عمر داشته باشند.

خرید بیمه عمر برای میانسالان

 

مزيت بيمه عمر پاسارگاد با توجه به اينکه بعد از مدت پنج الی ده سال ارزش پول کاهش مي يابد و سرمايه ذخيره شده ارزش آنچنانی ندارد چيست ؟

با توجه به انعطاف پذير بودن بيمه عمر پاسارگاد ، برای اينکه ارزش پول در آينده کاهش نيابد مي توان نرخ تعديل سالانه برای سرمايه فوت و حق بيمه انتخاب نمود .

 

آيا مي توان سرمايه بيمه عمر را افزايش و يا کاهش داد ؟

بله در سررسيد صدور بيمه عمر و در هر سال امکان درخواست الحاقیه افزایش در کاهش و افزایش حق بیمه عمر پاسارگاد و سرمایه های بیمه عمر و سایر پوشش های بیمه عمر پاسارگاد مقدور می باشد.

 

ضمانت سود آوری و نرخ سود بيمه عمر چقدر مي باشد ؟

سود قطعی بيمه عمر و تامين آتيه پاسارگاد بر اساس ماده 68 شورای عالی بيمه برای 5 سال اول بيمه نامه محاسبه گرديده و برای مابقی مدت قرارداد بر اساس آیین نامه 68 بیمه مرکزی محاسبه مي گردد .

 

ضمانت سود آوری و نرخ سود چگونه تعيين مي گردد ؟

طبق آيين نامه بيمه مرکزی جمهوری اسلامی ايران ، نرخ سود تضمين شده از محل ذخاير رياضی بيمه نامه معادل 16% برای دو سال اول بيمه نامه و 13% برای دو سال بعدی و 10% برای باقی مدت بيمه نامه عمر پاسارگاد مي باشد. همچنين برای بيمه هاي عمری که تاريخ صدور آن ها قبل از 01/02/1391 مي باشد از ابتدای سال 91 به ازای سال های باقی مانده تا سال پنجم بيمه ای نرخ بهره تضمينی معادل 18% محاسب مي گردد . لازم به ذکر است که سود فوق الذکر علی الحساب بوده و سود حاصل از سرمايه شرکت ( سود مشارکت بیمه عمر ) نيز در پايان هر سال به آن اضافه مي شود .

 

پشتوانه مالی و اعتباری شرکت بيمه پاسارگاد چيست ؟

پشتوانه مالی و اعتباری شرکت بيمه پاسارگاد بيمه مرکزی بوده و علاوه بر آن سرمايه گذاری های شرکت در زمينه های مختلف و سودآوری آن ها ضامن ايفای تعهدات شرکت مي باشد .

 

تفاوت پس انداز نمودن وجوه اندک در بانک با خريد بيمه عمر پاسارگاد چيست ؟

در بيمه های اندوخته ساز ( مانند بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد) سود تضمينی برای حداکثر 30 سال مي باشد ولی در بانک ها حداکثر 5 سال مي باشد و با شرايط اقتصادی ممکن است تغيير يابد . در بيمه های اندوخته ساز علاوه بر بحث سرمايه گذاری ، بحث سرمايه فوت و ساير پوشش ها نيز مطرح مي باشد . بعلاوه هيچ حساب بانکی با پرداخت ماهانه 200.000 ريال در هيچ بانکی مزیتهای بیمه عمر را ارائه نمیدهد.

 

لینکهای مفید بیمه عمر

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا