بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

سوالات متداول در مورد تسهیلات وام بیمه عمر پاسارگاد

در این صفحه پاسخ به سوالات متداول هم میهنان عزیز در مورد تسهیلات وام بیمه عمر آورده شده است. در صورتی که پاسخ مورد نظر خود را نیافتید از طریق گفتگوی تلگرامی اقدام فرمایید.

 

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

خرید آنلاین بمه عمر پاسارگاد برای کودکان داشتن پشتوانه مالی در سنین ابتدایی فعالیت اقتصادی و اجتماعی هر فرد در ایجاد آینده ای موفق بسیار تاثیرگذار است. کارکرد اصلی بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان و نوجوانان نیز همین است.

خرید بیمه عمر برای کودکان

بیمه عمر پاسارگاد برای جوانان این گروه سنی درگیر کار وسازندگی زندگی خود هستند. سرمایه گزاری حداقل 10% درآمد سالیانه برای این گروه در جهت تضمین آینده الزامیست تا ریسکهای بی شمار زندگی پوشش داده شود

خرید بیمه عمر برای جوانان

بیمه عمر پاسارگاد برای میانسالان افراد این دسته سنی کم کم به سنین پر ریسک زندگی خود نزدیک میشوند و علاوه بر ایجاد پشتوانه مالی مناسب برای سنین بازنشستگی باید نیم نگاهی هم به پوششهای تکمیلی بیمه عمر داشته باشند.

خرید بیمه عمر برای میانسالان

 

برای گرفتن وام بیمه عمر پاسارگاد چه ضمانت هايي لازم است و مدت زمان وام و بازپرداخت آن چگونه است ؟

فقط تکميل فرم درخواست وام بیمه عمر توسط بيمه گذار کافی مي باشد ، چون اندوخته بيمه عمر به عنوان وثيقه در نظر گرفته مي شود . مدت زمان پرداخت وام هفت روز کاری و بازپرداخت وام طی سه سال مي باشد(36 ماه). روش باز پرداخت وام بیمه عمر پاسارگاد با توجه به درخواست بیمه گذار ماهانه ، سه ماهه ، شش ماهه ، سالانه و یا یکجا خواهد بود.

 

نرخ بهره وام دريافتی از اندوخته بيمه عمر پاسارگاد چقدر است ؟

4% بیشتر از نرخ بهره فنی بیمه عمر پاسارگاد خواهد بود.

 

شرايط وام دهی در بيمه عمر چگونه است ، کارمزد وام چقدر است ؟ 

از پايان سال اول بيمه گذار مي تواند معادل 90 درصد ارزش بازخرید بیمه عمر را به عنوان وام دريافت نماید. در صورتی که بیمه گذار اقدام به سپرده گذاری مبلغی در بیمه عمر و تامین آتیه نماید می تواند در پایان ماه سوم بیمه نامه اقدام به دریافت وام بیمه عمر نماید. 

 

بازخرید بیمه عمر پاسارگاد به چه معنی است؟

پس از سپری شدن مدت شش ماه از بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد، بیمه گذار با ارائه درخواست کتبی می تواند رابطه خود با شرکت بیمه پاسارگاد را خاتمه دهد. در این حالت مجموع مبالغ حق بیمه عمر که در این مدت به عنوان اندوخته بیمه نامه در نظر گرفته شده است محاسبه و قابل پرداخت خواهد بود.

 

لینکهای مفید بیمه عمر

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا