بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

سوالات متداول در مورد بازنشستگی و بازپرداخت در بیمه عمر پاسارگاد

 

در این صفحه پاسخ به سوالات متداول بیمه عمر پاسارگاد برای بیمه گذاران در مورد بازنشستگی و مستمری بیمه عمر آورده شده است. در صورتی که پاسخ مورد نظر خود را نیافتید از طریق گفتگوی تلگرامی اقدام فرمایید.

 

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

خرید آنلاین بمه عمر پاسارگاد برای کودکان داشتن پشتوانه مالی در سنین ابتدایی فعالیت اقتصادی و اجتماعی هر فرد در ایجاد آینده ای موفق بسیار تاثیرگذار است. کارکرد اصلی بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان و نوجوانان نیز همین است.

خرید بیمه عمر برای کودکان

بیمه عمر پاسارگاد برای جوانان این گروه سنی درگیر کار وسازندگی زندگی خود هستند. سرمایه گزاری حداقل 10% درآمد سالیانه برای این گروه در جهت تضمین آینده الزامیست تا ریسکهای بی شمار زندگی پوشش داده شود

خرید بیمه عمر برای جوانان

بیمه عمر پاسارگاد برای میانسالان افراد این دسته سنی کم کم به سنین پر ریسک زندگی خود نزدیک میشوند و علاوه بر ایجاد پشتوانه مالی مناسب برای سنین بازنشستگی باید نیم نگاهی هم به پوششهای تکمیلی بیمه عمر داشته باشند.

خرید بیمه عمر برای میانسالان

 

 

استفاده کنندگان بيمه عمر پاسارگاد پس از فوت بيمه شده بیمه عمر چه کسانی هستند ؟

ذينفعان مطرح شده در هنگام صدور بیمه نامه عمر و تامین آتیه خواهند بود.

 

حقوق بازنشستگی از محل بیمه عمر چه تفاوتی با حقوق بازنشستگی تامين اجتماعی دارد ؟

حقوق بازنشستگی بيمه عمر از محل اندوخته هر بيمه گذار پرداخت مي شود و با توجه به شرايط سنی و مبلغ حق بيمه و در نهایت ارزش باخرید بیمه عمر متغير خواهد بود ولی حقوق بازنشستگي تامين اجتماعی بر اساس مبلغ پرداختی ثابت خواهد بود . بيمه عمر و تامين آتيه پرداخت سرمايه به صورت مستمری ندارد .

 

شرايط بازخريد بيمه نامه چيست ؟

بازخريد بیمه نامه پس از شش ماه پرداخت حق بیمه می تواند انجام مي شود . که بيمه گذار بايد فرم مربوطه را تکميل و همراه اصل بيمه نامه جهت بازخريد ارائه نمايد .

 

پس از پايان مدت قرارداد بيمه عمر ، بازپرداخت بيمه عمر به چه صورت خواهد بود ؟

بازپرداخت سرمایه حیات بیمه عمر پاسارگاد به صورت یکجا خواهد بود که شامل مبلغ اندوخته صندوق + سود قطعي است. ( ستون ارزش بازخريد بیمه عمر + سود مشارکت در منافع بیمه عمر)

 

مزيت ويژه در تعيين ذينفع در بیمه عمر پاسارگاد چيست ؟

در بيمه عمر و سرمايه گذاری شما شخصاً قادر هستيد به انتخاب خود تعيين نماييد که چه کسانی و هر کدام به چه ميزان مي توانند از مزايای بيمه عمر پاسارگاد استفاده نمايند .

 

در بيمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد , پرداخت مستمری و بیمه بازنشستگی چگونه امکانپذير است ؟

در بيمه نامه های عمر و تامين آتيه انفرادی پرداخت سرمايه به صورت يکجا امکانپذير مي باشد و این بیمه نامه پرداخت به صورت مستمری یا مقرری ندارد.

 

آيا بيمه عمر و تامين آتيه انفرادی ، مستمری دارد ياخير ؟

در حال حاضر اندوخته بيمه عمر پاسارگاد در سررسيد قرارداد فقط به صورت يکجا انجام می پذیرد .

 

آيا شرکت بيمه پاسارگاد بيمه عمر مستمری دارد ؟

در بيمه نامه ( بیمه عمر و تامين آتيه مکمل بازنشستگی ) که به صورت گروهي و برای سازمان ها ، نهادها و شرکت ها ارائه مي گردد مي توان اندوخته بيمه نامه را به صورت مستمری و يا پرداخت يکجا مطالبه نمود .

 

لینکهای مفید بیمه عمر

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا