بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

پاسخ به سوالات متداول در موردپوششهای تکمیلی بیمه عمر پاسارگاد

در این صفحه پاسخ به سوالات متداول هم میهنان عزیز در مورد پوششهای تکمیلی بیمه عمر آورده شده است. در صورتی که پاسخ مورد نظر خود را نیافتید در انتهای صفحه پرسش خود را درج نمائید تا در اولین فرصت ممکن توسط کارشناسان ما پاسخ داده شود.

 

 پوشش های اضافی و تکميلی به چه صورت است ؟

 بيماري های تحت پوشش : اين پوشش به افراد 12 – 60 ساله تعلق مي گيرد که بيمه شده را در برابر پنج بيماری بيمه نموده و سقف سرمايه اين پوشش حداکثر 250.000.000 ريال مي باشد و در صورت ابتلا بيمه شده به يکی از پنج بيماری ذيل ، شرکت بيمه سرمايه اين پوشش تکميلی را طبق مبلغ مندرج در جدول ضميمه بيمه نامه و صرف نظر از هزينه های بيمارستانی پرداخت مي نمايد . اين بيماري ها عبارتند از : سکته قلبی – سکته مغزی – سرطان – پيوند اعضاء اصلی بدن – جراحی قلب باز

پوشش بيمه تکميلی ناشی از حادثه : اين پوشش به افراد 12 الی 70 ساله تعلق مي گيرد . در صورت فوت بيمه شده در اثر حادثه ، سرمايه فوت بيمه عمر مي تواند تا چند برابر افزايش يابد .

معافيت از پرداخت حق بيمه : اين پوشش به افراد 15 الی 60 ساله تعلق مي گيرد . ( به شرط شاغل بودن ) در صورت از کارافتادگی دائم و کامل بيمه شده ( که حداقل تا شش ماه ادامه داشته باشد ) تا پيش از سن 60 سالگی ، شرکت بيمه متعهد مي گردد حق بيمه بيمه عمر و سرمايه گذاری را ( در زمان قطعيت از کارافتادگی کامل و دائم بيمه شده و بدون حق بيمه پوشش های تکميلی ) را تا پايان مدت قيد شده در قرارداد بيمه تقبل نمايد .

 

برای دريافت کارت های درمان تکميلی sos چه بايد کرد ؟

کارت های مذکور در مدت زمان معينی در سال توسط شعبه مرکزی چاپ گرديده و در اختيار نمايندگان و شعب قرار مي گيرد . بيمه گذاران محترم مي توانند پس از هماهنگی لازم با نماينده مربوطه و يا در صورت لزوم شعبه صادر کننده بيمه نامه نسبت به دريافت کارت های sos اقدام نمايند . ( شرايط اخذ حداقل قيد شود )

 

لینکهای مفید بیمه عمر

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا