بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

سوالات متداول در موردپوششهای تکمیلی بیمه عمر پاسارگاد

در این صفحه پاسخ به سوالات متداول بیمه گذاران بیمه عمر پاسارگاد در مورد پوششهای تکمیلی بیمه عمر آورده شده است. در صورتی که پاسخ مورد نظر خود را نیافتید از طریق گفتگوی تلگرامی اقدام فرمایید.

 

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

خرید آنلاین بمه عمر پاسارگاد برای کودکان داشتن پشتوانه مالی در سنین ابتدایی فعالیت اقتصادی و اجتماعی هر فرد در ایجاد آینده ای موفق بسیار تاثیرگذار است. کارکرد اصلی بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان و نوجوانان نیز همین است.

خرید بیمه عمر برای کودکان

بیمه عمر پاسارگاد برای جوانان این گروه سنی درگیر کار وسازندگی زندگی خود هستند. سرمایه گزاری حداقل 10% درآمد سالیانه برای این گروه در جهت تضمین آینده الزامیست تا ریسکهای بی شمار زندگی پوشش داده شود

خرید بیمه عمر برای جوانان

بیمه عمر پاسارگاد برای میانسالان افراد این دسته سنی کم کم به سنین پر ریسک زندگی خود نزدیک میشوند و علاوه بر ایجاد پشتوانه مالی مناسب برای سنین بازنشستگی باید نیم نگاهی هم به پوششهای تکمیلی بیمه عمر داشته باشند.

خرید بیمه عمر برای میانسالان

 

 

 پوشش های اضافی و تکميلی به چه صورت است ؟

بيماري های خاص : اين پوشش به افراد 12 – 60 سال تعلق مي گيرد که بيمه شده را در برابر پنج بيماری بيمه نموده و سقف سرمايه اين پوشش حداکثر 400.000.000 ريال مي باشد و در صورت ابتلا بيمه شده به يکی از پنج بيماری زیر ، شرکت بيمه پاسارگاد سرمايه اين پوشش تکميلی را طبق مبلغ مندرج در جدول ضميمه بيمه عمر پاسارگاد و صرف نظر از هزينه های بيمارستانی پرداخت مي نمايد . اين بيماري ها عبارتند از : سکته قلبی – سکته مغزی – سرطان – پيوند اعضاء اصلی بدن – جراحی قلب باز

پوشش بيمه تکميلی ناشی از حادثه : اين پوشش به افراد 12 الی 70 سال تعلق مي گيرد . در صورت فوت بيمه شده در اثر حادثه ، سرمايه فوت بيمه عمر مي تواند تا چند برابر افزايش يابد .

معافيت از پرداخت حق بيمه : اين پوشش به افراد 15 الی 60 ساله تعلق مي گيرد . ( به شرط شاغل بودن ) در صورت از کارافتادگی دائم و کامل بيمه شده ( که حداقل تا شش ماه ادامه داشته باشد ) تا پيش از سن 60 سالگی ، شرکت بيمه متعهد مي گردد حق بيمه بيمه عمر و سرمايه گذاری را ( در زمان قطعيت از کارافتادگی کامل و دائم بيمه شده و بدون حق بيمه پوشش های تکميلی ) را تا پايان مدت قيد شده در قرارداد بيمه تقبل نمايد .

 

برای دريافت کارت های درمان تکميلی sos متعلق به بیمه عمر چه بايد کرد ؟

کارت های مذکور مدتی است که چاپ نمی شود ولی این تعهد همچنان به بیمه گذاران بیمه عمر تعلق می گیرد. 

 

در صورت بروز خسارت و داشتن پوشش های تکمیلی باید چه اقدامی انجام داد؟

در حالتی که دارای بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد هستید و این بیمه نامه شامل پوشش های تکمیلی است و خسارتی بروز نموده است می بایست هرچه سریعتر به صورت مکتوب به شرکت بیمه پاسارگاد اطلاع رسانی نموده و پرونده خسارتی تشکیل دهید.

 

لینکهای مفید بیمه عمر

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا