بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

مزایا و شرایط بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه بازنشستگی جدیدترین بیمه نامه عمر در شرکت بیمه پاسارگاد است. هدف اصلی از طراحی و عرضه این بیمه زندگی آن است تا به سازمان های کوچک و متوسط در راستای ایجاد یک صندوق بازنشستگی و بیمه عمر برای افراد سازمان یاری برساند. سازمان های کوچک و متوسط در تمامی اقتصادهای جهان به عنوان قلب تپنده صنعت و بازرگانی نگریسته می شوند. اما به لحاظ اندازه خود از بسیاری از سیستم های بیمه ای دولتی و خصوصی محروم مانده اند. همچنین بسیاری از افراد در سازمان ها نسبت به آینده صندوق بازنشستگی دولتی، بیمه های تامین اجتماعی و کفایت میزان بیمه مستمری خود با دیده شک می نگرند و از خود می پرسند که آیا برای دوران بازنشستگی آمادگی کافی دارند؟ چرا که در پیش چشم خود می بینند که بسیاری از افراد بازنشسته که اکنون باید به استراحت بپردازند و از اوقات خود لذت ببرند، هنوز هم در حال فعالیت هستند و کار می کنند. 

 

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

خرید آنلاین بمه عمر پاسارگاد برای کودکان داشتن پشتوانه مالی در سنین ابتدایی فعالیت اقتصادی و اجتماعی هر فرد در ایجاد آینده ای موفق بسیار تاثیرگذار است. کارکرد اصلی بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان و نوجوانان نیز همین است.

خرید بیمه عمر برای کودکان

بیمه عمر پاسارگاد برای جوانان این گروه سنی درگیر کار وسازندگی زندگی خود هستند. سرمایه گزاری حداقل 10% درآمد سالیانه برای این گروه در جهت تضمین آینده الزامیست تا ریسکهای بی شمار زندگی پوشش داده شود

خرید بیمه عمر برای جوانان

بیمه عمر پاسارگاد برای میانسالان افراد این دسته سنی کم کم به سنین پر ریسک زندگی خود نزدیک میشوند و علاوه بر ایجاد پشتوانه مالی مناسب برای سنین بازنشستگی باید نیم نگاهی هم به پوششهای تکمیلی بیمه عمر داشته باشند.

خرید بیمه عمر برای میانسالان

 

از این رو و با توجه به توانمندی فنی شرکت بیمه پاسارگاد به عنوان برترین شرکت بیمه در حوزه بیمه عمر و بیمه زندگی، بر آن شد تا با طراحی یکی دیگر از طرح های بیمه عمر جدید به این دست از افراد جامعه خدمت رسانی نماید. در اینجا است که بیمه نامه عمر و تامین آتیه بازنشستگی پاسارگاد ارزش های بارزی می یابد که در ادامه با شرایط بیمه عمر بازنشستگی بیشتر آشنا می شویم و توضیحات تکمیلی هر بخش در جایگاه مخصوص آن ارائه خواهد شد.

 به صورت مختصر با ویزگیها و مزایای بیمه عمر مکمل بازنشستگی پاسارگاد آشنا میشویم :

 

شرایط و مزایای بیمه عمر

وام بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

دریافت وام بر اساس ارزش بازخرید بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد یکی از مزایای بیمه عمر است که خریداری این بیمه ها در اختیار شما قرار میدهد. بر این اساس شما می توانید تا سقف 90% ارزش بازخرید بیمه عمر پاسارگاد خود بدون تشریفات اداری و ضامن وام دریافت نمایید .
این تسهیلات این امکان را در اختیار شما قرار میدهد تا در هر زمانی که بخواهید بتوانید از اندوخته بیمه عمر بازنشستگی خود استفاده نمایید و در عین حال بیمه نامه و پوشش های آن همچنان به قوت خود باقی بماند.
برای این امر تنها کافی است که بیمه گذار بیمه عمر پاسارگاد، درخواست مربوطه را تکمیل و درخواست خود را مطرح نماید و نیاز به هیچ ضامنی نخواهد بود. نرخ بهره مربوط به وام بیمه عمر تنها 4% بیشتر از سود تضمینی بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد خواهد بود.

نمونه فرم درخواست وام بیمه عمر بازنشتگی پاسارگاد

مطالعه کامل شرایط وام بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

 

شرایط و مزایای بیمه عمر

قرار دادن سپرده در بیمه عمر و بیمه آتش سوزی در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد این امکان را برای شما فراهم نموده است تا مبلغی را به عنوان سپرده در بیمه عمر بازنشستگی قرار دهید. نرخ سود مبلغ سپرده در بیمه عمر پاسارگاد برا اساس قوانین و دستورات بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برابر با 16 درصد خواهد بود. 
ضمنا هنگامی که شما مبلغی را علاوه بر مبلغ حق بیمه عمر پاسارگاد به عنوان سپرده در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد خود قرار می دهید شرکت بیمه پاسارگاد بیمه آتش سوزی منزل مسکونی را به عنوان هدیه به شما ارائه خواهد نمود و شما تا مادامی که سپرده خود را درون بیمه نامه عمر حفظ می نمایید از این بیمه آتش سوزی بهره مند خواهید بود. 
به این ترتیب این مبلغ سپرده در بیمه عمر پاسارگاد به رشد سرمایه های بیمه نامه کمک خواهد کرد. از سوی دیگر شما می توانید به درخواست خود این مبلغ را از بیمه نامه خود خارج نمایید که شامل ارزش بازخرید نخواهد شد و معادل همان مبلغ به شما پرداخت خواهد شد و بیمه عمر و تامین آتیه شما نیز بدون سپرده به قوت خود باقی خواهد ماند.

مطالعه کامل شرایط سپرده در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

 

 

استفاده کننده از سرمایه بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد، شما بیمه گذاران گرامی می توانید به انتخاب خود، فرد یا افرادی را که می توانند از سرمایه بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد تشکیل شده در بیمه نامه استفاده کنند را معرفی و تعیین کنید. همانطور که در بخش معافیت مالیاتی می خوانیم ، سرمایه و سود بیمه عمر از پرداخت مالیات معاف هستند.
شرکت بیمه پاسارگاد در این نوع بیمه عمر دو نوع ذی نفع برای بیمه نامه در نظر گرفته است. از آنجا که دو پوشش بیمه عمر بازنشستگی شامل فوت عادی و حیات بیمه شده است این دو نوع ذی نفع نیز شامل استفاده کننده از سرمایه حیات بیمه عمر و استفاده کننده از سرمایه فوت بیمه عمر هستند.
ذینفع بیمه عمر پاسارگاد در صورت حیات بیمه شده تنها یک فرد خواهد بود. اما ذی نفع بیمه عمر پاسارگاد در صورت فوت بیمه شده میتواند تا 6 نفر نیز افزایش یابد. توصیه میشود که در قسمت ذی نفع فوت بیمه نامه عمر و تامین آتیه خود حتما نام افراد و درصد مورد نظر برای هر یک را به انتخاب خود قید نمایید.

مطالعه کامل شرایط معرفی استفاده کنندگان از سرمایه در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

 

 

بازخرید بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

گاهی شرایطی بوجود می آید که شما به عنوان بیمه شده بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد، از شرکت بیمه گر یعنی شرکت بیمه پاسارگاد می خواهید که پیش از پایان یافتن مدت بیمه عمر  و سر رسید شدن آن اندوخته بیمه عمر را مورد استفاده قرار دهید. دریافت اندوخته بیمه عمر پاسارگاد زود تر از موعد اتمام قرار داد بازخرید بیمه عمر نام دارد. برای این امر کافی است بیمه شده با تایید بیمه گذار درخواست خود را به صورت مکتوب ارائه نماید. 
شرایط بازخرید در بیمه عمر بازنشستگی به این شکل است که با پرداخت حداقل 6 ماه از حق بیمه عمر پاسارگاد درخواست بازخرید بیمه عمر به شرکت بیمه پاسارگاد اعلام شود. در این صورت سرمایه بیمه عمر با کسر هزینه کارمزد و سایر هزینه های اداری قابل استرداد می باشد.

مطالعه کامل شرایط بازخرید در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

 

 

شرایط و مزایای بیمه عمر

تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد رقم حق بیمه و شیوه پرداخت آن ( ماهانه ، سه ماهه ، شش ماهه و سالانه ) در نظر گرفته شده است . حق بیمه عمر پاسارگاد انتخاب شده به یکی از سه روش زیر می تواند پرداخت شود:

حق بیمه عمر پاسارگاد به صورت عدد ثابت با شیوه پرداخت مشخص

حق بیمه عمر پاسارگاد به صورت درصدی از حقوق بیمه شده با شیوه پرداخت مشخص

حق بیمه عمر پاسارگاد برای هر فرد به صورت مشخص بعلاوه درصدی از حقوق با شیوه پرداخت مشخص

همچنین در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد امکان قرار دادن مبلغی به عنوان سپرده در بیمه عمر وجود دارد که می تواند با افزایش سود دهی بیمه عمر و اندوخته بیمه نامه عمر و تامین آتیه، امکان دریافت مستمری بالاتر را برای بیمه شده فراهم نماید.

مطالعه کامل شرایط تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

 

 

تناسب حق بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد با افزایش حقوق

با توجه به افزایش سالانه حقوق و مزایای بیمه شدگان این امکان وجود دارد تا حق بیمه عمر پاسارگاد نیز بنا به درخواست بیمه گذار افزایش یابد. کارفرمایان می توانند سنوات کارکنان خود را به عنوان سپرده در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد و یا افزایش در حق بیمه عمر به بیمه عمر بازنشستگی تزریق نمایند و به این ترتیب سرعت رشد اندوخته بیمه نامه عمر بیشتر شده و در نهایت مستمری دریافتی در آینده بالاتر خواهد بود. 
کاملا بدیهی است که هیچ یک از ما نمی خواهیم شرایط فعلی و مطلوب خود را از دست بدهیم . این امر در زمانی که به سنین بالاتر که می رسیم نیز همچنان مصداق دارد و بدلیل جایگاه اجتماعی بوجود آمده حتی پر رنگ تر نیز میشود. به همین دلیل می توانیم در سالهای جوانی همراه با افزایش درآمد در دوران فعالیت میزان بیشتری از عایدی را به عنوان ذخیره بیمه عمر مستمری برای آینده نگهداری کنیم و در زمان بازنشستگی کمال استفاده را از بیمه عمر پاسارگاد ببریم.

مطالعه کامل شرایط تناسب حقوق و حق بیمه عمر در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

 

 

شرایط و مزایای بیمه عمر

هزینه قابل قبول مالیاتی حق بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

این مزیت الزاما مربوط به بیمه گذار در بیمه عمر پاسارگاد است. به استناد اصلاح قانون مالیات های مستقیم مصوب مجلس شورای اسلامی از سال 1393 پرداخت های مربوط به بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد توسط بیمه گذار و بیمه شده جزو هزینه های قابل قبول محسوب می شود.
نیز بر اساس اصلاح صورت گرفته در ماده 137 تمامی هزینه های درمانی پرداختی مؤدیان که قابل تایید باشد و همچنین حق بیمه عمر پاسارگاد پرداختی هر شخص حقیقی به مؤسسات بیمه ایرانی بابت انواع بیمه‌های عمر و زندگی و بیمه درمان تکمیلی از درآمد مشمول مالیات مؤدی کسر می گردد.

مطالعه کامل شرایط معافیت مالیاتی حق بیمه در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

 

 

سود بیمه مستمری در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد هدف اصلی تامین بیمه مستمری مناسب برای آینده است. در این بیمه عمر و تامین آتیه با تشکیل سرمایه مناسب به علت کاهش هزینه ها از سوی شرکت بیمه پاسارگاد این هدف با مطلوبیت بالایی به دست می آید. هر یک از بیمه شدگان می توانند با گذشت حداقل 3 سال از مدت بیمه عمر پاسارگاد خود درخواست دریافت اندوخته بیمه عمر را بصورت یکجا یا برقراری بیمه مستمری نمایند. حداقل مدت بیمه مستمری 5 سال و حداکثر تا پایان عمر بیمه شده است . 
زمانی که درخواست برای دریافت بیمه مستمری به صورت 5 ساله است میزان سود بیمه عمر متعلقه برابر با نرخ سپرده های بلند مدت بانکی است. در مورد مستمری های بیشتر از 5 سال نرخ سود بیمه عمر پرداختی 2% بالاتر از سود سپرده های بانکی خواهد بود. بدیهی است هر چقدر که مدت بازپرداخت بیمه مسمتری بلند مدت تر در نظر گرفته شود رقم پرداختی با توجه به سرمایه یکسان کمتر خواهد بود. اما پرداخت سود بیمه بیشتر دو درصدی تا حدودی این کاهش را جبران می نماید.

مطالعه کامل شرایط سود بیمه مستمری در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

 

 

مدت بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

مدت بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد برای پرداخت اقساط حق بیمه عمر و تشکیل سرمایه و سود بیمه عمر حداقل 3 و حداکثر 30 سال تعیین شده است.
بدیهی است هر چقدر که مدت بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد بیشتر باشد میزان حق بیمه عمر پرداخت شده و در نتیجه اندوخته و سود بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد بیشتر خواهد بود و همین امر موجب می شود تا در سررسید بیمه عمر میزان مستمری بیمه پرداختی بیشتر و قابل توجه باشد.ضمن آنکه با انتخاب مدت زمان بالاتر برای بیمه نامه عمر این امکان برای شما فراهم است تا در زمان که بخواهید بسته به قرار داد فی مابین اقدام به درخواست بازخرید بیمه عمر نموده و اندوخته و سود بیمه عمر پاسارگاد را دریافت کنید. لیکن زمانی که مدت زمان بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد کم باشد برای افزایش آن می بایست صحت و شرایط سلامت شما برای شرکت بیمه پاسارگاد به صورت منطقی اثبات شود.

مطالعه کامل شرایط مدت بیمه عمر در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

 

 

مدت پرداخت بیمه مستمری در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد هدف اصلی تامین بیمه مستمری مناسب برای آینده است. در این بیمه عمر با تشکیل سرمایه و سود بیمه مناسب به علت کاهش هزینه ها از سوی شرکت بیمه پاسارگاد این هدف با مطلوبیت بالایی به دست می آید.هر یک از بیمه شدگان می توانند با گذشت حداقل 3 سال از مدت بیمه عمر و تامین آتیه خود درخواست دریافت اندوخته بیمه و سود بیمه عمر را بصورت یکجا یا برقراری مستمری بیمه  نمایند. حداقل مدت مستمری بیمه  5 سال و حداکثر آن تا پایان عمر بیمه شده است . 
زمانی که درخواست برای دریافت مستمری بیمه عمر به صورت 5 ساله است میزان سود متعلقه برابر با نرخ سپرده های بلند مدت بانکی است. در مورد مستمری بیمه بیشتر از 5 سال نرخ سود پرداختی 2% بالاتر از سود سپرده های بانکی خواهد بود.بدیهی است هر چقدر که مدت بازپرداخت مسمتری بیمه بلند مدت تر در نظر گرفته شود رقم پرداختی با توجه به سرمایه یکسان کمتر خواهد بود. اما پرداخت سود بیمه عمر بیشتر دو درصدی تا حدودی این کاهش را جبران می نماید.

مطالعه کامل شرایط مدت پرداخت مستمری بیمه در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

 

 

مستمری در دوران فراغت از کار بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد بیمه شده با گذشت حداقل 3 سال از مدت بیمه عمر پاسارگاد خود می تواند نسبت به برقراری مستمری بیمه دلخواه خود اقدام نماید. نرخ سود بیمه عمر قابل پرداخت در این طرح 2 درصد بیشتر از نرخ سود سپرده گذاری بلند مدت بانکی است (در پرداخت بیمه عمرمستمری  بیشتر از 5 سال). 
امید می رود با پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه از سوی بیمه گذار و با توجه به کاهش چشمگیر هزینه های صورت گرفته در این نوع بیمه نامه عمر و رسالت اصلی آن، مستمری بیمه مناسبی با توجه به دوره انباشت مبالغ و سود بیمه عمر پرداخت شود. نکته مهم در این مسیر آن است که مدت زمان پرداخت حق بیمه عمر تا آنجا که امکان دارد طولانی مدت باشد تا اندوخته و سود بیمه عمر مناسب جهت پرداخت در قالب مستمری فراهم شود. 
باید توجه داشت که روش محاسبه مستمری دربیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد با روش محاسبه سود بانک متفاوت است و درحقیقت در سیستم بانکی دوره بازگشت و کاهش منابع بر روی سود تاثیر میگذارد اما این کاهش ها بر روی مستمری بیمه عمر بازنشستگی تاثیر ندارد و به همین علت پرداخت سود بیمه عمر بالاتر از نرخ های بلند مدت بانکی خواهد شد.

 مطالعه کامل شرایط مستمری بیمه در دوران فراغت از کار در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

 

 

 

شرایط و مزایای بیمه عمر

مشارکت در منافع بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

سرمایه بیمه عمر پاسارگاد با توجه به میزان حق بیمه عمر پرداختی و مبلغ سپرده گذاری در بیمه عمر که میزان آن از سوی شما تعیین می شود و نرخ های سود فنی بیمه عمر محاسبه می شود. این نرخ شامل سود تضمینی بیمه عمر است که توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تعیین می شود.
در عین حال شرکت بیمه پاسارگاد متعهد است چنانچه از سرمایه گذاری بیمه شده گان سود بیشتری را کسب نمود، بیمه شدگان را به میزان 85% سود مازاد شریک نموده و هر ساله سود مشارکت در منافع بیمه عمر پاسارگاد را به اندوخته بیمه عمر بازنشستگی، اضافه نماید.
مبالغ دریافتی تحت عنوان حق بیمه عمر از افراد جامعه به سمت سرمایه گذاری ها با بازده مناسب هدایت میشود و به این ترتیب شما در آبادانی و تکمیل پروژه های سرزمین خود نیز سهم بسزایی خواهید داشت و سود آن نیز در آینده به شما  تحت عنوان سرمایه حیات بیمه نامه و سود بیمه عمر پاسارگاد باز خواهد گشت.

به این ترتیب شما همواره سود بیمه عمر بالاتری از میزان سود تضمینی دریافت خواهید نمود که عملکرد چندین ساله شرکت بیمه پاسارگاد نیز آن را اثبات می نماید. ضمن آنکه دریافت رتبه یک توانگری مالی این شرکت از سوی بیمه مرکزی نشان دهنده توانمندی شرکت بیمه پاسارگاد و برترین بود این شرکت بیمه در بازپرداخت تعهدات آن خواهد بود.

 مطالعه کامل شرایط سود مشارکت در منافع در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

 

 

مشارکت کارفرما در پرداخت حق بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد ، کارفرما (بیمه گذار) می تواند با پرداخت قسمتی از حق بیمه عمر و تامین آتیه و پرداخت مابقی آن توسط بیمه شده در خرید این محصول مشارکت نماید. در هر صورت بیمه گذار متعهد به پرداخت حق بیمه عمر به صورت کامل به شرکت بیمه پاسارگاد است.
در حقیقت کارفرمایان عزیز می توانند از طرق مختلف و با هماهنگی بیمه شدگان اقدام به قرار دادن مبالغ مناسب جهت تشکیل اندوخته بیمه و سود بیمه عمر مناسب برای بیمه نامه ها نمایند تا کارکنان آنها با فراق بال بتوانند به وظایف سازمانی محول شده خود بپردازند.

مطالعه کامل شرایط مشارکت کارفرما در پرداخت حق بیمه عمر در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

 

 

شرایط و مزایای بیمه عمر

معافیت مالیاتی سرمایه فوت و مستمری بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

بر اساس بند 1 ماده 24 قانون مالیات های مستقیم وجوه پرداختی موسسات بیمه بابت خسارت فوت بیمه عمر و همچنین دیه و مانند آنها که حسب مورد یکجا و یا به طور مستمری بیمه به ورثه متوفی پرداخت می شود از مالیات بر ارث معاف است. بنا به گزارش خبر گزاری ها ، در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در تاریخ 25 اسفند سال 1392 نمایندگان در جریان بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم با بند 36 این لایحه موافقت کردند که در مواد (136) و (137) قانون عبارت «انواع بیمه‌های عمر و زندگی» جایگزین عبارت «بیمه عمر» شود . 
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، همچنین براساس اصلاح صورت گرفته در ماده 136 وجوه پرداختی بابت انواع بیمه‌های عمر و زندگی (حق بیمه عمر و تامین آتیه ) از طرف مؤسسات بیمه که به موجب قراردادهای منعقده بیمه عاید ذینفع می شود از پرداخت مالیات معاف است .

مطالعه کامل شرایط معافیت مالیاتی مستمری بیمه در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

 

 

پرداخت سرمایه فوت بیمه شده در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد در طرح بیمه عمر بازنشستگی خود سرمایه فوت عادی تا سقف 200.000.000 ریال را در طول مدت بیمه عمر و همچنین در دوران پرداخت مستمری بیمه برای بیمه شده تعهد می نماید.علت ایجاد سقف سرمایه محدود تر از حالت معمول و حذف پوشش های تکمیلی عمر ، نسبت به بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد به صورت انفرادی ، ایجاد سرمایه و سود بیمه عمر قابل ملاحظه برای پرداخت مستمری بیمه در آینده با توجه به شرایط اقتصاد جامعه است.
این سقف سرمایه در طول دوران پرداخت مستمری بیمه تا سن 80 سالگی نیز ادامه خواهد داشت که در نوع خود جزو پوشش بیمه  بی نظیر خواهد بود. به این ترتیب بیمه شده از انجام آزمایش برای بهره مندی از پوشش بیمه ای در سنین بالا معاف خواهد بود.

مطالعه کامل شرایط سرمایه فوت بیمه شده در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

 

 

شرایط و مزایای بیمه عمر

بیمه درمان تکمیلی در دوران فراغت از کار در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

دربیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد تا سن 80 سالگی پوشش بیمه درمان تکمیلی به صورت کاملا اختیاری برای بیمه شده برقرار می شود. حق بیمه درمان تکمیلی از محل مستمری بیمه عمر تامین خواهد شد. بیمه شدگانی که از هر نوع پوشش بیمه درمان تکمیلی استفاده میکنند از 20% تخفیف در حق بیمه برخوردار خواهند شد. 
پوشش های در نظر گرفته شده در قالب بیمه های درمان تکمیلی شامل همان پوشش های بیمه های عمر و تامین آتیه انفرادی است .

مطالعه کامل شرایط بیمه تکمیل درمان در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

 

 

بیمه عمر در دوران دریافت مستمری در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

در حالی که استفاده از شرایط و مزایای انواع بیمه عمر در سنین بالا نیازمند انجام آزمایش پزشکی است، در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد ، بیمه شده در طول دوران دریافت مستمری بیمه تا سن 80 سالگی از پوشش بیمه عمر برخوردار است. این شرایط خاص و بسیار مناسب در بیمه عمر و تامین آتیه بازنشستگی از سوی شرکت بیمه پاسارگاد برای اولین بار در کشور عزیزمان ارائه می شود و به این ترتیب بیمه شدگان از پوشش سرمایه فوت تا سنین بالاتری برخوردار خواهند بود.

مطالعه کامل شرایط بیمه عمر در دوران مستمری بیمه در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد

  

 

لینکهای مفید بیمه عمر

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا