بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

سوالات متداول در مورد بیمه عمرمکمل بازنشستگی پاسارگاد

در ادامه میتوانید پاسخ سوالات متداول در مورد بیمه عمر مکمل بازنشستگی پاسارگاد را ملاحظه فرمایید. در صورتی که پاسخ خود را نیافتید در انتهای صفحه سوال خود را وارد نموده و یا باشماره تلفن 88558726 با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

ضرورت تهیه بیمه عمر مکمل چیست؟

همانطور که میدانیم تمامی سیستم های بازنشستگی موجود به تنهایی کفاف هزینه های زندگی افراد بازنشته را نخواهند داد . چرا که این افراد شریف پس از طی دوران همکاری و فعالیت خود برای سازمان و در زمان بازنشستگی ، همراه با افزایش

هزینه های احتمالی درمانی و خانواده، دچار کاهش درآمد می شوند. به این ترتیب بیمه عمرو تامین آتیه مکمل بازنشستگی با شرایط ویژه خود می تواند این خلاء را جبران نماید. ضمن آنکه تمامی سازمان ها ، به خصوص شرکت های تجاری

کوچک تر بیش از سایر سازمانها نیازمن این نوع از بیمه نامه هستند.

 

آیا بیمه عمر و تامین آتیه مکمل بازنشستگی به صورت انفرادی است؟

خیر. این بیمه نامه فقط به صورت گروهی صادر می شود. برای این امر نیاز است که گروهی از افراد بر اساس تعریف صنعت بیمه معرفی شوند .

 

بیمه گذار بیمه عمر مکمل بازنشستگی چه کسی می تواند باشد؟

بیمه گذار بیمه مکمل بازنشستگی تنها یک شخص حقوقی و نه حقیقی ، می تواند باشد . به این معنی که گروهی که جهت بیمه معرفی می شوند می بایست زیر مجموعه این شخص حقوقی قرار داشته باشند .

 

آیا بیمه عمر مکمل بازنشستگی دارای بازپرداخت مستمری میباشد؟

بله ، این بیمه نامه پس از پایان مدت خود تبدیل به پرداخت سرمایه به صورت یکجا و یا مستمری به انتخاب شما خواهد شد

 

مستمری بیمه عمر مکمل بازنشستگی تا چند سال پرداخت میشود؟

مستمری این بیمه نامه از 5 سال تا پایان عمر می تواند انتخاب شود.

 

پوشش های بیمه درمان تکمیلی بیمه عمر مکمل در دوران فراغت از کار چگونه است؟

با خریداری بیمه نامه عمر و تامین آتیه مکمل بازنشستگی ، بیمه شده می تواند از پوشش بیمه درمان تکمیلی در دوران برقراری مستمری استفاده نماید و به این ترتیب قسمتی از هزینه های خانواده را کم خواهد کرد. حق بیمه این پوشش درمان

تکمیلی از محل مستمری بیمه شده تامین می شود و بیمه شده می تواند از این پوشش با آغاز دوره برقراری مستمری استفاده نماید.

 

اگر فردی از پوشش بیمه درمان تکمیلی برخوردار باشد ، آیا پوشش درمان تکمیلی دوران مستمری مورد نیاز است؟ اگر هست آیا تخفیفی دارد؟

داشتن پوشش درمان تکمیلی مختلف بسیار مطلوب است و به طور مثال داشتن پوشش از دو شرکت اطمینان خاطر بالایی را به ارمغان می آورد تا در شرایط ناگوار به کمک ما بیاییند. در بیمه های عمر و تامین آتیه مکمل بازنشستگی در دوران

برقراری مستمری ، اگر بیمه شده دارای پوشش درمان تکمیلی از شرکت بیمه گر دیگری باشد از 20% تخفیف در حق بیمه برخوردار خواهد شد.

 

آیا بیمه مکمل بازنشستگی در دوران مستمری پوشش دیگری نیز دارد؟

در بیمه عمر و تامین آتیه مکمل بازنشستگی در دوران برقراری مستمری به جز پوشش درمان تکمیلی برای بیمه شده ، تا سن 80 سالگی پوشش فوت نیز جاری خواهد بود.

 

میزان حق بیمه برای خریداری بیمه عمر مکمل چه میزان است؟

در این بیمه نامه میزان اقساط حق بیمه و شیوه پرداخت آن به صورت دلخواه (ماهانه ، سه ماهه ، شش ماهه و سالانه ) در نظر گرفته شده و بنا به درخواست بیمه گذار خواهد بود که به یکی از سه طریق زیر انتخاب می شود:

حق بیمه به صورت عدد ثابت با شیوه پرداخت مشخص

حق بیمه به صورت درصدی از حقوق بیمه شده با شیوه پرداخت مشخص

حق بیمه برای هر فرد به صورت مشخص بعلاوه درصدی از حقوق با شیوه پرداخت مشخص

ضمنا می توان در این بیمه نامه ها مبلغ سپرده نیز جهت سودآوری بالاتر در نظر گرفت.

 

حق بیمه مکمل را چه کسی باید پرداخت کند؟

در بیمه عمر و تامین آتیه مکمل بازنشستگی مسئولیت پرداخت حق بیمه بر عهده بیمه گذار است و شرکت بیمه گر طی قرار داد با بیمه گذار این حق بیمه را دریافت میکند. اما کارفرما یا بیمه گذار می تواند هر میزان از حق بیمه را در کنار بیمه شده تعهد نماید.
به نظر می رسد که بهترین شیوه مشارکت کارفرما در پرداخت حق بیمه ، سپرده گذاری برای بیمه شدگان از محل ارزش بازخرید سنوات خدمت آنان است.

 

آیا از اندوخته بیمه عمر مکمل بازنشستگی وام می توان دریافت کرد؟

بله

 

اگر فردی نخواهد بیمه نامه اش ادامه یابد چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

در صورتی که فرد بیمه شده با هماهنگی بیمه گذار نخواهد بیمه نامه خود را ادامه دهد ، می تواند پس از سپری شدن شش ماه از مدت بیمه نامه اقدام به بازخرید و دریافت ارزش بازخریدی بیمه نامه نماید.

 

لینکهای مفید بیمه عمر

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا