بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

سوالات متداول در مورد بیمه عمر مکمل بازنشستگی پاسارگاد

در ادامه میتوانید پاسخ سوالات متداول در مورد بیمه عمر مکمل بازنشستگی پاسارگاد را ملاحظه فرمایید. در صورتی که پاسخ خود را نیافتید در انتهای صفحه سوال خود را وارد نموده و یا از طریق گفتگوی تلگرامی در منوی روبرو  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

خرید آنلاین بمه عمر پاسارگاد برای کودکان داشتن پشتوانه مالی در سنین ابتدایی فعالیت اقتصادی و اجتماعی هر فرد در ایجاد آینده ای موفق بسیار تاثیرگذار است. کارکرد اصلی بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان و نوجوانان نیز همین است.

خرید بیمه عمر برای کودکان

بیمه عمر پاسارگاد برای جوانان این گروه سنی درگیر کار وسازندگی زندگی خود هستند. سرمایه گزاری حداقل 10% درآمد سالیانه برای این گروه در جهت تضمین آینده الزامیست تا ریسکهای بی شمار زندگی پوشش داده شود

خرید بیمه عمر برای جوانان

بیمه عمر پاسارگاد برای میانسالان افراد این دسته سنی کم کم به سنین پر ریسک زندگی خود نزدیک میشوند و علاوه بر ایجاد پشتوانه مالی مناسب برای سنین بازنشستگی باید نیم نگاهی هم به پوششهای تکمیلی بیمه عمر داشته باشند.

خرید بیمه عمر برای میانسالان

 

ضرورت تهیه بیمه عمر مکمل (بیمه عمر بازنشستگی) چیست؟

همانطور که میدانیم تمامی سیستم های بازنشستگی و یا بیمه های بازنشستگی موجود به تنهایی کفاف هزینه های زندگی افراد بازنشته در حال و آینده را نخواهند داد . چرا که این افراد شریف پس از طی دوران همکاری و فعالیت خود برای سازمان و در زمان بازنشستگی ، همراه با افزایش

هزینه های احتمالی درمانی و خانواده، دچار کاهش درآمد می شوند. به این ترتیب بیمه عمرو تامین آتیه مکمل بازنشستگی با شرایط ویژه خود می تواند این خلاء را جبران نماید. ضمن آنکه تمامی سازمان ها ، به خصوص شرکت های تجاری کوچک تر بیش از سایر سازمانها نیازمند این نوع از بیمه بازنشستگی هستند.

 

آیا بیمه عمر و تامین آتیه مکمل بازنشستگی پاسارگاد به صورت انفرادی است؟

خیر. بیمه عمر بازنشستگی فقط به صورت گروهی صادر می شود. برای این امر نیاز است که گروهی از افراد سازمان بر اساس تعریف صنعت بیمه از گروه، به شرکت بیمه پاسارگاد معرفی شوند .

 

بیمه گذار بیمه عمر مکمل بازنشستگی پاسارگاد را چه کسی می تواند باشد؟

بیمه گذار بیمه عمر مکمل بازنشستگی تنها یک شخص حقوقی و نه حقیقی ، می تواند باشد . به این معنی که گروهی که جهت بیمه معرفی می شوند می بایست زیر مجموعه این شخص حقوقی قرار داشته باشند و از نظر شرکت بیمه پاسارگاد در یک گروه قرار گیرند.

 

آیا بیمه عمر مکمل بازنشستگی پاسارگاد دارای بازپرداخت مستمری می باشد؟

بله . در بیمه عمر بازنشستگی پس از پایان مدت بیمه نامه، خود تبدیل به پرداخت سرمایه به صورت یکجا و یا مستمری به انتخاب شما خواهد شد.

 

مستمری بیمه عمر مکمل بازنشستگی پاسارگاد تا چند سال پرداخت میشود؟

پرداخت مستمری بازنشستگی در بیمه عمر بازنشستگی از 5 سال تا پایان عمر می تواند انتخاب شود.

 

پوشش های بیمه درمان تکمیلی بیمه عمر مکمل بازنشستگی پاسارگاد در دوران فراغت از کار چگونه است؟

با خریداری بیمه عمر و تامین آتیه مکمل بازنشستگی ( یا به اختصار بیمه عمر بازنشستگی) ، بیمه شده می تواند از پوشش بیمه درمان تکمیلی در دوران برقراری مستمری استفاده نماید و به این ترتیب قسمتی از هزینه های خانواده را کم خواهد کرد. حق بیمه این پوشش درمان تکمیلی از محل مستمری بیمه شده تامین می شود و بیمه شده می تواند از این پوشش با آغاز دوره برقراری مستمری استفاده نماید.

 

اگر فردی از پوشش بیمه درمان تکمیلی برخوردار باشد ، آیا پوشش درمان تکمیلی دوران مستمری بیمه عمر مورد نیاز است؟ اگر هست آیا تخفیفی دارد؟

به طور کلی داشتن پوشش و بیمه درمان تکمیلی مختلف بسیار مطلوب است.مثلا داشتن پوشش درمانی از دو شرکت مختلف اطمینان خاطر بالایی را به ارمغان می آورد تا در شرایط ناگوار به کمک ما بیاییند. در بیمه عمر و تامین آتیه مکمل بازنشستگی ( یا به اختصار بیمه عمر بازنشستگی) در دوران برقراری مستمری ، اگر بیمه شده دارای پوشش درمان تکمیلی از شرکت بیمه گر دیگری باشد از 20% تخفیف در حق بیمه برخوردار خواهد شد.

 

آیا بیمه عمر مکمل بازنشستگی پاسارگاد در دوران مستمری پوشش دیگری نیز دارد؟

در بیمه عمر و تامین آتیه مکمل بازنشستگی در دوران برقراری مستمری به جز پوشش و بیمه درمان تکمیلی برای بیمه شده ، تا سن 80 سالگی پوشش فوت عادی نیز جاری خواهد بود.

 

میزان حق بیمه برای خریداری بیمه عمر مکمل بازنشستگی پاسارگاد چه میزان است؟

در بیمه عمر بازنشستگی میزان اقساط حق بیمه و شیوه پرداخت آن به صورت دلخواه (ماهانه ، سه ماهه ، شش ماهه و سالانه ) در نظر گرفته شده و بنا به درخواست بیمه گذار خواهد بود که به یکی از سه طریق زیر انتخاب می شود:

  • حق بیمه به صورت عدد ثابت با شیوه پرداخت مشخص
  • حق بیمه به صورت درصدی از حقوق بیمه شده با شیوه پرداخت مشخص
  • حق بیمه برای هر فرد به صورت مشخص بعلاوه درصدی از حقوق با شیوه پرداخت مشخص

ضمنا می توان در بیمه عمر بازنشستگی مبلغ سپرده نیز جهت سودآوری بالاتر در نظر گرفت.

 

حق بیمه عمر مکمل بازنشستگی پاسارگاد را چه کسی باید پرداخت کند؟

در بیمه عمر و تامین آتیه مکمل بازنشستگی مسئولیت پرداخت حق بیمه بر عهده بیمه گذار است و شرکت بیمه گر طی قرار داد با بیمه گذار این حق بیمه را دریافت میکند. اما کارفرما یا بیمه گذار می تواند هر میزان از حق بیمه را در کنار بیمه شده تعهد نماید.
به نظر می رسد که بهترین شیوه مشارکت کارفرما در پرداخت حق بیمه ، سپرده گذاری برای بیمه شدگان از محل ارزش بازخرید سنوات خدمت آنان است.

 

آیا از اندوخته بیمه عمر مکمل بازنشستگی پاسارگاد وام می توان دریافت کرد؟

در بیمه عمر بازنشستگی امکان دریافت وام از محل ارزش بازخرید بیمه عمر وجود دارد.

 

اگر فردی نخواهد بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد او ادامه یابد چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

در صورتی که فرد بیمه شده با هماهنگی بیمه گذار نخواهد بیمه عمر و تامین آتیه بازنشستگی خود را ادامه دهد ، می تواند پس از سپری شدن شش ماه از مدت بیمه نامه اقدام به بازخرید بیمه عمر و دریافت ارزش بازخریدی بیمه نامه نماید.

 

لینکهای مفید بیمه عمر

 

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا