بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

استعلام اصالت بیمه عمر در سامانه سنهاب بیمه مرکزی

با وجود دهها هزار نماینده بیمه با عناوین مختلف کاملا طبیعیست که افراد جامعه نیاز به ساختاری داشته باشند تا از صحت و سقم بیمه نامه های خود مطمئن شوند. بیمه مرکزی جمهروی اسلامی ایران این ساختار را در اختیار شما قرار داده ، سامانه نظارت و هدایت الکترونیکی بیمه ویا به اختصار سنهاب در اختیار شماست تا اصالت بیمه عمر و تمامی بیمه نامه های دیگر خود را کنترل نمایید.

سامانه سنهاب یک سیستم فراگیر ملی در صنعت بیمه است از طریق این سیستم اطلاعات نمایندگان فروش ، مدیران و اشخاص مهم و همچنین اطلاعات مالی تمامی شرکتهای بیمه در اختیار بیمه مرکزی قرار میگیرد و علاوه بر این تمامی عملیات بیمه گری شرکتهای بیمه در این سیستم ثبت میشود بنابراین هر بیمه ای که در شرکتهای زیر مجموعه صادر میشود و هر پرونده خسارتی دارای یک کد 26 رقمی میباشد که آن بیمه نامه را در سطح کل کشور منحصر به فرد میکند لذا هوطنان عزیز میتوانند با رجوع به این سامانه از اصالت انواع بیمه نامه های خود مطلع شوند.

سامانه نظارت الکترونیکی بیمه (سنهاب)

 ویژگیهای بیمه عمر از نگاه بیمه مرکزی 

 پروفایل بیمه پاسارگاد در بیمه مرکزی 

 

لینکهای مفید بیمه عمر

 

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

شرکت بیمه پاسارگادوب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

googleplus

facebook logo

our telegram channel

 

بالا