بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

استعلام اصالت بیمه عمر در سامانه سنهاب بیمه مرکزی

با وجود تعداد بسیار زیاد نماینده های بیمه با عناوین مختلف که با شرکت های بیمه متفاوت همکاری می نمایند، کاملا طبیعی و ضروری است که هموطنان عزیز نیاز به ساختاری داشته باشند تا از صحت و سقم بیمه نامه عمر خود مطمئن شوند. بیمه مرکزی جمهروی اسلامی ایران این ساختار را در اختیار شما قرار داده است. سامانه نظارت و هدایت الکترونیکی بیمه و یا به اختصار سنهاب در اختیار شماست تا اصالت بیمه عمر و سایر انواع بیمه نامه دیگر خود را پیگیری و کنترل نمایید.

سامانه سنهاب یک سیستم فراگیر ملی در صنعت بیمه است. از طریق این سیستم اطلاعات نمایندگان فروش ، مدیران و اشخاص مهم و همچنین اطلاعات مالی تمامی شرکتهای بیمه در اختیار بیمه مرکزی قرار میگیرد و علاوه بر این تمامی عملیات بیمه گری شرکتهای بیمه در این سیستم ثبت میشود. بنابراین هر بیمه ای که در شرکتهای بیمه صادر میشود و هر پرونده خسارت مربوطه دارای یک کد 26 رقمی میباشد که آن بیمه نامه را در سطح کل کشور منحصر به فرد می نماید. لذا هوطنان عزیز میتوانند با رجوع به این سامانه از اصالت انواع بیمه نامه های خود مطلع شوند.

لطفا پیش از مراجعه به سامانه سهناب بیمه مرکزی ج.ا.ا. برخی از اطلاعات شخصی مانند شماره شناسنامه و شماره ملی و همچنین اطلاعات بیمه نامه خود نظیر شماره بیمه نامه را به همراه داشته باشید.

سامانه نظارت الکترونیکی بیمه (سنهاب)

 ویژگیهای بیمه عمر از نگاه بیمه مرکزی 

 پروفایل بیمه پاسارگاد در بیمه مرکزی 

 

لینکهای مفید بیمه عمر

 

 

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا