بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

مشاهده سوابق بیمه عمر پاسارگاد

 سوابق بیمه عمر

بیمه شدگان محترم بیمه عمر پاسارگاد میتوانند با وارد نمودن شماره بیمه نامه عمر و تامین آتیه و شماره ملی یا شناسنامه خود در سامانه نرم افزار بیمه پاسارگاد اطلاعات بیمه نامه زندگی خود را به طور کامل مشاهده نمایند. ذکر این نکته ضروری میباشد که بدلیل تنوع زمانی روشهای پرداخت در بیمه عمر پاسارگاد و همچنین تنوع سیستمهای مالی دریافت کننده حق بیمه عمر، در حال حاضر اطلاعات مربوط به پرداخت هر قسط از بیمه نامه های عمر و تأمین آتیه، ۳۰ روز پس از تاریخ پرداخت ، در این سیستم قابل مشاهده خواهد بود .

در صورتیکه موفق به مشاهده اطلاعات بیمه نامه خود نشدید و یا مغایرتی در آن مشاهده نمودید با شماره تلفن 82489-021 تماس حاصل فرمایید.

 

مشاهده اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد

 

پرداخت حق بیمه عمر - سوابق

 باید به این نکته توجه داشت که کنترل پرداخت حق بیمه عمر و رهگیری آن امری بسیار پسندیده از سوی شما است بنابراین در فواصل زمانی معینی اقدام به انجام این امر نمایید. همانطور که در بالا ذکر آن رفت جهت انجام این امر کافی است تا شماره بیمه نامه عمر و تامین آتیه و کد ملی را در اختیار داشته باشید. لطفا در زمانی که اقدام به کنترل سوابق بیمه ای خود می نمایید صبور باشید چرا که ممکن است با توجه حجم اطلاعات بازیابی شده از روی سیستم ها، اطلاعات کمی کند به نمایش درآیند.

در نظر داشته باشید که می توانید برای پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه خود به صفحه پرداخت آنلاین حق بیمه عمر وارد شوید و یا آنکه به صورت مستقیم وارد درگاه پرداخت قبوض حق بیمه عمر در بانک پاسارگاد شوید.

 

 

لینکهای مفید بیمه عمر

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

شرکت بیمه پاسارگادوب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

googleplus

facebook logo

our telegram channel

 

بالا