بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

بررسی سوابق بیمه عمر پاسارگاد

 

جهت استعلام بیمه عمر پاسارگاد در سامانه استعلام پرداخت حق بیمه عمر، بیمه گذاران محترم بیمه عمر پاسارگاد میتوانند با وارد نمودن شماره بیمه نامه عمر و تامین آتیه و شماره ملی یا شناسنامه خود در سامانه نرم افزار بیمه پاسارگاد اطلاعات بیمه عمر خود را به طور کامل مشاهده نمایند. ذکر این نکته ضروری است که به دلیل تنوع زمانی روشهای پرداخت حق بیمه عمر در بیمه عمر پاسارگاد و همچنین تنوع سیستمهای مالی دریافت کننده حق بیمه عمر، در حال حاضر اطلاعات مربوط به پرداخت هر قسط از بیمه عمر و تأمین آتیه بیمه پاسارگاد ، ۳۰ روز پس از تاریخ پرداخت، در این سامانه قابل مشاهده خواهد بود .

در صورتیکه موفق به مشاهده اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد خود نشدید و یا مغایرتی در آن مشاهده نمودید با شماره تلفن 82489-021 تماس حاصل فرمایید.

 

استعلام بیمه عمر پاسارگاد

 

پرداخت حق بیمه عمر

 باید به این نکته توجه داشت که کنترل پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد و رهگیری آن امری بسیار پسندیده از سوی شما است بنابراین در فواصل زمانی معینی اقدام به انجام این امر نمایید. همانطور که در بالا ذکر آن رفت جهت انجام این امر کافی است تا شماره بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد و کد ملی را در اختیار داشته باشید. لطفا در زمانی که اقدام به استعلام بیمه عمر خود می نمایید صبور باشید چرا که ممکن است با توجه حجم اطلاعات بازیابی شده از روی سامانه بیمه پاسارگاد ، اطلاعات کمی کند به نمایش درآیند.

در نظر داشته باشید که می توانید برای پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه خود به صفحه پرداخت آنلاین حق بیمه عمر وارد شوید و یا آنکه به صورت مستقیم وارد درگاه پرداخت قبوض حق بیمه عمر در بانک پاسارگاد شوید.

 

 

لینکهای مفید بیمه عمر

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا