بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

پنج اشتباه رایج در خرید بیمه عمر پاسارگاد

 

در خرید بیمه عمر ، در طول دوران حرفه ای خود بار هاو بار ها با این پرسش که " بیمه عمر چیست ؟" مواجه شده ایم و یا آن را بوجود آورده و به آن پاسخ داده ایم. همچنین شاهد آن بوده ایم که به این پرسش در رسانه های مختلف پاسخ داده شده است. اما گاهی توصیف یک پدیده مانند بیمه عمر و یا بیان شرایط و مزایای بیمه عمر توسط متضاد آن بهترین راه برای شناخت آن خواهد بود. شما میتوانید توصیف و تعریف بیمه عمر و یا شرایط و مزایای بیمه عمر را در همین وب سایت و در بخش بیمه عمر  را نیز به صورت کامل مطالعه نمایید.

 

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

خرید آنلاین بمه عمر پاسارگاد برای کودکان داشتن پشتوانه مالی در سنین ابتدایی فعالیت اقتصادی و اجتماعی هر فرد در ایجاد آینده ای موفق بسیار تاثیرگذار است. کارکرد اصلی بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان و نوجوانان نیز همین است.

خرید بیمه عمر برای کودکان

بیمه عمر پاسارگاد برای جوانان این گروه سنی درگیر کار وسازندگی زندگی خود هستند. سرمایه گزاری حداقل 10% درآمد سالیانه برای این گروه در جهت تضمین آینده الزامیست تا ریسکهای بی شمار زندگی پوشش داده شود

خرید بیمه عمر برای جوانان

بیمه عمر پاسارگاد برای میانسالان افراد این دسته سنی کم کم به سنین پر ریسک زندگی خود نزدیک میشوند و علاوه بر ایجاد پشتوانه مالی مناسب برای سنین بازنشستگی باید نیم نگاهی هم به پوششهای تکمیلی بیمه عمر داشته باشند.

خرید بیمه عمر برای میانسالان

 

اما بیمه عمر چه چیزی نیست ؟

در اینجا پنج اشتباه رایج در خرید بیمه عمر و یا حتی در شناخت بیمه عمر را مورد بررسی قرار می دهیم:

 1- بیمه عمر پاسارگاد الزاما یک طرح سرمایه گذاری نیست

بیمه عمر پاسارگاد الزاما و فقط یک سرمایه گذاری پر سود برای آینده نیست ،بلکه در وهله اول یک بیمه عمر و تامین آتیه برای داشتن پوشش بیمه ای در شرایط ناگوار و یا ناخواسته است. پس باید توجه داشت که بیمه عمر پاسارگاد تنها دارای یک وجه سرمایه گذاری نمی باشد هرچند که دارای این ویژگی نیز هست. صد البته که شما میتوانید بر روی این بخش از بیمه عمر پاسارگاد که در آینده سودی را به همراه اصل سرمایه در اختیار شما میگذارد نیز حساب کنید.

2-بیمه عمر پاسارگاد یک بیمه خدمات درمانی ، بیمه سلامت و یا بیمه تامین اجتماعی نیست

متاسفانه با وجود تمامی توصیف ها و تعاریفی که از بیمه عمر پاسارگاد توسط رسانه های مختلف و نمایندگان بیمه عمر پاسارگاد ارایه میشود هنوز هم بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد با سایر انواع بیمه مخصوصا بیمه های درمانی اشتباه درنظر گرفته میشود . بیمه درمانی یا بیمه تکمیل درمان با ارایه کارت یا دفترچه بیمه در ازای دریافت حق بیمه برای هر دوره خاص، خدمات درمانی شما را پوشش میدهند. اما بیمه عمر پاسارگاد این خدمات درمانی را پوشش نخواهد داد و هدفی کاملا متفاوت دارد و تنها دارای پوشش تکمیلی درمان است. از سوی دیگر بیمه عمر پاسارگاد بیمه تامین اجتماعی نیست چرا که نه الزامی برای تهیه آن دارید و نه اینکه کارفرمایی ملزم به دریافت آن برای شماست و میزان حق بیمه عمر پاسارگاد نیز کاملا اختیاری است اما همانطور که دریافته اید بیمه عمر و تامین آتیه کمک شایانی به داشتن آینده ای نیکو در دوران کهولت سن خواهد کرد. البته با تهیه بیمه عمر پاسارگاد میتوان از برخی پوششهای درمانی و بیمه تکمیلی نیز استفاده کرد

3- سود بیمه عمر پاسارگاد تنها در صورت فوت نیست و در زمان حیات بیمه شده نیز قابل پرداخت است

بسیاری از مشتریان بیمه عمر پاسارگاد هنگامی که نامی از بیمه عمربه میان می آید یا تنها به فکر پوشش فوت می افتند و یا آنکه تنها به دنبال دریافت سود بیمه عمر پاسارگاد ، سرمایه حیات بیمه عمر پاسارگاد یا بیمه مستمری در آینده هستند، در حالی که بیمه عمر و تامین آتیه شامل هر دو خواهد بود. به همین دلیل بیمه عمر پاسارگاد یک ابزار مدرن برای تکمیل زندگی ما است و کم کم تبدیل به یک ضرورت خواهد شد.

4- بیمه عمر پاسارگاد سپرده گذاری در بانک نیست

بسیاری از افراد بیمه عمر پاسارگاد را با سپرده گذاری در بانک ها مقایسه میکنند، حال آنکه این دو پدیده از دو دنیای متفاوت هستند و کارکردهای مختلفی دارند. اگر ما برای تهیه بیمه عمر و تامین آتیه تنها ملاک تصمیم گیری را مقایسه با سپرده گذاری در بانک در نظر بگیریم مسیر اشتباهی را در پیش گرفته ایم . سپرده گذاری در بانک یک تصمیم گیری کوتاه مدت و یا میان مدت است که در آن با توجه به احتمال استفاده از منابع پولی مبلغ پول نسبتا زیادی را در یک حساب سپرده گذاری می نماییم که بانک نیز درصد بهره ای برای آن در نظر گرفته و پرداخت می کند . اما در بیمه عمر پاسارگاد مبالغ به صورت اقساطی پرداخت شده و کم کم نزد شرکت بیمه پاسارگاد تبدیل به مبلغ زیادی خواهد شد و بیمه شده در تمام این مدت تحت پوششهایی که انتخاب کرده خواهد بود. ضمن آنکه به تمامی حق بیمه عمر پرداخت شده سود تعلق نخواهد گرفت چرا که بخشی از این مبالغ به عنوان هزینه های خرید بیمه عمر کسر خواهد شد. ضمنا بانک ها در صورت بروز هرگونه اتفاق ناگوار تنها ضمانت بازپرداخت اصل و سود مبلغ سپرده شده به وراث را خواهد نمود حال آنکه بیمه عمر با یک ضریب فزاینده بسیار زیاد، مبالغ بسیار بیشتری را نسبت به کل مبلغ اندوخته بیمه عمر که شامل سود بیمه عمر به همراه سرمایه بیمه عمر است، پرداخت خواهد نمود.

5- بیمه عمر پاسارگاد مانند بیمه خودرو نیست

برخی از افراد این گونه بحث می کنند که " چرا با توجه به اینکه ما خسارتی را دریافت نکرده ایم ، شرکت بیمه در بیمه عمر و تامین آتیه به ما تخفیف نمی دهد؟ " و یا اینکه " چرا اگر در کوتاه مدت اقدام به بازخرید بیمه عمر می کنیم ، شرکت بیمه پاسارگاد اصل پول را به ما بازپس نمی دهد ؟" نکته اینجاست که تمامی مبالغ پرداخت شده به شرکت بیمه پاسارگاد ، تحت عنوان حق بیمه عمر پاسارگاد ، سرمایه گذاری نخواهد شد و همواره بخشی از آن به عنوان هزینه های بیمه عمر کسر خواهد شد. بنابراین اگر در کوتاه مدت تصمیم بر بازخرید بیمه عمر و تامین آتیه را گرفته باشیم ممکن است مبلغ دریافتی ما حتی کمتر از کل مبلغی باشد که به عنوان حق بیمه عمر پرداخته ایم اما مطمئنا در بلند مدت (بسته به شرایط بیمه عمر پاسارگاد ) مبلغ بازخرید بیمه عمر و سود بیمه عمر از مبلغ پرداختی فرد بیمه شده بیشتر خواهد بود.

 

لینکهای مفید بیمه عمر

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا