بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

بیمه عمر چیست؟

بیمه عمر و تامین آتیه  و یا بیمه عمر و سرمایه گذاری که به اختصار به آن بیمه عمر میگویند را به دو گونه میتوان تفسیر کرد ، ابتدا به صورت عامیانه و ساده و دیگری به صورت فن بیمه گری ( امروزه و در فضای صنعت بیمه بسیار کوشیده می شود تا از اصطلاح  بیمه زندگی  به جای بیمه عمر استفاده شود ولی هنوز هم بخش بزرگی از افراد از همان واژه بیمه عمر استفاده می نمایند ). به صورت ساده بیمه عمر نوعی از انواع بیمه اشخاص است که در آن بیمه گذار با پرداخت حق بیمه به شرکت بیمه این امکان را خواهد داشت تا در صورت فوت سرمایه بیمه نامه را در اختیار ذینفعان تعیین شده قرار دهد و یا در صورت حیات و پایان مدت بیمه نامه خود سرمایه آن را دریافت نماید و البته در تمام این مدت از مزایای بیمه عمر جانبی بهره مند باشد. اما در اصطلاحات فنی بیمه ، بیمه عمر ( Life insurance) عقدی است که میان یک شرکت بیمه ( بیمه گر ) و شخص بیمه‌ گذار (یا ضامن یا وکیل قانونی وی) منعقد می‌شود، که در آن بیمه‌ گذار متعهد به پرداخت مبلغی بصورت تعیین شده (که غالبأ در اقساط بلند مدت طراحی می‌شود) در قرارداد می‌گردد و این پرداخت‌ها تا زمانی معین، بسته به نوع قرارداد، ادامه خواهد داشت و با بروز وقایعی چون: مرگ، ابتلا به بیماری خاص و یا احتیاج شخص به مراقبتهای ویژه پزشکی، شرکت بیمه موظف خواهد بود، سرمایه بیمه شده را به طور یکجا یا به صورت مستمری به بیمه‌گذار یا به شخص ثالثی که وی تعیین کرده، بپردازد.

 

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

خرید آنلاین بمه عمر پاسارگاد برای کودکان داشتن پشتوانه مالی در سنین ابتدایی فعالیت اقتصادی و اجتماعی هر فرد در ایجاد آینده ای موفق بسیار تاثیرگذار است. کارکرد اصلی بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان و نوجوانان نیز همین است.

خرید بیمه عمر برای کودکان

بیمه عمر پاسارگاد برای جوانان این گروه سنی درگیر کار وسازندگی زندگی خود هستند. سرمایه گزاری حداقل 10% درآمد سالیانه برای این گروه در جهت تضمین آینده الزامیست تا ریسکهای بی شمار زندگی پوشش داده شود

خرید بیمه عمر برای جوانان

بیمه عمر پاسارگاد برای میانسالان افراد این دسته سنی کم کم به سنین پر ریسک زندگی خود نزدیک میشوند و علاوه بر ایجاد پشتوانه مالی مناسب برای سنین بازنشستگی باید نیم نگاهی هم به پوششهای تکمیلی بیمه عمر داشته باشند.

خرید بیمه عمر برای میانسالان

 

بر اساس تعاریف بیمه عمروسرمایه گذاری  که در بالا ذکر شد معین است که دو پوشش اصلی بیمه عمر شامل خطر فوت زود هنگام و حیات طولانی مدت میشود. اما شرایط  بیمه عمر شامل موارد دیگری نیز میشود که به طور کلی به دو دسته زیر تقسیم می شود:

 
بیمه عمر چیست

 1. پوشش های بازنشستگی و سرمایه گذاری بیمه عمر 

  1. دریافت وام از محل صندوق پس انداز بدون ضامن و تشریفات 
  2. ایجاد سرمایه تجمع یافته پس از اتمام مدت قرارداد به صورت مستمری یا یکجا و قابل پرداخت به فرد 
  3. سود تضمینی سالانه 16% در ایران (نرخ تصویبی و اعلامی توسط بیمه مرکزی)
  4. سود مشارکت در منافع حاصل از سرمایه گذاری در طرح های مختلف 
  5. معافیت های مالیاتی 
   بیمه عمر چیست
 2. پوشش های درمانی در بیمه عمر

  1. پوشش بیماری خاص (امراض خاص): مانند پرداخت سرمایه برای سکته مغزی، سکته قلبی، جراحی عروق قلبی، انواع سرطان و پیوند اعضای اصلی بدن
  2. پوشش ازکارافتادگی دائم و کامل: مانند پوشش مستمری بیکاری
  3. پوشش های حادثه: مانند نقص عضو جزئی در اثر وقوع حادثه و پرداخت هزینه های پزشکی ناشی از حادثه

پیشنهاد می کنیم در مورد آگاهی از تمامی مزایای بیمه زندگی  از منوی اصلی به بخش مزایای بیمه عمر وارد شوید. 

همانطور که دیده می شود حق بیمه پرداخت شده از سوی بیمه گذار برای بیمه عمر خود به دو دسته کلی بالا تقسیم خواهد شد و تمامی آن به عنوان سرمایه گذاری همراه با سود در آینده برگشت داده نخواهد شد. البته در صورت تنظیم صحیح بیمه عمر مختلط که منجر به جدول بیمه عمر با سود بالا میشود، مطمئنا فرد بیمه شده علاوه بر بهره مندی از مزایای بیمه عمر، در بلند مدت چندین برابر مجموع حق بیمه پرداختی خود را به عنوان اندوخته بیمه نامه باز پس خواهد گرفت و در عین حال در طول این دوره همواره تحت پوشش بیمه ای بوده است. تمامی موارد بالا نیاز به انتخاب آگاهانه بیمه نامه دارد لذا پیشنهاد ما این است که حتما با کارشناسان امر مشورت نمایید. در این راستا می توانید با ما تماس بگیرید و یا از منوی سمت چپ با مشاوران ما وارد گفتگوی تلگرامی شوید.

 

لینکهای مفید بیمه عمر

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا