بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

بهترین بیمه عمر کدام است؟

این روزها این سوال به تناوب در صنعت بیمه شنیده می شود که بهترین بیمه عمر کدام است؟ بهترین رتبه بیمه عمر کدام است؟ و یا اینکه کدام شرکت بیمه دارای بهترین رتبه در بین سایرین است؟ یا بهترین شرکت بیمه کدام است؟ اینک در ابتدا جوابی سریع و کوتاه به این سوالات می دهیم و سپس وارد توضیحات تکمیلی می شویم:

بهترین بیمه عمر بیمه ایست که متناسب با نیازها و شرایط زندگی شما و با آگاهی کامل از جزئیات انتخاب شده باشد.

در حال حاضر بیش از 20 شرکت بیمه خصوصی و یک شرکت بیمه دولتی خدمات بیمه عمر را ارائه میکنند و میتوان آنها را از لحاظ موارد زیر برای پیدا کردن بهترین بیمه عمر مقایسه کرد . بیمه عمر یک قرارداد بلند مدت است پس در زمان تهیه آن کافیست کمی وقت اختصاص دهید و تمامی موارد را بدقت بررسی کنید تا بهترین بیمه عمر ممکن را برای خود و عزیزانتان فراهم نمایید. در این مسیر بی شک ما همواره در کنار شما هستیم.

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

خرید آنلاین بمه عمر پاسارگاد برای کودکان داشتن پشتوانه مالی در سنین ابتدایی فعالیت اقتصادی و اجتماعی هر فرد در ایجاد آینده ای موفق بسیار تاثیرگذار است. کارکرد اصلی بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان و نوجوانان نیز همین است.

خرید بیمه عمر برای کودکان

بیمه عمر پاسارگاد برای جوانان این گروه سنی درگیر کار وسازندگی زندگی خود هستند. سرمایه گزاری حداقل 10% درآمد سالیانه برای این گروه در جهت تضمین آینده الزامیست تا ریسکهای بی شمار زندگی پوشش داده شود

خرید بیمه عمر برای جوانان

بیمه عمر پاسارگاد برای میانسالان افراد این دسته سنی کم کم به سنین پر ریسک زندگی خود نزدیک میشوند و علاوه بر ایجاد پشتوانه مالی مناسب برای سنین بازنشستگی باید نیم نگاهی هم به پوششهای تکمیلی بیمه عمر داشته باشند.

خرید بیمه عمر برای میانسالان

 

در شناسایی شرکت بیمه ای که بتواند نهایت کارکرد را برای شما داشته باشد و بهترین بیمه عمر را به شما ارائه نماید، تعدادی شاخص را در اختیار شما قرار می دهیم. همچنین تفسیری بر روی این شاخص ها ارائه می نماییم تا چرایی انتخاب این شاخص ها برای شما آشکار شود.

در ادامه از شما دعوت می کنیم به این شاخص ها در شناسایی بهترین بیمه عمر دقت نمایید:

 

بهترین بیمه عمر

عامل اول شناخت بهترین بیمه عمر: سطح و نسبت توانگری مالی شرکت بیمه

در شناسایی بهترین بیمه عمر سطح و نسبت توانگری مالی شرکت های بیمه بسیار مهم و موثر است. بیمه مرکزی ج. ا.ا. به صورت ادواری توانمندی مالی و پولی شرکتهای بیمه را مورد بررسی قرار می دهد و آنها را بر اساس این متغییر سطح بندی می  نماید . در این نسبت گیری ، نسبت  بالای 100  نشان دهنده آن است که شرکت بیمه به میزان تمامی تعهداتی که پذیرفته، دارایی مناسب جهت بازپرداخت را دارا می باشد. به همین ترتیب نسبت زیر 100  از یک شرکت بیمه و سطح توانگری پایین نشان دهنده وضعیت بحرانی آن شرکت خواهد بود.

به گزارش اداره كل روابط عمومي بيمه مركزي، شركت هاي بيمه در اجراي مقررات مصوب شوراي عالي بيمه (آيين نامه شماره ۶۹) موظفند توانگري مالي خود را پس از تصويب صورت هاي مالي سالانه در مجمع عمومي، محاسبه و همراه اظهار نظر حسابرس و بازرس قانوني به بيمه مركزي ارسال كنند.

در همين راستا اداره كل نظارت مالي پس از بررسي و كنترل محاسبات، نسبت توانگري هر يك از شركت هاي بيمه براي سالهاي ۱۳۹۱ لغايت ۱۳۹۵را به شرح زير براي اطلاع عموم ذينفعان به شرح زير اعلام كرد:

خلاصه وضعيت توانگري مالي شركت‌هاي بيمه از سال ۱۳۹۱ لغايت ۱۳۹۵  
رديف شركت نسبت توانگري براي سال ۱۳۹۱ نسبت توانگري براي سال ۱۳۹۲ نسبت توانگري براي سال ۱۳۹۳ نسبت توانگري براي سال ۱۳۹۴ نسبت و سطح توانگري براي سال ۱۳۹۵  
 
نسبت توانگري سطح توانگري  
۱ ايران ۹۷ ۱۱۹ ۸۲ ۵۱ ۴۰ ۴  
۲ آسيا ۵۵ ۱۰۴ ۹۰ ۱۰۰ ۱۰۰ ۱  
۳ دانا ۶۳ ۱۱۱ ۱۰۲ ۱۱۱ ۸۶ ۲  
۴ البرز ۱۵۹ ۱۴۳ ۱۰۱ ۱۰۷ ۱۰۲ ۱  
۵ معلم ۳۵ ۴۰ ۱۰۱ ۷۸ ۷۶ ۲  
۶ پارسيان ۶۷ ۹۲ ۱۰۲ ۱۰۸ ۱۰۰ ۱  
۷ ملت