بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

مبلغ حق بیمه عمر پاسارگاد

شاید این سوال به ذهن شما هم خطور کرده باشد که مبلغ حق بیمه عمر پاسارگاد برای خریداری بیمه عمر و تامین آتیه چقدر است؟

در پاسخ باید گفت که حق بیمه عمر مقدار مشخصی ندارد و توسط بیمه گذار انتخاب میگردد. پیشنهاد ما برای شما این است که با توجه به اینکه ماهیت بیمه عمر پاسارگاد به گونه ای است که در آینده سود بیمه عمر و سرمایه ای را برای شما به ارمغان می آورد ، این سوال را بپرسید که در آینده به چه میزان سرمایه ای نیاز دارید؟

قطعا این سوال به روشنی معین می نماید که هدف شما از داشتن بیمه عمر چیست و برای رسیدن به این هدف می بایست چه میزان حق بیمه عمر را در نظر بگیرید. به طور مثال اگر شما به دنبال سود بیمه عمر و سرمایه ای 200 میلیون تومانی در آینده هستید و می خواهید تنها 15 سال حق بیمه بپردازید شرایط بیمه عمر شما با حالتی که به دنبال سرمایه ای 1 میلیارد تومانی هستید و می خواهید آن را طی 30 سال بدست آورید متفاوت خواهد بود. بنابراین پس از آنکه میزان سرمایه و سود بیمه عمر مورد نیاز را معین نمودید میزان حق بیمه عمر مورد نیاز شما به راحتی مشخص خواهد شد.

 

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

خرید آنلاین بمه عمر پاسارگاد برای کودکان داشتن پشتوانه مالی در سنین ابتدایی فعالیت اقتصادی و اجتماعی هر فرد در ایجاد آینده ای موفق بسیار تاثیرگذار است. کارکرد اصلی بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان و نوجوانان نیز همین است.

خرید بیمه عمر برای کودکان

بیمه عمر پاسارگاد برای جوانان این گروه سنی درگیر کار وسازندگی زندگی خود هستند. سرمایه گزاری حداقل 10% درآمد سالیانه برای این گروه در جهت تضمین آینده الزامیست تا ریسکهای بی شمار زندگی پوشش داده شود

خرید بیمه عمر برای جوانان

بیمه عمر پاسارگاد برای میانسالان افراد این دسته سنی کم کم به سنین پر ریسک زندگی خود نزدیک میشوند و علاوه بر ایجاد پشتوانه مالی مناسب برای سنین بازنشستگی باید نیم نگاهی هم به پوششهای تکمیلی بیمه عمر داشته باشند.

خرید بیمه عمر برای میانسالان

 

در این مسیر باید شرایط مالی خود و خانواده را نیز در نظر بگیرید. متخصصان ما پیشنهاد می کنند که حق بیمه عمر پاسارگاد باید به گونه ای در نظر گرفته شود که در کنار سایر هزینه های خانواده  بتوانید آن را در کمال آرامش و بدون احساس فشار اقتصادی پرداخت نمایید. شما همچنین میتوانید همگام با نرخ تورم در اقتصاد ، حق بیمه عمر پاسارگاد خود را به صورت افزایش پلکانی در نظر بگیرید.

در عین حال با توجه به شرایط اقتصادی و ارزش پول در جامعه ، پیشنهاد ما این است که حداقل مبلغ حق بیمه عمر به ازای هر نفر 100 هزار تومان در نظر گرفته شود. شما برای پرداخت مبالغ بیشتر حق بیمه عمر پاسارگاد هیچ محدودیتی ندارید و حتی می توانید با توجه به بالاتر بودن نرخ سود بیمه عمر نسبت به بانک ( تضمینی 16% همراه با مشارکت در منافع) اقدام به سپرده گذاری در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد نیز بنمایید که در این صورت میزان سود بیمه عمر در مقایسه با حالتی که تنها حق بیمه عمر به صورت دوره ای پرداخت می نمایید بسیار بیشتر خواهد بود. 

 

لینکهای مفید بیمه عمر

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا