بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

مبلغ حق بیمه عمر

شاید این سوال به ذهن شما هم خطور کرده باشد که مبلغ حق بیمه برای خریداری بیمه عمر چقدر است؟

در پاسخ باید گفت که حق بیمه عمر مقدار مشخصی ندارد و توسط بیمه گذار انتخاب میگردد پیشنهاد ما برای شما این است که با توجه به اینکه ماهیت بیمه عمر به گونه ای است که در آینده سرمایه ای را برای شما به ارمغان می آورد ، این سوال را بپرسید که در آینده به چه میزان سرمایه ای نیاز دارید؟

حق بیمه عمر چقدر است

قطعا این سوال به روشنی معین می نماید که هدف شما از داشتن بیمه عمر چیست و برای رسیدن به این هدف می بایست چه میزان حق بیمه ای را در نظر بگیرید. به طور مثال اگر شما به دنبال سرمایه ای 200 میلیون تومانی در آینده هستید و می خواهید تنها 15 سال حق بیمه بپردازید شرایط شما با حالتی که به دنبال سرمایه ای 1 میلیارد تومانی هستید و می خواهید آن را طی 30 سال بدست آورید متفاوت خواهد بود. بنابراین پس از آنکه میزان سرمایه مورد نیاز را معین نمودید میزان حق بیمه عمر مورد نیاز شما به راحتی مشخص خواهد شد.

در این مسیر باید شرایط مالی خود و خانواده را نیز در نظر بگیرید. متخصصان ما پیشنهاد می کنند که حق بیمه عمر باید به گونه ای در نظر گرفته شود که در کنار سایر هزینه ها بتوانید آن را در کمال آرامش و بدون احساس فشار اقتصادی پرداخت کنید. شما همچنین میتوانید همگام با تورم اقتصادی ، حق بیمه خود را به صورت افزایش پلکانی در نظر بگیرید.

در عین حال با توجه به شرایط اقتصادی و ارزش پول در جامعه ، پیشنهاد ما این است که حداقل مبلغ حق بیمه عمر به ازای هر نفر 500.000 ریال در نظر گرفته شود. شما برای پرداخت مبالغ بیشتر هیچ محدودیتی ندارید و حتی می توانید با توجه به بالاتر بودن نرخ سود در بیمه نسبت به بانک ( تضمینی 16% همراه با مشارکت در منافع) اقدام به سپرده گذاری نیز بنمایید. 

 

لینکهای مفید بیمه عمر

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا