بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

شرایط و مزایای بیمه درمان مسافرتی شرکت بیمه پاسارگاد

مدت پوشش بیمه درمان مسافرتی پاسارگاد

در بیمه درمان مسافرت خارجی مدت پوشش بیمه نامه عبارت است از زمان ورود به محدود جغرافيايي تا زمان خروج از آن ( از لحظه درج مهر ورود به محدوده جغرافيايي تا لحظه مهر خروج از آن بر روي گذرنامه) که براي هر نفر حداکثر 92روز مي باشد. محدوده پوشش ارائه شده در اين بيمه نامه ها از طرف شرکت هاي بيمه از يک روز تايکسال مي باشد . اما براي هر سفر 92 روز پوشش دارد .

 

محدوده جغرافيايي بیمه درمان مسافرتی پاسارگاد

عبارت است از کشور يا کشورهايي که بيمه گذار در فرم پيشنهاد بيمه نامه ، سفر به آن مناطق را اعلام مي نمايند و پوشش هاي بیمه درمان مسافرتی با موافقت بيمه گر صرفاً در آن مناطق جاري مي باشد .

مناطق تحت پوشش عبارتنداز :
1- منطقه شنگن – طلائي (تعهد هزينه پزشکي 50.000يورو ( SCHENGEN GOLDZNE )
2- منطقه شنگن (تعهد هزینه پزشکی 30.000 يورو) (SCHENGEN ZONE )
3- منطقه سراسرجهان (يورو 50.000) ( WORLDWIDE PROGRAMME )
4- منطقه سراسرجهان به غیراز آمريکا ،کانادا و ژاپن(WORLDWIDE PROGRAMME EXCLUDING USA /CANADA / JAPAN )
5- منطقه خاورميانه، آفريقا و ترکيه (10.000 يورو) (TRAVEL SURE, FOR MIDD LEAST,AFRICA,TURKEY )
6- منطقه کشورهاي عربي (بحرين، کويت، عمان، عربستان صعودي، قطر وامارات (10.000 يورو) ( GCC TRAVEL SURE FOR GCC COUNTRIESONLY )
7- منطقه عربستان حج ( 10.000يورو) (AL – HAJJ )

 

جبران هزينه های مربوط به بار مسافر و تاخير در حرکت در بیمه مسافرتی پاسارگاد

جبران خسارت فقدان بار تحويلی به هواپيما يا ساير وسيله سفر تا سقف مندرج در بيمه نامه 
 جبران خسارت تاخير در ورود بار مسافر تا سقف مندرج در بيمه نامه 
 جبران خسارت تاخير در حرکت و ورود به محدوده جغرافيايي تا سقف مندرج در بيمه نامه

 

جبران هزينه های غير پزشکی در بیمه درمان مسافرتی پاسارگاد

بازگرداندن بستگان زير 18 سال همراه بيمه شده به ايران : در صورت ابتلا بيمه شده به بيماری های حاد يا حوادثی که شروع آن ها بعد از زمان ورود به محدوده جغرافيايي باشد و به شرط فوت و يا بستری بيمه شده در بيمارستان بيش از 10 روز ، هزينه های متعارف جهت بازگرداندن افراد همراه زير 18 سال بيمه شده تحت نظارت يکی از بستگان بزرگسال به ايران با وسيله نقليه ای که در ابتدای سفر مورد استفاده قرار گرفته است ، در تعهد مي باشد .

بازگرداندن جسد بيمه شده متوفی به شرط آن که علت فوت ، بيماری های حاد يا حوادثی باشد که شروع آن ها بعد از زمان ورود به محدوده جغرافيايي باشد . هزينه های بازگرداندن جسد شامل هزينه های متعارف مربوط به تهيه تابوت و انتقال جسد بيمه شده متوفی به يکی از مبادی ورودی بين المللی ايران مي باشد ( هزينه های برگزاری مراسم تشييع و تدفين در تعهد بيمه گر نمي باشد )

سفر اضطراری و اقامت يکی از بستگان جهت عيادت : در صورتی که بيمه شده به علت حادثه يا بيماری حاد مشمول اين بيمه نامه ، در بيمارستان بستری شود و بر اساس نظر پزشک معالج و تاييد پزشک معتمد بيمه گر به همراه نياز داشته باشد ، هزينه های متعارف رفت و برگشت يکی از بستگان به محل بستری و نيز مخارج اقامت وي حداکثر تا 10 روز پرداخت خواهد شد . اين هزينه ها شامل هزينه بليط رفت و برگشت و مخارج اقامت حداکثر تا سقف تعيين شده در بيمه نامه مي باشد .

هزينه متعارف بازگشت غير منتظره بيمه شده : چنانچه به دليل فوت يکی از بستگان درجه يک ( پدر ، مادر ، همسر قانونی ، فرزندان برادران و خواهران ) و يا ابتلا به حادثه يا بيماری حاد مشمول اين بيمه نامه ، بيمه شده نتواند از بليط برگشت استفاده نمايد ، هزينه بليط بازگشت وي به يکی از مبادی ورودی بين المللی ايران پرداخت می گردد .

هزينه های مرتبط با معاضدت های حقوقی : در شرايطی که بيمه شده بر اساس قوانين محلی ، تحت پيگرد مسئوليت مدنی ناشی از وارد آوردن خسارت غير عمد به شخص ثالث و يا نقض غير عمدی قوانين حاکم بر کشور محدوده جغرافيايي قرار گيرد ، هزينه های مرتبط با معاضدت های حقوقی تا سقف تعيين شده در بيمه نامه پرداخت مي گردد .

 

جبران هزينه هاي پزشکی و دندانپزشکی بیمه مسافرتی پاسارگاد

این نوع از هزینه ها با توجه به شرایط بیمه نامه تحت پوشش تا سقف مندرج در شرايط اختصاصی بيمه نامه هستند: 
1-1 - هزينه های بستری بيماری های حاد يا حوادث در بيمارستان که شروع آن ها بعد از زمان ورود به محدوده جغرافيايي باشد . هزينه های درمان بيماری ها و يا حوادث با منشاء قبل از مسافرت قابل پرداخت نمي باشد مگر در موارد فاز حاد بيماری های مزمن . هزينه های ادامه درمان در ايران مشمول تعهدات اين بيمه نامه نمي باشد . 
1-2 - هزينه های نقل و انتقال پزشکی به يک مرکز درمانی مجهز در محدوده جغرافيايي و يا يکی از مراکز درمانی مجهز ايران به دليل بيماری های حاد يا حوادث که شروع آن ها بعد از زمان ورود به محدوده جغرافيايي باشد . 
1-3 - هزينه های درمان بيماری های حاد دندانپزشکی يا حوادث دندان که شروع آن ها بعد از زمان ورود به محدوده جغرافيايي باشد . هزينه های درمان دندانپزشکی با منشاء قبل از مسافرت قابل پرداخت نمي باشد مگر در موارد فاز حاد بيماری های دهان و دندان . هزينه های ادامه درمان در ايران مشمول تعهدات اين بيمه نامه نمی باشد . 
1-4 - هزينه های خدمات تشخيصی و درمانی بيماری های حاد يا حوادث به صورت سرپايي که شروع آن ها بعد از زمان ورود به محدوده جغرافيايي باشد . هزينه های تشخيصی و درمان به صورت سرپايي در خصوص بيماری ها و يا حوادث با منشاء قبل از مسافرت قابل پرداخت نمي باشد مگر در موارد فاز حاد بيماری های مزمن . هزينه های ادامه درمان در ايران مشمول تعهدات اين بيمه نامه نمي باشد . 
در تمام موارد مذکور تعيين فاز حاد بيماری های مزمن بر عهده پزشک معتمد بيمه گر و يا پزشک ارزياب مستقل خسارت درمان مي باشد .

 

لینکهای مفید بیمه درمان مسافرتی پاسارگاد

 

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

استعلام بیمه درمان مسافرتی پاسارگاد

با استفاده از فرم ذیل بیمه درمان مسافرتی مورد نیاز خود را از شرکت بیمه پاسارگاد استعلام نمایید
نام کامل شما(*)
لطفا نام خود را به صورت کامل وارد نمایید.

شماره همراه(*)
لطفا تنها از اعداد 0 تا 9 استفاده نمایید

تلفن ثابت با کد شهرستان(*)
Invalid Input

ایمیل(*)
آدرس ایمیل ورودی معتبر نمیباشد.لطفا مجددا بررسی نمایید

مقصد سفر(*)
لطفا مقصد سفر خود را مشخص کنید

مدت سفر(*)
لطفا مدت سفرتان را مشخص نمایید

نوع بیمه نامه(*)
لطفا نوع بیمه مسافرتی درخواستی را مشخص کنید

آپلود پرسشنامه تکمیل شده (*)
لطفا پرسشنامه تکمیل شده مربوطه را بارگذاری نمایید

تصویر صفحه اول پاسپورت معتبر(*)
تصویر صفحه اول پاسپورت را اپلود کنید

تصویر کارت ملی(*)
تصویر کارت ملی را اپلود کنید

نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا