بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

تاخیر در پرداخت حق بیمه عمر

تاخیر در پرداخت حق بیمه عمر

در صورت بروز تاخیر در پرداخت اقساط حق بیمه عمر نگران نباشید چرا که همیشه راههایی برای جبران معوقات حق بیمه عمر و پرداخت اقساط حق بیمه وجود دارد.  در نظر داشته باشید هنگامی که این شرایط بوجود آمد تنها کافی است تا با اطلاع از شرایط صحیح شناسه قبض و شناسه پرداخت حق بیمه عمر اقدام به پرداخت تاخیرات حق بیمه عمر نمایید و نگران نباشید.

 

 

تاخیر در پرداخت حق بیمه عمر

اقساط حق بیمه عمر

پیش از آنکه بحث تاخیر در پرداخت حق بیمه عمر را ادامه دهیم لازم است تا توضیحی در خصوص اقساط حق بیمه عمر ارائه نماییم. شناسه قبض و پرداخت اقساط حق بیمه عمری که در اختیار شما قرار دارد دارای یک تاریخ سر رسید است . شما می بایست راس تاریخ سر رسید اقساط حق بیمه عمر، اقدام به پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد نمایید. این امکان وجود دارد که شما پیش از موعد سر رسید اقدام به پرداخت نمایید که در این صورت سود بیمه عمر شما افزایش خواهد یافت.

 

 

حالت های چهارگانه تاخیر در پرداخت حق بیمه عمر

در حالتی که پرداخت حق بیمه عمر در سررسید قسط بیمه عمر انجام نشده است چهار حالت رخ خواهد داد:

تاخیر در پرداخت حق بیمه عمر

1 تاخیر کمتر از یک ماه در پرداخت حق بیمه عمر

 شما در طول مدت زمان یک ماهه پس از سر رسید حق بیمه عمر که مهلت پرداخت آن است، اقدام به پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد می نمایید. در این حالت به علت عبور از تاریخ سر رسید حق بیمه عمر جریمه ای به شما تعلق خواهد گرفت اما شما دارای پوشش بیمه ای بوده و نیازی نیست به شرکت بیمه در خصوص عدم واریز اقساط در سر رسید مقرر اطلاع رسانی نمایید.

2 تاخیر بیشتر از یک ماه در پرداخت حق بیمه عمر

شما در طول مدت زمان یک ماهه پس از سر رسید حق بیمه عمر که مهلت پرداخت آن است،  اقدام به پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد ننموده اید. در این حالت به علت عبور از تاریخ سر رسید حق بیمه عمر جریمه ای به شما تعلق خواهد گرفت اما شما دارای پوشش بیمه ای بوده ولی می بایست به شرکت بیمه در خصوص عدم واریز اقساط در سر رسید مقرر اطلاع رسانی نمایید. در این حالت با تکمیل فرم گواهی سلامت بیمه عمر بیمه پاسارگاد در خصوص علت تاخیر در پرداخت حق بیمه عمر اطلاع رسانی کتبی انجام خواهد شد.

 3 تاخیر بیشتر از شش ماه در پرداخت حق بیمه عمر

شما در طول مدت زمان یک ماهه پس از سر رسید حق بیمه عمر که مهلت پرداخت آن است،  و شش ماه پس از آن اقدام به پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد ننموده اید. در این حالت به علت عبور از تاریخ سر رسید حق بیمه عمر جریمه ای به شما تعلق خواهد گرفت و شما دارای پوشش بیمه ای بوده ولی می بایست به شرکت بیمه در خصوص عدم واریز اقساط در سر رسید مقرر اطلاع رسانی نمایید. در این حالت بیمه نامه شما به بیمه نامه عمر با سرمایه  مخفف (بیمه مخفف ) تبدیل خواهد شد که با تکمیل فرم گواهی سلامت بیمه عمر بیمه پاسارگاد و فرم برگشت از حالت مخفف در خصوص علت تاخیر در پرداخت حق بیمه عمر اطلاع رسانی کتبی انجام خواهد شد.

4 تاخیر بیشتر از یک سال در پرداخت حق بیمه عمر

شما در طول مدت زمان یک ماهه پس از سر رسید حق بیمه عمر که مهلت پرداخت آن است،  و بیش از دوازده ماه پس از آن اقدام به پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد ننموده اید. در این حالت به علت عبور از تاریخ سر رسید حق بیمه عمر جریمه ای به شما تعلق خواهد گرفت ولی در خصوص دارا بودن پوشش بیمه ای و یا فعالیت آن می بایست با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نماییم.

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا