بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

سوالات متداول بیمه تکمیلی پاسارگاد (بیمه درمانی )

در این صفحه کوشیده ایم تا برخی از بیشترین سوالات تکرار شده در مورد بیمه تکمیلی( درمان ) پاسارگاد را همراه با پاسخ آن در اختیار شما قرار دهیم.

 

آیا بیمه درمان تکمیلی فقط به صورت گروهی امکان پذیر است؟

باید در نظر داشت که بیمه تکمیلی درمان پاسارگاد تنها به صورت گروهی امکان پذیر است. لطفا جهت بیمه درمانی انفرادی و خانوادگی  با کارشناسان ما از طریق گفتگوی تلگرامی ارتباط داشته باشید.

 

 

آیا تعداد افراد بیمه شده اصلی در بیمه درمان تکمیلی مهم است؟

در مورد تعداد حداقل بیمه شگان بیمه درمان تکمیلی با توجه به شرایط شرکت و قرارداد و احتمال صدور بیمه شدن لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید. 

 

هنگامی که دو سازمان متفاوت دارای بیمه تکمیلی ( درمانی ) هستند، اگر هر دو شرکت با هم ادغام شوند ، برای بیمه درمان تکمیلی آنها چه اتفاقی رخ می دهد؟

با توجه به تصمیمات مدیریت سازمان ( بیمه گذار) و هماهنگی با بیمه گر ( شرکت بیمه پاسارگاد) در خصوص ادامه قرارداد بیمه تکمیلی درمان آنها تصمیم گیری خواهد شد.

 

مدت انتظار بیمه تکمیلی ( درمانی ) چقدر می باشد ؟

بسته به متن قرار داد بیمه تکمیل درمانی و تعداد نفرات بیمه شده درمانی در سازمان به صورت زیر خواهد بود:

  • تعداد نفرات بیمه شده زیر 250 نفر  دوره انتظار یا مدت انتظار بیمه تکمیلی 9 ماه برای زایمان و 3 ماه برای بیماریهای مضمن 
  • تعداد نفرات بیمه شده بین 250 نفر تا 1000 نفر دوره انتظار یا مدت انتظار بیمه تکمیلی 6 ماه زایمان و  3 ماه بیماریهای مضمن 
  • تعداد نفرات بیمه شده بالای 1000 نفر ، دوره انتظار یا مدت انتظار بیمه تکمیلی ندارد

 

آیا افراد فعال در موقوفه واجد شرایط بیمه تکمیلی از طریق بیمه پاسارگاد هستند؟

هر مجموعه ای از افراد بیمه شده درمان تکمیلی که ریشه آن ( اصل جمعیت ) قابل شناسایی نباشد و ورود و خروج افراد آن جمعیت معین نباشد و یا با هدف پوشش بیمه ای جمع شوند قابل بیمه شدن نخواهد بود. با این توضیح اگر جمع یک موقوفه دارای این شرایط باشد امکان بیمه درمان تکمیلی پاسارگاد برای آنها مقدور نمی باشد.

 

آیا شغل افراد بیمه شده بیمه تکمیلی ( درمانی ) در میزان حق بیمه  بیمه تکمیلی درمان و یا سطح پوشش بیمه درمانی تاثیر دارد یا خیر؟

باید در نظر داشت که شغل بیمه شده در بیمه درمان تکمیلی پاسارگاد تاثیر مستقیم ندارد. این به آن معنی است که حق بیمه درمانی و سطح پوشش بیمه تکمیلی از شغل بیمه شده تاثیر مستقیم نمی پذیرد.

 

آیا داشتن بیمه پایه مانند تامین اجتماعی در بیمه درمان تکمیلی پاسارگاد الزامی است؟

در بیمه تکمیل درمان پاسارگاد داشتن بیمه پایه در قراردادهای گروهی بیمه درمان الزامی است. البته این امکان وجود دارد که بدون داشتن بیمه نامه های پایه نیز بیمه درمانی صادر گردد که در این زمینه باید با کارشناسان بیمه پاسارگاد مشورت گردد. 

 

آیا بیمه تکمیلی پاسارگاد (درمانی ) شامل هزینه های سمعک و عینک می شود؟

بله . بیمه تکمیل درمانی پاسارگاد شامل هزینه های سمعک و عینک هم می شود ولی این مورد باید در قرار داد بیمه درمانی ذکر شده باشد.

 

آیا بیمه تکمیلی پاسارگاد ( درمان ) شامل هزینه های اعمال جراحی زیبایی می شود؟

بیمه تکمیلی درمان پاسارگاد پوشش دهنده ریسک های بیماری است. این در حالی است که اعمال جراحی زیبایی شامل بیماری نمیشود. بنابراین بیمه درمانی پاسارگاد پوشش دهنده اعمال جراحی زیبایی نمی شود.

 

 در بیمه تکمیلی ، آیا پرداخت خسارت را شرکت بیمه پاسارگاد انجام میدهد ؟

در بیمه درمان تکمیلی پاسارگاد که بهترین نوع بیمه درمانی هم محسوب می شود باید دقت داشت که خسارت های پرداختی با کمک بیمه پاسارگاد و توسط شرکت کمک رسان انجام می شود و همچنین با کمک بیمه پاسارگاد خسارت های دندانپزشکی نیز توسط آسپا پرداخت می گردد. 

 

 

 

جهت کسب درآمد در دوران کرونا و در منزل و در کنار عزیزانتان می توانید از روش هایی که ما معرفی کرده ایم استفاده کنید. هم اکنون وارد شوید.


وب سایت آموزش ماینینگ ارز دیجیتال بدون نیاز به سرمایه و دانش تخصصی 

وارد شوید

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا