بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

تخفیف 50 درصدی حق بیمه با تصویب هیات دولتhealth insurance

مدیر کل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت، با اشاره به اجرای طرح استحقاق سنجی بیمه شدگان و ابلاغ آن به استان ها گفت: طرح استحقاق سنجی بیمه شدگان از ابتدای سال آینده در بیمارستانهای کشور اجرا خواهد شد.

 

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، دکتر احمدرضا ریاضیات در مازندران افزود: مرحله نخست اجرای طرح استحقاق سنجی بیمه شدگان شامل طرح بیمه گری است به این معنا که بیمه شده برای دریافت خدمت از مراکز درمانی از نظر جنسیت، هم پوشانی و تاریخ اعتبار دفترچه شناسایی و ارزیابی می شوند.

بیمه عمر پاسارگاد

وی گفت : بیمار با ارائه شماره ملی به دفتر پذیرش و اتصال به سامانه امید و دریافت کد رهگیری اجازه پذیرش را ازسوی بیمارستان دریافت می کند.

ریاضیات تاکید کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته درراستای طرح استحقاق سنجی امیدواریم برای مراجعه بیماران سرپایی نیز این طرح اجرایی شود.

وی به آئین نامه ارزیابی وسع که بعد از نهایی شدن درهیات دولت اجرایی می شود اشاره کرد و گفت: آئین نامه ارزیابی وسع برای تصویب به هیات دولت ارائه شده است .

مدیر کل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت ایران ادامه داد , همه متقاضیان بیمه باید حداقل 50 درصد حق بیمه را پرداخت کنند و مابقی آن پس از ارزیابی وسع که دستور العمل آن توسط سازمان بیمه سلامت ، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و وزارت تعاون تدوین شده است پس از ارزیابی ها بیمه شده بتوانند از 50 درصد مازاد حق بیمه تخفیف دریافت کنند. بنابراین 50درصد حق بیمه باید از سوی بیمه شده پرداخت شود.

وی یادآور شد: 80 درصد بیمه شدگان تحت پوشش بیمه سلامت ایران رایگان بیمه شده اند.

بیمه تکمیل درمان بیمه پاسارگاد

مدیر کل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت با بیان اینکه هم اکنون سه میلیون و 700هزار نفرهم پوشانی فعال بین سازمان بیمه سلامت ایران و سازمان تامین اجتماعی وجود دارد گفت : طرحی برای رفع هم پوشانی بیمه شدگان در دستور کار داریم که به زودی اجرایی خواهد شد. اجرای این طرح حدود یک تا سه سال به این دلیل اعتبار پنج ساله دفاتر روستایی ، یک ساله دفاتر همگانی زمان خواهد برد.

ریاضیات به برگزاری همایش دو روزه آموزشی بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت که در استان مازندران در حال اجرا است اشاره کرد و گفت: در این همایش برنامه عملیاتی سال 97 روش ها و اجرای آن ، طرح رفع هم پوشانی فعالی که توسط سازمانهای بیمه گروجود دارد ، پایش دفاتر پیشخوان ، حضانت و کفالت بیمه شدگان و تحلیل سامانه امید بررسی می شود.

منبع : پژوهشکده بیمه مرکزی - ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا