بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

سود بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد : آنچه باقی مانده است!pasargad life insurance

در حالی که تب و تاب تمامی بازارهای مالی کشور را فرا گرفته است و سفته بازی های گوناگون موجب افزایش قیمت ها شده است...

بیمه عمر به طور کلی هنوز هم با همان سبک و شیوه قبلی خود در بازار حضور دارند. در این شرایط پر نوسان اقتصادی شاید بسیاری از افرادی که بیمه عمر و تامین آتیه را تهیه نموده اند و یا قصد خرید بیمه عمر داشته اند اکنون کمی با شک و شبهه در خصوص سود بیمه عمر مواجه شده باشند. این دسته از افراد به احتمال زیاد در ذهن خود به دنبال مقایسه سود بیمه عمر با سایر بازارهای رقیب هستند. جدا از اینکه بیمه عمر به لحاظ ماهیت و شکل عملکرد آن قابل مقایسه دقیق و صحیح با بانک ، بازار بورس ، سکه و یا ساختمان نیست، اما به نوعی می توان دلایلی برای آنکه چرا در هر صورت ذهن ما به دنبال مقایسه بیمه عمر می رود یافت.

 

بیمه پاسارگاد همواره بیان کرده است که مقایسه بیمه عمر با سایر بازارها و امکان سودآوری در آنها می تواند به طور کلی اشتباه باشد. ذات بازارها به این شکل عمل می کند که دارای دوره های رونق و رکود می باشد و اگرچه ممکن است در اقتصاد ما مثلا در دوره ای شش ماهه در یک بازار بتوان 50 % سود خالص کسب نمود ، اما همین بازار پس از آن وارد فاز رکودی نسبتا بلند مدت می شود و مثلا 4 سال بدون رشد باقی می ماند. خب اگر این رشد کوتاه مدت را در دوره بلند مدت در نظر بگیریم این میزان رشد تعدیل شده و هیچگاه نرخ 50% متداوم نخواهد بود. در حالی که در بیمه عمر و تامین آتیه شما از روند همواره در حال رشدی برخوردار می شوید که در طول 5 سال مذکور همواره با نرخ سود بیمه عمر در حدود 20% ویا بیشتر از سود تضمینی بیمه عمر و سود مشارکت در منافع بیمه عمر بهره مند خواهید شد.

بنابراین با داشتن بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد می بایست بکوشیم تا کمی نگاه بلند مدت تری را داشته باشیم چرا که تمامی بازارهایی که امروز در حال رشد هستند تا همیشه به این رشد خود ادامه نمی دهند و نوبت به رکود بلند مدت آنها نیز خواهد رسید و این در حالی است که بیمه عمر با انواع پوشش ها و مزایای خود می تواند همواره در کنار شما باشد.

در اینجا خالی از لطف نیست که به انواع مزایای بیمه عمر اشاره ای نماییم . سودآوری بیمه عمر در وهله اول از دو دیدگاه است . یکی مادی و دیگری معنوی. در خصوص سود مادی بیمه عمر همانطور که میدانیم دارای دو بخش است که مهمترین بخش آن سود تضمینی بیمه عمر است. در کنار این سود تضمینی، سود مشارکت در بیمه عمر هم وجود دارد که در هر سال به حساب بیمه ای شما افزوده می شود. سود معنوی بیمه عمر اما برای هر فرد با توجه به شرایط خاص او می تواند متفاوت باشد. بطور مثال فردی برای آرامش خانواده اش در زمان بروز شرایط ناگوار به فکر بیمه عمر و تامین آتیه بوده است و فردی دیگر به دنبال استفاده از شرایط سود آتی بیمه عمر است. بنابراین همواره به شرایط خاص خود بنگرید و خود و خانواده خود را با دیگران مقایسه نکنید. شاید آنها به هر دلیل از داشتن بیمه عمر ناتوان باشند، این عدم توانایی می تواند توان درک اتفاقات و رخدادهای آتی باشد که از توان ما بیرون است و یا اینکه نمی توانند به هر دلیل مسیر بلند زندگی را درک کنند.

خیلی ساده است. روزگاری ما در سن 25 سالگی بودیم و همانطور که می بینید به سرعت این سالها در حال سپری شدن هستند و ما همواره برخی حقایق زندگی مانند کاهش توانمندی در فعالیتهای روزانه را نادیده می گیریم. روزگاری باید با این واقعیت به وضوح مواجه شویم و آنگاه ممکن است به شدت دیر شده باشد. پس بگذارید امروز چاره مشکل فردا را در کنار خود نگاه داریم.

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا