بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

همه آنچه درباره بیمه عمر نیاز است بدانیم

 

 

بیمه عمر چیست

با توجه به فعالیت شرکتهای مختلف خصوصی و دولتی در زمینه بیمه عمر و بمباران تبلیغاتی مخاطبان در تلویزیون ، بزرگراه ،مترو ، اس ام اس و غیره ، شاید برای برخی از هموطنانکه تازه با این مقوله آشنا شده اند این سوال پیش آمده باشد که بیمه عمرواقعا چیست؟ با توجه به نیاز هموطنان عزیز در خصوص شناخت بیمه عمر در صفحه مربوطه به طور خاص به توضیح کامل اینکه بیمه عمر چیست پرداخته ایم. 

 

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

خرید آنلاین بمه عمر پاسارگاد برای کودکان داشتن پشتوانه مالی در سنین ابتدایی فعالیت اقتصادی و اجتماعی هر فرد در ایجاد آینده ای موفق بسیار تاثیرگذار است. کارکرد اصلی بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان و نوجوانان نیز همین است.

خرید بیمه عمر برای کودکان

بیمه عمر پاسارگاد برای جوانان این گروه سنی درگیر کار وسازندگی زندگی خود هستند. سرمایه گزاری حداقل 10% درآمد سالیانه برای این گروه در جهت تضمین آینده الزامیست تا ریسکهای بی شمار زندگی پوشش داده شود

خرید بیمه عمر برای جوانان

بیمه عمر پاسارگاد برای میانسالان افراد این دسته سنی کم کم به سنین پر ریسک زندگی خود نزدیک میشوند و علاوه بر ایجاد پشتوانه مالی مناسب برای سنین بازنشستگی باید نیم نگاهی هم به پوششهای تکمیلی بیمه عمر داشته باشند.

خرید بیمه عمر برای میانسالان

 

مزایای بیمه عمر

 بیمه عمر مزایای بسیاری دارد که اگر ما بدرستی از آنها آگاه شویم در تامین آن برای خود و خانواد لحظه ای درنگ نخواهیم کرد. متاسفانه برخی نمایندگان فروش شرکتهای بیمه بدلیل نداشتن تسلط کافی و لازم در خصوص مزیتها وشرایط بیمه عمر ، مخاطب را سردرگم میکند. بیمه عمر بسته به شرکت ارائه کننده میتواند دارای بیش از ده مزیت اصلی باشد که در اینجا ما به توضیح کامل مزایای بیمه عمر پرداخته ایم.

بیمه عمر پاسارگاد

 یکی از برترین شرکتهای ارائه دهنده بیمه عمر در ایران ، شرکت بیمه پاسارگاد میباشد. اما چرا میگوئیم برترین ؟ این بدلیل مزایای بسیار عالی و طرح مالی بیمه عمر پاسارگاد میباشد. برای شناخت کامل این محصول باید جنبه های مختلف آن را در نظر گرفت که شامل مقدار و نحوه پرداخت، پوششها ، سود و بازپرداخت بیمه عمر پاسارگاد میشود و ما در اینجا به تشریح کامل بیمه عمر پاسارگاد پرداخته ایم. 

بهترین بیمه عمر

همانطور که گفتیم شرکتهای دولتی و خصوصی بسیاری به ارائه بیمه عمر میپردازند اما یک بیمه نامه عمر چه ویژگیهایی باید داشته باشد تا برای دارنده آن حداکثر فایده را به همراه داشته باشد؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا باید فاکتورهای یک بیمه عمر خوب را بشناسیم. شناخت فاکتورهای بیمه عمر خوب مناسب یک مبحث تخصصی جداگانست و ما در این قسمت به بررسی بهترین بیمه عمر پرداخته ایم.  

 محاسبه بیمه عمر

محاسبه بیمه عمر با توجه به پرسشنامه تکمیل شده توسط خریدار و توسط فرمولهای سری هر شرکت بیمه صورت میگیرد. در واقع با توجه به اینکه خریدار بیمه چه پوششهایی را درخواست کرده و چه مقدار حق بیمه را به چه نحوی پرداخت میکند شرکت بیمه به محاسبه مقادیر سود ، بازخرید ، وام و بازپرداخت  بیمه عمر او میپردازد . نمونه جداول محاسبه بیمه عمر برای علاقمندان قرار داده شده است.

 استعلام بیمه عمر

محاسبه بیمه عمر به صورت آنلاین ممکن نیست و تنها پس از استعلام بیمه عمر از شرکت بیمه امکان ارائه جدول آن وجود دارد. برای این منظور کافیست فرم مربوطه به صورت تکمیل شده در اختیار شرکت بیمه قرار گیرد. ما در اینجا امکان استعلام آنلاین بیمه عمر را برای علاقمندان در نظر گرفته ایم و نتیجه به صورت جدول بیمه عمر ارائه خواهد شد تا مشتری نتیجه درخواست خود را به صورت محاسبات جدول بیمه عمر بررسی کند.

انواع بیمه عمر

 بیمه های عمر در سرتاسر دنیا شامل دو پوشش اصلی سرمایه حیات و سرمایه فوت میشوند. در واقع در نوع اول در صورتی که فرد بیمه شده در زمان قرارداد بیمه عمر فوت کند سرمایه بیمه نامه به فرد مشخص شده در قرارداد میرسد و در نوع دوم در صورتی که فرد تا پایان قرارداد بیمه عمر در حیات باشد سرمایه بیمه نامه به او پرداخت خواهد شد. بیمه نامه نوع سومی هم هست که چه در صورت فوت و چه در صورت حیات سرمایه بیمه نامه به ذینفع پرداخت میشود. در این صفحه ما به تشریح کامل انواع بیمه عمر پرداخته ایم.

تاریخچه بیمه عمر

بیمه عمر در تمدن انسان مطلب جدیدی نیست و این نحوه تامین آتیه خانواده از دیرباز به اشکال مختلف در تمدنهای قدیمی وجود داشته و البته نام آن دقیقا بیمه عمر نبوده است اما کارکرد آن دقیقا مشابه بیمه عمر امروزی بوده و هدف اصلی تامین آرامش خاطر و آتیه بهتر اعضای خانواده بوده است. طرحهای مختلفی بدین منظور در جوامع قدیمی مورد استفاده قرار میگرفته که ما در صفحه تاریخچه بیمه عمر به آن پرداخته ایم.

سوالات متداول در مورد بیمه عمر

همه میدانیم که طبق قانون باید وسیله نقلیه خود را بیمه کنیم بنابراین مخاطب اغلب فقط در مورد قیمت آن بیمه ثالث سوال میپرسد اما وقتی نوبت به مهمترین دارایی ما یعنی عمر ما میرسد اغلب برای مخاطبان سوالات زیادی در مورد چرایی و چگونگی آن شکل میگیرد. البته با توجه به نسبتا نوپا بودن این محصول در ایران طبیعیست که سوالات زیادی پیرامون آن باشد. در این بخش سعی ما بر آن بوده است که تا حد ممکن به سوالات رایج در مورد بیمه عمر پاسخ بگوئیم.

 مبلغ حق بیمه عمر

یکی از موارد اولیه که به ذهن مخاطب در خصوص بیمه عمر خطور میکند مبلغ حق بیمه نامه آن میباشد. به طور کلی در این خصوص میتوان گفت که بیمه عمر حق بیمه مشخصی ندارد، در واقع اکثر شرکتهای بیمه در این مورد مقدار مینیممی را در نظر میگیرند اما مقدار ماکزیممی وجود ندارد و ماکزیمم آن بسته به توانایی مالی خریدار و تصمیم او به میزان سرمایه گزاری در این خصوص دارد. در این بخش به موضوع حق بیمه عمر پرداخته ایم.

سود بیمه عمر

آنچه که همه ما از سرمایه گزاری بدنبال آن هستیم سود بیشتر است. مقدار سود بیمه عمر در بازه زمانی مشخص نیز از دیگر دغدغه های ذهنی مخاطبان است خصوصا در کشور ما که ارزش پول هر ساله دچار افت میگردد. سود بیمه عمر به عوامل مختلف نظیر نحوه و مقدار پرداخت حق بیمه و پوششهای درخواستی خریدار بستگی دارد. در این قسمت ما به طور کامل به تشریح سود بیمه عمر و عوامل مربوط به آن پرداخته ایم.

تشریح جدول بیمه عمر

پس از تکمیل وارسال پرسشنامه بیمه عمر توسط خریدار ، شرکت بیمه اقدام به ارائه جدول محاسبه بیمه عمر طبق درخواست مشتری مینماید. این جداول امل اطلاعات کامل بیمه عمر مخاطب میباشد، از نحوه و مقدار حق بیمه تا پوششها و مقدار بازپرداخت و موارد دیگر اما بعضا درک عناوین و اصطلاحات آن برای خریدار دشوار مینماید لذا در این بخش به تشریح کامل جدول بیمه عمر پرداخته ایم.  

خرید بیمه عمر

خرید بیمه عمر نسبتا مانند دیگر انواع بیمه هاست و فرایند پیچیده ای ندارد. در واقع ابتدا استعلام بیمه عمر توسط خریدار با پرکردن فرم پرسشنامه مربوطه صورت میگیرد سپس شرکت بیمه پاسخ این درخواست را به صورت جدول بیمه عمر ارائه میکند و مشتری پس از بررسی و درک کامل این جدول در صورت تمایل اقدام به واریز اولین قسط بیمه نامه میکند و فرایند صدور حداکثر ظرف دو هفته صورت میگیرد. در این قسمت به خرید بیمه عمر پرداخته ایم.

پنج اشتباه رایج در شناخت بیمه عمر

بیمه عمر یک طرح تامین آتیه بسیار عالی برای شخص و خانواده اوست اما با این حال نباید سرمایه گزاری در بیمه عمر را با سرمایه گزاری در بانک و یا موارد مشابه دیگر مقایسه کرد زیرا این مقایسات از پایه اشتباه است. بیمه عمر در وحله اول یک بیمه است و ذات بیمه پوشش داد ریسکهای مختلف است. بیمه عمر حتی در صورت تمایل فرد میتواند بیماریهای مختلف را نیز پوشش دهد. در این قسمت به تبیین پنج اشتباه اصلی در شناخت بیمه عمر پرداخته ایم.

اصالت بیمه عمر

بیمه عمر یک قرارداد بلند مدت بین فرد و شرکت بیمه است که سالها به طول می انجامد و لازمه هر قرارداد بلند مدتی اطمینان از صحت و سقم آن در طول این مدت است. در واقع خریدار ممکن است سالها بدون اینکه از بیمه عمر خود نفع مشخصی ببیند حق بیمه را پرداخت کند بنابراین او نیازمند آنست تا از اصالت بیمه نامه خود اطمینان یابد و این امر به عهده بیمه مرکزیست. خوشبختانه تمامی بیمه های عمر نزد بیمه مرکزی ثبت میشود و خریدار میتوناد در هر زمان که خواست از طریق سامانه آنلاین به بررسی وضعیت بیمه خود بپردازد. توضیحات بیشتر را در بررسی اصالت بیمه عمر بخوانید.

نیاز اقشار مختلف به بیمه عمر

فارغ از اینکه کسب و کار ما چیست و در چه سطحی از اجتماع زندگی میکنیم ، بیمه عمر میتواند مزایای خاصی برای هر فرد داشته باشد. به جرات میتوان گفت که با دقیق شدن در جنبه های مختلف زندگی هرفرد میتوان نیازمندیهای خاصی برای تهیه بیمه عمر یافت که در تنها به عنوان مثال علت نیاز مندی برخی اقشار جامعه را به بیمه عمر بررسی کرده ایم:

لینکهای مفید بیمه عمر

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا