بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

بیمه عمر زنان خانه دار

زنان خانه دار رکن اصلی اولین نهاد اجتماعی یعنی خانواده هستند. اما با وجود این نقش مهم اجتماعی چه تدابیری برای حفظ امنیت و آسایش زندگی این قشر تاثیرگذار از جامعه اندیشیده شده است؟

با توجه به مواردی که در ادامه عنوان شده بیمه عمر میتواند پاسخ مناسبی به سوال فوق باشد :

عدم عضویت در شرکت یا سازمانی با پوشش بیمه ای

کاملا روشن است که زنان خانه دار عضو سازمانی نبوده و بنابراین تحت پوششهای بیمه ای رایج در محیط کار نیستند و در بهترین حالت از پوششهای بیمه ای سازمانی همسر خود بهره مند هستند اما همه میدانیم که با توجه به رشد فزاینده هزینه های زندگی این به تنهایی کافی نخواهد بود و هر فرد از جمله زنان خانه دار نیاز به ایجاد تضمینهای بیشتری برای رفاه زندگی خویش دارد.

 

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

خرید آنلاین بمه عمر پاسارگاد برای کودکان داشتن پشتوانه مالی در سنین ابتدایی فعالیت اقتصادی و اجتماعی هر فرد در ایجاد آینده ای موفق بسیار تاثیرگذار است. کارکرد اصلی بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان و نوجوانان نیز همین است.

خرید بیمه عمر برای کودکان

بیمه عمر پاسارگاد برای جوانان این گروه سنی درگیر کار وسازندگی زندگی خود هستند. سرمایه گزاری حداقل 10% درآمد سالیانه برای این گروه در جهت تضمین آینده الزامیست تا ریسکهای بی شمار زندگی پوشش داده شود

خرید بیمه عمر برای جوانان

بیمه عمر پاسارگاد برای میانسالان افراد این دسته سنی کم کم به سنین پر ریسک زندگی خود نزدیک میشوند و علاوه بر ایجاد پشتوانه مالی مناسب برای سنین بازنشستگی باید نیم نگاهی هم به پوششهای تکمیلی بیمه عمر داشته باشند.

خرید بیمه عمر برای میانسالان

 

حتی رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس بیمه را حق مسلم زنان می دانست و معتقد بود که حکومت اسلامی باید بتواند شرایط مناسبی را برای زنان خانه دار فراهم کند. حال فارغ از مسایلی که منجر به اجرای ناقص یا عدم اجرای اینگونه از طرح ها می شود، شما می توانید به فکر طرحی برای خود باشید. طرحی که به صورت اقساطی و با رقم های معقول زنان را تحت پوشش قرار خواهد داد و در کنار آن نیز در آینده سرمایه مناسبی را در اختیار قرار خواهد داد. این امر امروز ممکن شده است و شما می توانید با اعتماد به نام بیمه عمر پاسارگاد که حدود  10 سال خوشنامی را در کنار خود می بیند به فکر آینده خود باشید.

بهره بردن از یک سیستم سرمایه گذاری با سود تضمینی در کنار پوششهای بیمه ای

اغلب بانوان خانه دار بیشتر زمان خود را صرف مرتفع کردن نیازهای خانواده و افراد آن میکنند و میتوان گفت این شغلیست که هیچ بازنشستگی و مزایای سنوات در پایان کار به همراه ندارد و تماما از روی عشق به بنیان خانواده صورت میگیرد. لذا زنان خانه دار میتوانند با تهیه بیمه عمر در کنار ایفای نقش فوق در طول تمام سالیانی که خانواده خود را رشد میدهند علاوه بر بهره مندی از پوششهای فوق العاده بیمه عمر از سود تضمینی و سود مشارکت در منافع آن نیز بهره مند باشند.این به منزله یک سیستم سرمایه گذاری جانبیست که در تمام مدت زندگی در حال رشد است و در پایان مدت بیمه نامه به فرد بازپرداخت میگردد.

پوشش درمان تکمیلی و بیماریهای خاص در بیمه عمر

تقریبا تمامی زنان خانه دار متکی به پوششهای درمانی همسر خود هستند. با تهیه بیمه عمر ، زنان خانه دار میتوانند از مزایای جانبی فوق العاده این بیمه در مورد بیماریهای خاص و درمان تکمیلی نیز بهره مند گردند.

نکته ای که نه فقط در مورد زنان ، بلکه در مورد همه صدق می کند این است که ما همواره توان و انرژی امروز را نخواهیم داشت و این در حالی است که زندگی هر روز بیش از پیش با مسائلی شما را روبرو میکند که نیاز به حل آنها دارید. علی الرغم کوشش های فراوان مسئولین،  با توجه به شرایط کلی بیمه های اجتماعی نمی توان از سازمان یا نهادی انتظار داشت که آینده را تضمین نماید. چرا خودمان این کار را انجام ندهیم و با خریداری بیمه عمر همکنون به فکر آینده باشیم.

 

لینکهای مفید بیمه عمر

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا