بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

بیمه حوادث اشخاص پاسارگاد

در بیمه حوادث اشخاص ( انفرادی و گروهی ) هرگاه‌ پيشامدي‌ ناگهاني‌ ناشي‌ از يك‌ عامل‌ خارجي‌، بدون‌ اراده‌ بيمه‌ شده‌ باعث‌ فوت‌ و يا صدمه‌ بدني‌ وي‌ شود،بيمه‌گر موظف‌ است‌ خسارات‌ وارد را براساس‌ شرايط بيمه‌نامه‌ جبران‌ كند.

در بیمه حوادث انفرادی ، خطر فوت ، نقص عضو، از کارافتادگی دائم وکامل و نیز از کارافتادگی موقت روزانه و هزینه درمان ناشی از جراحات بدنی که دراثر حادثه در 24 ساعت باشد، پوشش داده می شود و حتی در این نوع بیمه نامه تمامی خطرات ناشی از کار و ورزش نیز تحت شرایطی می تواند تحت پوشش باشد ، وچنانچه بیمه شده ای در اثر مصدومیت ناشی از حادثه فوت نماید ، تمام سرمایه مندرج در بیمه نامه بدون اینکه چیزی از آن کسر گردد تمام و کمال به کسی که نامش دربیمه نامه بعنوان استفاده کننده قید شده است ، پرداخت می­گردد.

 

بیمه حادثه پاسارگاد

حادثه چیست؟
حادثه موضوع این بیمه عبارت است از هر واقعه ناگهانی ناشی از یک عامل خارجی که بدون قصد و اراده بیمه شده بروز کرده و منجر به جرح ، نقص عضو ، ازکارافتادگی و یا فوت بیمه شده گردد.
بر اساس تعریف حادثه هربیمه شده می تواند دو نوع درخواست بیمه نامه داشته باشد:
1.غرامت فوت ونقص عضو و از کار افتادگی
2.غرامت فوت و نقص عضو و ازکارافتادگی به همراه هزینه پزشکی و غرامت روزانه
دربیمه حوادث انفرادی برای افراد صاحب شغل ، غرامت روزانه در بیمارستان و یا درمنزل اعمال می­گردد.

 

در مورد حوادث مختلف به آمار زیر (مربوط به سال 1395) به نقل از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بر اساس گزارش سازمان پزشکی قانونی کشور دقت نمایید : 

?در سال گذشته يكهزار و 645 نفر در حوادث كار جان خود را از دست دادند، اين رقم در مقايسه با سال 1394 كه آمار تلفات حوادث كار يكهزار و 494 نفر بود، 10.1 درصد افزايش يافته است.

⚠️در سال گذشته يك هزار و 623 مرد و 22 زن بر اثر حوادث كار جان خود را از دست دادند كه بيشترين آن ها در تهران با 399، فارس با 112 و خراسان رضوي با 109 جان باخته اند.

?در اين مدت همچنين استان هاي كهگيلويه و بويراحمد با 9، خراسان شمالي با 10 و خراسان جنوبي با 12 فوتي كمترين آمار تلفات حوادث كار را داشته اند.

⚠️در سال گذشته سقوط از بلندي بيشترين دلايل مرگ در حوادث كار را به خود اختصاص داد كه با 49.5 درصد تلفات در رتبه اول مرگ و مير ناشي از حوادث كار قرار مي گيرد. در اين سال 675 نفر به اثر سقوط از بلندي در حين كار جان خود را از دست داده اند.

?پس از سقوط از بلندي اصابت جسم سخت با 375 فوتي در رتبه دوم دلايل مرگ در حوادث كار قرار مي گيرد كه 27.4 درصد از تلفات حوادث كار را شامل مي شود.

⚠️ كمبود اكسيژن (106 فوتي)، برق‌گرفتگي (218 فوتي)، سوختگي (119 فوتي) و ساير موارد (152 فوتي از ديگر دلايل مرگ در حوادث كار هستند.

?از بين تصادفات برون شهري فروردين ماه ٩٦، نزديك به 40 درصد آنها از شكل واژگوني بوده است. در عين حال در 10 درصد اين تصادفات هم عابرين پياده حضور داشته‌اند.

⚠️در سال گذشته، 24 درصد افرادی که کشته شدند موتورسوار و 22 درصد نیز عابران پیاده بودند.

?در سال۹۵ کسانی که در تصادفات جان خود را از دست دادند 51 درصد بین 21 سال تا 50 سال سن داشتند که نیروی کار کشور محسوب می شوند و از این افراد 22 درصد خانم و مابقی مرد بودند.

مزایای بیمه حوادث پاسارگاد

در شرکت بیمه پاسارگاد بیمه حوادث به صورت انفرادی و گروهی صادر می شوند که مزایا پوشش های بیمه ای آنها برای شما بیان خواهد شد.

در انجام چه شغل و یا کدام فعالیت روزمره خود پیش بینی حادثه را نکرده اید؟
حادثه و انفاقات ناخوشایند متاسفانه همواره در کنار ما رخ می دهند و ما همواره می اندیشیم که اتفاق همواره برای دیگران رخ می دهد.
يكي‌ از انواع‌ مختلف‌ پوششهاي‌ بيمه‌اي‌ اشخاص‌، پوشش‌ فوت‌ ناشي‌ از حادثه‌ و نقص‌ عضو بوده‌ ونيازهاي‌ اقتصادي‌ جوامع‌ انساني‌، بويژه‌ جوامع‌ صنعتي‌ باعث‌ رشد و گسترش‌ فوق‌العاده‌ اين‌ رشته‌ بيمه‌ شده‌ است‌. اين‌پوشش‌ بيمه‌اي‌ به‌ مرور متحول‌ گرديد تا اين‌ كه‌ امروزه‌ پوشش‌ اصلي‌ بیمه حوادث شامل‌ فوت‌، نقص‌ عضو جزئي‌و كلي‌ و از كارافتادگي‌ دائم‌ كلي‌ شده‌ است‌. با توافق‌ بيمه‌گر و بيمه‌گذار مي‌توان‌ هزينه‌هاي‌ پزشكي‌ ناشي‌ از حادثه‌ وغرامت‌ روزانه‌ و هفتگي‌ را هم‌ تحت‌ پوشش‌ قرارداد.
در شرکت بیمه پاسارگاد بیمه حوادث به صورت انفرادی و گروهی صادر می شوند که مزایا پوشش های بیمه ای آنها برای شما بیان خواهد شد. بدیهی است که در صورت تعریف گروه بر اساس عرف صنعت بیمه ، بیمه شدگان از تخفیف مناسبی برخوردار خواهند شد.

پوشش اصلی:


* سرمایه بیمه و یاغرامت بیمه (وچنانچه بیمه شده ای در اثر مصدومیت ناشی از حادثه فوت نماید ، تمام سرمایه مندرج در بیمه نامه بدون اینکه چیزی از آن کسر گردد تمام و کمال به کسی که نامش دربیمه نامه بعنوان استفاده کننده قید شده است ، پرداخت می­گردد.)
* غرامت فوت و نقص عضو و ازکارافتادگی ناشي از حادثه (نقش عضو یا از کارافتادگی دائم و قطعی عبارت است از قطع ، تغییر شکلو یا از دست دادن توانایی انجامکارعضوی از اعضاء بدن که ناشی از حادثه بوده و وضعیت دائم و قطعی داشته باشد.)

* هزینه پزشکی ناشی از حادثه (هزینه پزشکی عبارت است از هزینه هایی که درصورت تحقق خطرات موضوع بیمه نامه ، بیمه شده مستقیماً در مقابل دریافت خدمات درمانی متحمل می گردد.)
* غرامت روزانه عمومي (غرامت روزانه عمومی عبارت است از مبلغی که در ایام از کارافتادگی موقت بیمه شده به علت تحقق خطر موضوع بیمه به وی پرداخت می گردد.)


پوشش اختیاری:


* خطرات زلزله
* خطرات آتشفشان
* خطرات اعتصاب و شورش

 

شرایط خصوصی بیمه حادثه اشخاص پاسارگاد

شرایط پوشش هزینه پزشکی و غرامت روزانه عمومی در این بیمه نامه چگونه است.

شرایط پوشش بیمه هزینه پزشکی

الف-تعریف:
هزینه پزشکی عبارت است از هزینه هایی که درصورت تحقق خطرات موضوع بیمه نامه ، بیمه شده مستقیماً درمقابل دریافت خدمات درمانی متحمل می­گردد.
ب-هزینه های پزشکی قابل پرداخت توسط بیمه گر:
* هزینه پزشکی قابل پرداخت توسط بیمه گر عبارت است از مبلغ مندرج درصورت حساب درمانی مربوط ویا حداکثر هزینه پزشکی مورد تأیید بیمه گر هر کدام که کمتر باشد .
* هزینه پزشکی که بیمه شده ظرف مدت 2 سال از تاریخ تحقق خطر تحت پوشش برای هر حادثه موضوع بیمه متحمل شده است .
ج-سایرشرایط:
بیمه گر می تواند به تشخیص خود مدارک پزشکی بیمه شده را بررسی نماید و درمورد چگونگی درمان و معالجه بیمه شده تحقیق بعمل آورد.
مجموعه حوادثی که ظرف مدت 7 روز متوالی اتفاق می افتد، یک حادثه محسوب می گردد.
هزینه مسافرت بیمه شده به منظور معالجه درمواردی که طبق تشخیص پزشک معالج جنبه اورژانس داشته و یا امکان معالجه در منطقه وقوع حادثه نباشد، طبق عرف قابل پرداخت می باشد.


شرایط پوشش بیمه غرامت روزانه عمومی :


الف- تعاریف:
ازکارافتادگی موقت به مفهوم از دست دادن موقت توانایی جسمی ویا روحی بیمه شده است که دراثر تحقق خطر موضوع بیمه به تشخیص پزشک ، بیمه شده را ازانجام وظایف شغلی باز می دارد.
غرامت روزانه عمومی عبارت است از مبلغی که در ایام از کارافتادگی موقت بیمه شده به علت تحقق خطر موضوع بیمه به وی پرداخت می گردد.
ب-تعهد بیمه گر درمورد پرداخت غرامت روزانه :
* تعهد بیمه­گر درمورد پرداخت­ غرامت روزانه­ عمومی در صورتی­ است که حادثه درمدت اعتبار بیمه نامه تحقیق یافته و حداکثر ظرف مدت یکسال ازتاریخ وقوع حادثه منجر به از کارافتادگی موقت بیمه شده گردد. بیمه­ گر پس ازانقضای مدت یادشده هیچ­گونه تعهدی نسبت به پرداخت­ غرامت موضوع این بیمه نامه نخواهد داشت .
بیمه­ گر درصورتی غرامت روزانه عمومی را پرداخت خواهد کرد که از کارافتادگی موقت به تأیید پزشک معتمد بیمه گر رسیده باشد .
* تعهد بیمه گر درخصوص غرامت روزانه از ششمین روز از کار افتادگی موقت شروع و حداکثر به مدت یکصدو هشتاد روز ادامه خواهد داشت .

چنانچه از کارافتادگی موقت موجب بستری شدن بیمه شده دربیمارستان گردد، تعهد بیمه گر از چهارمین روز از کارافتادگی شروع وبه مدت حداکثر همان یکصد و هشتاد روز ادامه خواهد داشت .

 

سایر شرایط بیمه حوادث پاسارگاد

در بیمه حوادث گروهی و انفرادی با تو جه به تعاریف مربوط به بیمه گر (شرکت بیمه پاسارگاد) ، بیمه گذار (شما یا شرکت و سازمان شما ) ، بیمه شده ( شما ) سایر شرایط مرتبط با این نوع بیمه ها وجود دارد که به صورت زیر به اطلاع شما می رسانیم 

1 استفاده کننده از سرمایه بیمه درصورت نقص عضو و از کارافتادگی و هزینه های پزشکی شخص بیمه شده می باشد.
2 پوشش بیمه نامه درتمام مدت 24 ساعت شبانه روز درایران و کلیه مناطق جهان معتبر می باشد.
3 چنانچه موارد مذکور دربیمه نامه و یا ملحقاتی که بعدا درصورت لزوم صادر خواهد شد با نظریات بیمه گذار طبق تقاضانامه بیمه مطابقت نداشته باشد. بیمه گذار موظف است حداکثر ظرف مدت 10 روز ازتاریخ صدور، تصحیح آنها را درخواست نماید درغیر این صورت مراتب ، تأیید شده تلقی خواهد شد.
4 اعتبار بیمه نامه ویا ضمایم آن ، منوط به وصول چک حق بیمه مورد تعهد درسررسید می باشد ، درغیر این صورت بیمه نامه و یا ضمائم آن برحسب مورد باطل ویا فسخ شده ، تلقی خواهد گردید. هرگونه عمل خلاف این شرط ، مشروط به تأیید کتبی بیمه گر خواهد بود.
5 ارائه مدارک از سوی مقامات ذی صلاح ، نیروی انتظامی که با ذکر ساعت ، تاریخ و چگونگی محل وقوع حادثه و ممهور به مهر برابر اصل شده باشد جهت بررسی خسارت ناشی از حادثه مشمول این بیمه نامه ضروری است .
6 پوشش خطرات ناشی از حادثه استفاده ازموتور سیکلت دنده ای منوط درخواست بیمه گذار و پرداخت حق بیمه اضافی ودرج در شرایط خصوصی بیمه نامه خواهد بود.
7 مرور زمان دعاوی ناشی از تعهدات بیمه گر 2 سال از تاریخ انقضاء بیمه نامه می باشد.
8 حداقل سن مشمول بیمه12 سال تمام و حداکثر 75 سال تمام است.
9 در بیمه حوادث ذی نفع بیمه نامه می تواند فرد بیمه گذار و یا بیمه شده باشد که بسته به نیاز شما مشخصات آنها در بیمه نامه ذکر خواهد شد .

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا