بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

بیمه حوادث اشخاص پاسارگاد

در بیمه حوادث اشخاص ( انفرادی و گروهی ) هرگاه‌ پيشامدي‌ ناگهاني‌ ناشي‌ از يك‌ عامل‌ خارجي‌، بدون‌ اراده‌ بيمه‌ شده‌ باعث‌ فوت‌ و يا صدمه‌ بدني‌ وي‌ شود،بيمه‌گر موظف‌ است‌ خسارات‌ وارد را براساس‌ شرايط بيمه‌نامه‌ جبران‌ كند.

در بیمه حوادث انفرادی ، خطر فوت ، نقص عضو، از کارافتادگی دائم وکامل و نیز از کارافتادگی موقت روزانه و هزینه درمان ناشی از جراحات بدنی که دراثر حادثه در 24 ساعت باشد، پوشش داده می شود و حتی در این نوع بیمه نامه تمامی خطرات ناشی از کار و ورزش نیز تحت شرایطی می تواند تحت پوشش باشد ، وچنانچه بیمه شده ای در اثر مصدومیت ناشی از حادثه فوت نماید ، تمام سرمایه مندرج در بیمه نامه بدون اینکه چیزی از آن کسر گردد تمام و کمال به کسی که نامش دربیمه نامه بعنوان استفاده کننده قید شده است ، پرداخت می­گردد.

حادثه چیست؟
حادثه موضوع این بیمه عبارت است از هر واقعه ناگهانی ناشی از یک عامل خارجی که بدون قصد و اراده بیمه شده بروز کرده و منجر به جرح ، نقص عضو ، ازکارافتادگی و یا فوت بیمه شده گردد.
بر اساس تعریف حادثه هربیمه شده می تواند دو نوع درخواست بیمه نامه داشته باشد:
1.غرامت فوت ونقص عضو و از کار افتادگی
2.غرامت فوت و نقص عضو و ازکارافتادگی به همراه هزینه پزشکی و غرامت روزانه
دربیمه حوادث انفرادی برای افراد صاحب شغل ، غرامت روزانه در بیمارستان و یا درمنزل اعمال می­گردد.

 

در مورد حوادث مختلف به آمار زیر (مربوط به سال 1395) به نقل از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بر اساس گزارش سازمان پزشکی قانونی کشور دقت نمایید : 

🔴در سال گذشته يكهزار و 645 نفر در حوادث كار جان خود را از دست دادند، اين رقم در مقايسه با سال 1394 كه آمار تلفات حوادث كار يكهزار و 494 نفر بود، 10.1 درصد افزايش يافته است.

⚠️در سال گذشته يك هزار و 623 مرد و 22 زن بر اثر حوادث كار جان خود را از دست دادند كه بيشترين آن ها در تهران با 399، فارس با 112 و خراسان رضوي با 109 جان باخته اند.

🔴در اين مدت همچنين استان هاي كهگيلويه و بويراحمد با 9، خراسان شمالي با 10 و خراسان جنوبي با 12 فوتي كمترين آمار تلفات حوادث كار را داشته اند.

⚠️در سال گذشته سقوط از بلندي بيشترين دلايل مرگ در حوادث كار را به خود اختصاص داد كه با 49.5 درصد تلفات در رتبه اول مرگ و مير ناشي از حوادث كار قرار مي گيرد. در اين سال 675 نفر به اثر سقوط از بلندي در حين كار جان خود را از دست داده اند.

🔴پس از سقوط از بلندي اصابت جسم سخت با 375 فوتي در رتبه دوم دلايل مرگ در حوادث كار قرار مي گيرد كه 27.4 درصد از تلفات حوادث كار را شامل مي شود.

⚠️ كمبود اكسيژن (106 فوتي)، برق‌گرفتگي (218 فوتي)، سوختگي (119 فوتي) و ساير موارد (152 فوتي از ديگر دلايل مرگ در حوادث كار هستند.

🔴از بين تصادفات برون شهري فروردين ماه ٩٦، نزديك به 40 درصد آنها از شكل واژگوني بوده است. در عين حال در 10 درصد اين تصادفات هم عابرين پياده حضور داشته‌اند.

⚠️در سال گذشته، 24 درصد افرادی که کشته شدند موتورسوار و 22 درصد نیز عابران پیاده بودند.

🔴در سال۹۵ کسانی که در تصادفات جان خود را از دست دادند 51 درصد بین 21 سال تا 50 سال سن داشتند که نیروی کار کشور محسوب می شوند و از این افراد 22 درصد خانم و مابقی مرد بودند.

مزایای بیمه حوادث

در شرکت بیمه پاسارگاد بیمه حوادث به صورت انفرادی و گروهی صادر می شوند که مزایا پوشش های بیمه ای آنها برای شما بیان خواهد شد.

 

ادامه مطلب...

شرایط خصوصی بیمه حوادث اشخاص

شرایط پوشش هزینه پزشکی و غرامت روزانه عمومی در این بیمه نامه چگونه است.

 

ادامه مطلب...

سایر شرایط بیمه حوادث

 

در بیمه حوادث گروهی و انفرادی با تو جه به تعاریف مربوط به بیمه گر (شرکت بیمه پاسارگاد) ، بیمه گذار (شما یا شرکت و سازمان شما ) ، بیمه شده ( شما ) سایر شرایط مرتبط با این نوع بیمه ها وجود دارد که به صورت زیر به اطلاع شما می رسانیم 

 

ادامه مطلب...
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!
بالا