بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

بیمه تکمیلی درمان پاسارگاد

يكي‌ از انواع‌ پوششهاي‌ بيمه‌اي بسیار پر کاربرد و مهم ‌، بيمه‌ بيماري‌ (درماني‌) است‌. باتوجه‌ به‌ اينكه‌ افراد همواره‌ در معرض‌ خطر انواع ‌مختلف‌ بيماريها هستند، ناچار براي‌ بهبودي‌ و معالجه‌ متقبل‌ هزينه‌هاي‌ رو به افزایش سنگين‌ پزشكي‌، دارو و اعمال‌ جراحي‌ ونيز مخارج‌ بيمارستانی مي‌شوند. به‌ منظور كمك‌ به‌ مردم‌ عزیز کشورمان در چنين‌ مواردي‌، شركتهاي‌ بيمه‌ طرحهاي‌ گوناگون‌ بيمه‌هاي ‌بيماري‌ را ارائه‌ مي‌كنند. همچنين‌ در اغلب‌ كشورها كاركنان‌ دولت‌ و يا واحدهاي‌ صنعتي‌ و توليدي‌ از طرحهاي‌بيمه‌هاي‌ بيماري‌ جمعي‌ یا گروهی استفاده‌ مي‌كنند.

Health Insurance

 

به علت پرسشهای نسبتا فراوان در حوزه بیمه نامه های درمانی، از طریق این رسانه کوشیده ایم تا اطلاعات کلی و مفید در خصوص این نوع بیمه نامه ها که به نام بیمه تکمیلی درمان نیز خوانده می شوند در اختیار شما قرار دهیم. نکته ای که باید همواره در نظر داشته باشیم این است که شرکت های بیمه ای بازرگانی طرحی برای پوشش بیماری ها و دارو های آنها که تحت پوشش بیمه خدمات درمانی و یا بیمه سلامت هستند را ندارند. بنابراین پوشش های درمانی که این شرکت ها ارائه می دهند مازاد بر پوشش های فوق بوده و سطحی دیگر که البته بسیار مهم تر و پر هزینه تر است را مورد حمایت خود قرار داده اند.

در حال‌ حاضر بيمه‌ تکمیل درمان يكي‌ از رشته‌هاي‌ مهم‌ بيمه‌ در كشورهاي‌ جهان‌ شمرده‌ مي‌شود. بر همین اساس شرکت بیمه پاسارگاد نیز جهت یاری رساندن به مردم عزیز کشورمان، بیمه تکمیل درمان را ارائه می نماید. در این مسیر چند نکته حائز اهمیت است :
1 . بیمه تکمیل درمان پاسارگاد به صورت انفرادی و حتی جهت یک خانواده ارائه نمی شود.
2 . با در نظر گرفتن نکته بالا، بیمه درمان تکمیلی پاسارگاد تنها جهت سازمان ها و به صورت گروهی امکان پذیر خواهد بود.
3 . هر سازمان جهت استفاده از بیمه درمان تکمیلی پاسارگاد می بایست حداقل دارای 70 نفر پرسنل باشد.
4 . افراد تحت تکفل کارکنان سازمان قابل بیمه شدن خواهند بود. 
5 . جهت عقد قرارداد سازمانی، می بایست فرم پوشش های بیمه تکمیلی و نامه معرفی سازمان که شامل اطلاعات اولیه سازمان ( نظیر کد اقتصادی و .. ) است، جهت اعلام نرخ ارسال گردد. 

جهت دریافت فرم پوشش های بیمه درمان تکمیلی به انتهای همین صفحه مراجعه فرمایید و جهت ارسال مدارک تکمیل شده از قسمت آپلود نامه و فرم در پایین صفحه استفاده نمایید. مشاوران ما در اسرع وقت و با دریافت مدارک تکمیل شده از سوی شما جهت ارزیابی نرخ حق بیمه و ارسال آن برای شما اقدام می نمایند. لازم به ذکر است که در مواردی که سایر انواع بیمه نامه های سازمان شما در اختیار ما قرار بگیرد مشمول تخفیف در نرخ حق بیمه درمان تکمیلی برای اعضای سازمان خواهید بود.

مواردي‌ كه‌ تحت‌ پوشش‌ بيمه‌ تکمیلی درمان قرار مي‌گيرد

 

در قراردادهاي‌ بيمه‌ تکمیلی درمان ، بيماري‌ بدين‌ صورت‌ تعريف‌ مي‌شود كه‌ عبارت‌ است‌ از هرگونه‌ عارضه‌ جسمي‌ و تغيير نامساعد و اختلال‌ در اعمال‌ عادي‌ و طبيعي‌ اعضا و جهازهاي‌ مختلف‌ بدن‌ كه‌ از سوي‌ مراجع‌ پزشكي‌قابل‌ تشخيص‌ بوده‌ و ارتباطي‌ با اعمال‌ ارادي‌ بيمه‌ شده‌ نداشته‌ باشد.

بنابراين‌ تعهدات‌ بيمه‌گر عبارت‌ است‌ از جبران‌ كليه‌ هزينه‌هاي‌ درماني‌ و بيمارستاني‌ هريك‌ از بيمه‌ شدگان‌ كه‌براساس‌ شرايط قرارداد و با رعايت‌ فرانشيز توافق‌ شده‌ قابل‌ پرداخت‌ است‌.

به‌ طوركلي‌ تعهدات‌ بيمه‌گر شامل‌ هزينه‌هاي‌ ويزيت‌ پزشك‌، جراحي‌، پانسمان‌، انواع‌ آزمايشهاي‌ پزشكي‌، مخارج‌بيهوشي‌، هزينه‌هاي‌ اتاق‌ عمل‌ و جابجايي‌ به‌ بيمارستان‌، هزينه‌هاي‌ دارو، دندانپزشكي‌، دندان‌ مصنوعي‌، زايمان‌ و هرچيز ديگري‌ است‌ كه‌ بيمه‌گر براساس‌ شرايط قرارداد خود را ملزم‌ به‌ پرداخت‌ آن‌ كرده‌است‌.

موارد خارج‌ از تعهد بيمه‌گر -استثنائات‌ در بیمه تکمیلی درمان

 

پرداخت‌ هزينه‌هاي‌ زير خارج‌ از شمول‌ تعهدات‌ بيمه‌گر است‌:

كليه‌ هزينه‌هاي‌ اعمال‌ جراحي‌ كه‌ به‌ منظور زيبايي‌ و يا رفع‌ و كاهش‌ عيب‌ و نواقص‌ طبيعي‌ و مادرزادي‌ پرداخت‌شود.

كليه‌ هزينه‌هاي‌ معالجات‌ مربوط به‌ عقيم‌ شدن‌.

كليه‌ هزينه‌هاي‌ مربوط به‌ سقط جنين‌، جز در مواردي‌ كه‌ طبق‌ مقررات‌ و قوانين‌ موضوعه‌ برحسب‌ ضرورت‌ انجام‌شده‌ باشد.

كليه‌ هزينه‌هاي‌ پزشكي‌ مربوط به‌ چك‌ آپ‌، مگر بنا به‌ ضرورت‌ و تشخيص‌ صريح‌ پزشك‌ معالج‌.

كليه‌ هزينه‌هاي‌ پزشكي‌ مربوط به‌ بيماريهاي‌ رواني‌ (بجز هزينه‌هاي‌ مربوط به‌ معالجات‌ اعصاب‌)

كليه‌ هزينه‌هاي‌ درماني‌ ناشي‌ از جنگ‌، شورش‌، آشوب‌، اغتشاش‌ و بلوا.

كليه‌ هزينه‌هاي‌ ناشي‌ از حادثه‌

كليه‌ هزينه‌هاي‌ تهيه‌ شكم‌بند، جوراب‌ واريس‌، اعضاي‌ مصنوعي‌ براي‌ جبران‌ نواقص‌ مادرزادي‌.

كليه‌ هزينه‌هاي‌ درماني‌ كه‌ طبق‌ نظر افراد غيرمجاز به‌ مداخله‌ در امور پزشكي‌ انجام‌ شده‌ باشد، مانند هزينه‌هاي‌شكسته‌بندي‌ و غيره‌.

توضيح‌ آنكه‌، با موافقت‌ بيمه‌گر و پرداخت‌ حق‌ بيمه‌ اضافي‌، هم‌ مي‌توان‌ بعضي‌ از موارد خارج‌ ازتعهد را تحت‌ پوشش‌ درآورد و هم‌ ميزان‌ تعهدات‌ بيمه‌گر را افزايش‌ داد.

 

فرم درخواست پوششهای بیمه تکمیلی پاسارگاد 

استعلام بیمه تکمیل درمان پاسارگاد

با استفاده از فرم ذیل بیمه درمان تکمیلی را برای پرسنل سازمان خود و افراد تحت تکفل ایشان استعلام نمایید. شایان ذکر است که در حال حاضر بیمه درمان تکمیلی پاسارگاد به صورت فردی ارائه نمیشود.
نام شرکت(*)
لطفا نام شرکت خود را وارد نمایید.

شماره همراه(*)
لطفا تنها از اعداد 0 تا 9 استفاده نمایید

تلفن ثابت با کد شهرستان(*)
Invalid Input

ایمیل(*)
آدرس ایمیل ورودی معتبر نمیباشد.لطفا مجددا بررسی نمایید

تعداد پرسنل شرکت(*)
لطفا تعداد پرسنل شرکت را مشخص نمایید

تعداد افراد تحت تکفل پرسنل بیمه شده(*)
لطفا تعداد کل افراد تحت تکفل بیمه شدگان را مشخص کنید

آپلود نامه درخواست شرکت(*)
لطفا نامه سازمان متبوع خود را بارگذاری نمایید

آپلود فرم تکمیل شده درخواست پوششها(*)
فرم درخواست پوششها را اپلود نمایید

نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

شرکت بیمه پاسارگادوب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

googleplus

facebook logo

our telegram channel

 

بالا