بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

بیمه عمر سازمانی

حیات هر سازمانی وابسته به تلاش کارکنان آن سازمان بوده وعمکرد کارکنان در گرو امید به آینده است. در این راستا بیمه عمر بعنوان یک ابزار در اختیار مدیران مجموعه ها قرار دارد.

 

انواع طرح های مختلفی بیمه ای توسط سازمان های بزرگ و کوچک برای کارکنان وجود دارد که برخی از آنها بر اساس قانون کار الزامی است. آیا تمام آنچه قانون کار در زمینه بیمه در نظر گرفته نقش انگیزشی دارد؟

به نظر می رسد که طرح های بیمه ای قانونی می توانند نگهدارنده شرایط مطلوب باشند اما اگر شما به دنبال بالندگی و بخشیدن انگیزه رشد به کارکنان سازمان خود باشید ، و یا اگر هنوز و به هر دلیل طرح بیمه ای اختیار نکرده اید ، می توانید بیمه عمر پاسارگاد را در قالبی طرحی گروهی برای کارکنان خود در نظر گرفته و تنها با پرداخت درصد کمی از حقوق کارکنان از مزایای آن به نفع سازمان و کارکنان استفاده نمایید. در ادامه تنها به مزایای کلی بیمه عمر پاسارگاد برای کارکنان اشاره میکنیم :

توضیح کامل این موارد را میتوانید در صفحه مزایای بیمه عمر پاسارگاد ملاحظه فرمایید.

در این طرح با توجه به اینکه گروهی از کارکنان به عنوان بیمه شده در نظر گرفته می شوند به شیوه های مختلف می توان سودآوری بیمه عمر را ،هم برای کارکنان و هم سازمان ، بالاتر برد. در این حالت شرکت بیمه پاسارگاد با ارائه طرح های تخفیفی می تواند بیمه عمر کارکنان را جذاب تر کرده و به این ترتیب هزینه های بیمه ای کمتری را خواهید پرداخت.

کافی است تا در این مسیر با کارشناسان ما تماس بگیرید و طی مشاوره با آنها بهترین شرایط مورد نظر خود را برای سازمان و کارکنانتان دریافت نمایید.

پاسخ به سوالات شما : 88558726

 


به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
محتوای بیشتر در این بخش: « بیمه عمر کسبه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا