بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 558

اسلایدشو فارسی

pasargad insurance logoچرا شرکت بیمه پاسارگاد؟ تاریخچه ، اهداف ، افتخارات و محصولاتی که مورد اعتماد مردم واقع شده . بهترین بیمه ، بیمه ایست که آگاهانه و متناسب با نیاز شما انتخاب شود. با ما همراه باشید.

شرکت بیمه پاسارگاد

 

تاریخچه مختصر :

شرکت بیمه پاسارگاد در اواخر سال 1385 فعالیت خود را شروع کرده و در طی سالیان گذشته همواره در تمامی جنبه ها در حال رشد بوده بطوریکه در حال حاضر دارای 74 شعبه و بیش از 5900 نمایندگی در سرتاسر کشور میباشد.

 

اهداف شرکت :

 • توسعه و ترویج خدمات بیمه ای در سطح جامعه به منظور دستیابی به سهم مطلوب از بازار بیمه کشور
 • طراحی و عرضه محصولات بیمه ای جدید با توجه به نیازهای جامعه
 • برنامه ریزی جامع به منظور دستیابی به ترکیب مناسب پرتفوی در بیمه های اشخاص، اموال و مسئولیت
 • برقراری روش های مناسب ارزیابی ریسک در جهت انتخاب مطلوب پرتفوی
 • گسترش بیمه های اتکایی (قبولی) و همچنین دریافت پوشش های بیمه اتکایی برای ریسک های بزرگ
 • سازماندهی و توسعه شبکه فروش به منظور ارائه خدمات مطلوب و گسترده در سراسر کشور
 • برقراری روش های مناسب به منظور تسریع در امر پرداخت خسارت و ترویج روش های پیشگیری از وقوع خسارت به بیمه گذاران
 • بهره برداری مناسب از ذخایر و اندوخته های شرکت با حضور فعال در بازار پول و سرمایه کشور

 

دستاوردهای مهم : 

 • احراز بالاترین سطح توانگری مالی (سطح یک) به تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران
 • دارای بالاترین ارزش هر سهم در بازار سرمایه بین شرکتهای بیمه پذیرفته شده در بورس و فرابورس
 • برتری از نظر رشد سریع در سالهای 90 ، 91 و 92 به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی
 • بیمه برتر به انتخاب بیمه مرکزی در سال های 86 و 88

محصولات مورد استقبال مردم :

شرکت بیمه پاسارگاد دارای محصولات و خدمات مختلفی در حوزه بیمه های اشخاص و اموال میباشد اما به جرات میتوان گفت که بیمه عمر وتامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد از ابتدا و بخصوص در سالهای اخیر شدیدا مورد استقبال مردم عزیز قرار گرفته و این تنها بدلیل مزایای بیمه عمر پاسارگاد بوده است لذا تمرکز اصلی ما بر این بوده تا تمامی جنبه های بیمه عمر را در این وب سایت برای مخاطبان روشن ساخته و به تمامی سوالات ایشان پاسخ دهیم. بیمه عمر پاسارگاد طرحی مطمئن برای تامین آسایش افراد و خانواده هاست. 

 


 

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

بیمه عمر کسبه

بیمه عمر کسبهکسبه مصداق بارز خویش فرمایی هستند و ریسکهای خاص خود را دارند. اما بیمه عمر چگونه میتواند به افزایش سطح رفاه و آسایش کسبه که ضربان اقتصادی کشور را در دست دارند کمک کند  

 

پوشش از کار افتادگی ، درمان تکمیلی و بیماریهای خاص بیمه عمر

کسبه نیز مانند تمام اقشار دیگر جامعه در معرض وقایع ناخواسته و ناگوار زندگی هستند. البته ارزوی قلبی همه ما سلامتی تمام هم وطنانمان میباشد ولی وجود خدمات بیمه ای که در شرایط دشوار زندگی به یاریمان بیاید تا سطح رفاه زندگی دستخوش زوال نگردد از الزامات دنیای پر تنش امروزیست.

بیمه عمر جایگزینی مناسب یرای کسبه ای که بیمه سازمانی ندارند

تمامی افراد فعال در مشاغل شرکتی ، دولتی و لشگری به نوعی از بیمه های سازمانی برخوردار هستند اما کسبه در رده خویش فرمایان قرار گرفته و مسئولیت تامین آتیه خود را به دوش میکشند. شاید بهترین کاربرد بیمه عمر برای این قشر از جامعه در همین مقوله خلاصه گردد که جایگزینی بسیار عالی و حتی بهتر از بیمه های سازمانی میتواند باشد.

تخفیف در بیمه های اموال با داشتن بیمه عمر

این مورد برای همه اقشار جامعه کاربرد دارد و کسبه نیز با داشتن بیمه عمر میتوانند در بیمه های اموال مانند بیمه بدنه خودرو و بیمه آتش سوزی منزل تخفیف دریافت کنند.

تامین مالی در زمان نیاز

هر خویش فرما و کسبه ای برهه های زمانی خاصی را پشت سر گذاشته که نیازمند اعتابارات مالی برای شروع یا گسترش کسب و کار خود بوده است. در چنین مواقعی امکان دریافت وام از محل اندوخته بیمه عمر در کمتر از یک هفته و بدون نیاز به ضامن میتواند مفید واقع گردد.

تامین مالی در زمان بازنشستگی

البته بازنشستگی به معنای آنچه برای کارمندان و کارکنان سازمانها تعریف میشود برای کسبه مصداق ندارد و آنها گاها تا سنین بسیار بالا همچنان مشغول فعالیت هستند لذا بیمه عمر میتواند در پایان مدت بیمه نامه مبلغ قابل توجهی به فرد بپردازد که در سنین بالا میتواند بسیار مفید واقع شود

پاسخ به سوالات شما : 88558726

 


به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

بیمه عمر زنان خانه دار

بیمه عمر زنان خانه دار

زنان خانه دار رکن اصلی اولین نهاد اجتماعی یعنی خانواده هستند. اما با وجود این نقش مهم اجتماعی چه تدابیری برای حفظ امنیت و آسایش زندگی این قشر تاثیرگذار از جامعه اندیشیده شده است؟

با توجه به مواردی که در ادامه عنوان شده بیمه عمر میتواند پاسخ مناسبی به سوال فوق باشد :

عدم عضویت در شرکت یا سازمانی با پوشش بیمه ای

کاملا روشن است که زنان خانه دار عضو سازمانی نبوده و بنابراین تحت پوششهای بیمه ای رایج در محیط کار نیستند و در بهترین حالت از پوششهای بیمه ای سازمانی همسر خود بهره مند هستند اما همه میدانیم که با توجه به رشد فزاینده هزینه های زندگی این به تنهایی کافی نخواهد بود و هر فرد از جمله زنان خانه دار نیاز به ایجاد تضمینهای بیشتری برای رفاه زندگی خویش دارد.

حتی رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس بیمه را حق مسلم زنان می دانست و معتقد بود که حکومت اسلامی باید بتواند شرایط مناسبی را برای زنان خانه دار فراهم کند. حال فارغ از مسایلی که منجر به اجرای ناقص یا عدم اجرای اینگونه از طرح ها می شود، شما می توانید به فکر طرحی برای خود باشید. طرحی که به صورت اقساطی و با رقم های معقول زنان را تحت پوشش قرار خواهد داد و در کنار آن نیز در آینده سرمایه مناسبی را در اختیار قرار خواهد داد. این امر امروز ممکن شده است و شما می توانید با اعتماد به نام بیمه عمر پاسارگاد که حدود 10 سال خوشنامی را در کنار خود می بیند به فکر آینده خود باشید.

بهره بردن از یک سیستم سرمایه گذاری با سود تضمینی در کنار پوششهای بیمه ای

اغلب بانوان خانه دار بیشتر زمان خود را صرف مرتفع کردن نیازهای خانواده و افراد آن میکنند و میتوان گفت این شغلیست که هیچ بازنشستگی و مزایای سنوات در پایان کار به همراه ندارد و تماما از روی عشق به بنیان خانواده صورت میگیرد. لذا زنان خانه دار میتوانند با تهیه بیمه عمر در کنار ایفای نقش فوق در طول تمام سالیانی که خانواده خود را رشد میدهند علاوه بر بهره مندی از پوششهای فوق العاده بیمه عمر از سود تضمینی و سود مشارکت در منافع آن نیز بهره مند باشند.این به منزله یک سیستم سرمایه گذاری جانبیست که در تمام مدت زندگی در حال رشد است و در پایان مدت بیمه نامه به فرد بازپرداخت میگردد.

پوشش درمان تکمیلی و بیماریهای خاص در بیمه عمر

تقریبا تمامی زنان خانه دار متکی به پوششهای درمانی همسر خود هستند. با تهیه بیمه عمر ، زنان خانه دار میتوانند از مزایای جانبی فوق العاده این بیمه در مورد بیماریهای خاص و درمان تکمیلی نیز بهره مند گردند.

نکته ای که نه فقط در مورد زنان ، بلکه در مورد همه صدق می کند این است که ما همواره توان و انرژی امروز را نخواهیم داشت و این در حالی است که زندگی هر روز بیش از پیش با مسائلی شما را روبرو میکند که نیاز به حل آنها دارید. علی الرغم کوشش های فراوان مسئولین، با توجه به شرایط کلی بیمه های اجتماعی نمی توان از سازمان یا نهادی انتظار داشت که آینده را تضمین نماید. چرا خودمان این کار را انجام ندهیم و با خریداری بیمه عمر همکنون به فکر آینده باشیم.

پاسخ به سوالات شما : 88558726

 


به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

بیمه عمر پرسنل نظامی

بیمه عمر چگونه میتواند به افزایش سطح رفاه و آسایش زندگی پرسنل نظامی و انتظامی کمک کند؟

در ادامه با بیان برخی از مزایای بیمه عمر پاسارگاد به بررسی پاسخ این سوال میپردازیم.

تامین اعتبار مالی :

یکی از ویژگیهای سودمند بیمه عمر پاسارگاد امکان دریافت وام از محل اندوخته بیمه نامه میباشد. فرآیند پرداخت این وام در کمتر از یک هفته و بدون نیاز به ضامن صورت میگیرد. این ویژگی در خرید وسایل منزل ، اتومبیل ، هزینه های تحصیلی فرزندان و حتی به عنوان کمک هزینه خرید مسکن میتواند به کمک پرسنل محترم بشتابد چرا که در اغلب موارد بدلیل وجود تورم سالهای اخیر بخش اعظم مبالغ دریافتی پرسنل صرف امور جاری زندگی شده و در مواقع نیاز به اعتبار مالی ناگزیر از دریافت وام از منابع دیگر با بهره های بالا هستند که فشارهای مضاعفی را به خانوار وارد مینماید.

تخفیف در بیمه های اموال با داشتن بیمه عمر:

پرسنل محترم میتوانند با داشتن بیمه عمر پاسارگاد از امتیازات تخفیفی در بیمه بدنه خودرو و بیمه آتش سوزی منزل مسکونی بهره مند شوند

بیمه عمر و تامین دوران بازنشستگی :

پرسنل نظامی و انتظامی در پایان دوران خدمت مبالغی را از سازمان متبوع خود دریافت میدارند که میتوان تحت عنوان سنوات از آن نام برد حال اگر فرد در طی دوران خدمت خود دارای بیمه عمر نیز بوده باشد ، علاوه بر پوششهای فوق العاده بیمه ای در طی این مدت ، میتواند اندوخته بیمه عمر خود را نیز دریافت کند و در مجموع دوران بازنشستگی راحتی را برای خود رقم بزند. شایان ذکر است این اندوخته چندین برابر مبلغ پرداختی فرد به بیمه در طی این سالها بوده و سالانه رشدی برابر با سود تضمینی اعلام شده شرکت دارد.

بیمه تکمیلی درمان :

تقریبا تمامی سازمانهای نظامی و انتظامی مراکز درمانی خاصی برای پرسنل خود دارند و از این جهت نیازهای پرسنل را برطرف میکنند اما در زمان ابتلای فرد به بیماری های خاص و یا نیاز به پوششهای تکمیلی درمان شاید این مراکز کافی نبوده و نیاز به خدمات درمانی از مراجع دیگر باشد که هزینه های بسیار سنگینی را به پرسنل تحمیل میکند در این مواقع نیز پوششهای بیمه عمر بسیار سودمند بوده و کمک حال پرسنل و خانواده های آنان میگردد.

بیمه عمر بهترین طرح تامین آتیه با ویژگی تعیین میزان و نحوه پرداخت

به جرات میتوان گفت که هیچ طرح تامینی و سرمایه گذاری دیگری وجود ندارد که پرسنل محترم تنها با پرداخت درصد کمی از حقوق خود  و با انتخاب نحوه پرداخت آن ( ماهانه ، سه ماهه ، شش ماهه و سالانه) هم از پوششهای حوادث ، بیماریهای خاص و ... بهره مند باشند و هم در هر زمان که نیاز داشته باشند منابع مالی اندوخته شده برای آنها در دسترس باشد

این تنها گزیده ای از فواید بیمه عمر برای شما قشر زحمتکش و محترم نظامی وانتظامی میباشد. حتما همه ما نیاز خواهیم داشت بیشتر بدانیم ، بیاندیشیم و سپس تصمیم بگیریم اما همانطور که از نام این بیمه بر می آید چشمگیر بودن ویژگی های آن با عمر و زمانی که ما در اختیار داریم گره خورده است لذا در صورتی که بعد از بررسی کامل فواید آنرا باور کردیم نباید در تهیه ی آن برای خود و خانواده خود درنگ کنیم.

پاسخ به سوالات شما : 88558726

 


به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
صفحه1 از2
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
نظرسنجی: آیا مایلید بجای صرف وقت و هزینه یک سفر درون شهری برای تمدید دفترچه بیمه عمر خود این امر را با پرداخت هزینه ای اندک و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید؟
You must select at least one item to vote!

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در گوگل پلاس

بیمه عمر پاسارگاد در فیس بوک

کانال بیمه عمر پاسارگاد در تلگرام

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا