بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

تخفیف در دریافت بیمه های اموال با داشتنبیمه عمرپاسارگاد

هنگامی که شما بیمه عمر و تامین آتیه را از شرکت بیمه پاسارگاد انتخاب و خریداری می نمایید این امکان برای شما وجود خواهد داشت تا در سایر خدمات بیمه ای شرکت بیمه پاسارگاد تخفیفات قابل توجهی دریافت نمایید.

این تخفیفات در بیمه های شخص ثالث و بدنه اتومبیل ، آتش سوزی منزل مسکونی ، حوادث انفرادی و بیمه های درمان مسافرت برای خارج از کشور است. در زیر جدول مربوط به این تخفیفات را ملاحظه میفرمایید که نشان می دهد به هر میزان که اندوخته بیمه نامه افزایش می یابد به همان اندازه نیز بر میزان تخفیفات افزوده میشود.

 

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

خرید آنلاین بمه عمر پاسارگاد برای کودکان داشتن پشتوانه مالی در سنین ابتدایی فعالیت اقتصادی و اجتماعی هر فرد در ایجاد آینده ای موفق بسیار تاثیرگذار است. کارکرد اصلی بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان و نوجوانان نیز همین است.

خرید بیمه عمر برای کودکان

بیمه عمر پاسارگاد برای جوانان این گروه سنی درگیر کار وسازندگی زندگی خود هستند. سرمایه گزاری حداقل 10% درآمد سالیانه برای این گروه در جهت تضمین آینده الزامیست تا ریسکهای بی شمار زندگی پوشش داده شود

خرید بیمه عمر برای جوانان

بیمه عمر پاسارگاد برای میانسالان افراد این دسته سنی کم کم به سنین پر ریسک زندگی خود نزدیک میشوند و علاوه بر ایجاد پشتوانه مالی مناسب برای سنین بازنشستگی باید نیم نگاهی هم به پوششهای تکمیلی بیمه عمر داشته باشند.

خرید بیمه عمر برای میانسالان

 

( توجه : تخفیفات مربوط به بیمه نامه ثالث خودرو تا اطلاع ثانوی به دستور بیمه مرکزی قابل ارائه نخواهد بود )

 

تخفیف در بیمه های اموال با داشتن بیمه عمر

 

لینکهای مفید بیمه عمر

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا