بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

مزایا و شرایط بیمه عمر شرکت بیمه پاسارگاد

به صورت مختصر با شرایط بیمه عمر و تامین آتیه و مزایای  بیمه عمر پاسارگاد آشنا میشویم. تمامی مزایای این بیمه نامه ابتدا به صورت تیتر وار ذکر شده تا شما مخاطب عزیز در مورد هر یک که نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید با یک کلیک به محل توضیحات مربوطه در  همین صفحه منتقل شوید ( بدیهی است که توضیحات کامل در مورد شرایط بیمه عمر پاسارگاد ، مزایای بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد و پوشش های بیمه عمر به طور کلی، در بخش های جدا گانه و در زیر منوی مزایای بیمه عمر آورده شده است ) :

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

خرید آنلاین بمه عمر پاسارگاد برای کودکان داشتن پشتوانه مالی در سنین ابتدایی فعالیت اقتصادی و اجتماعی هر فرد در ایجاد آینده ای موفق بسیار تاثیرگذار است. کارکرد اصلی بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان و نوجوانان نیز همین است.

خرید بیمه عمر برای کودکان

بیمه عمر پاسارگاد برای جوانان این گروه سنی درگیر کار وسازندگی زندگی خود هستند. سرمایه گزاری حداقل 10% درآمد سالیانه برای این گروه در جهت تضمین آینده الزامیست تا ریسکهای بی شمار زندگی پوشش داده شود

خرید بیمه عمر برای جوانان

بیمه عمر پاسارگاد برای میانسالان افراد این دسته سنی کم کم به سنین پر ریسک زندگی خود نزدیک میشوند و علاوه بر ایجاد پشتوانه مالی مناسب برای سنین بازنشستگی باید نیم نگاهی هم به پوششهای تکمیلی بیمه عمر داشته باشند.

خرید بیمه عمر برای میانسالان

 

 شرایط و مزایای بیمه عمر

استفاده از تسهیلات وام در بیمه عمر پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد این امکان را فراهم کرده است که شما بیمه گذاران محترم بتوانید از سود و اندوخته بیمه عمر پاسارگاد خود، مطابق با قوانین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وام دریافت کنید. در این حالت بیمه عمر و تامین آتیه و پوشش های آن به قوت خود باقی خواهد ماند. 
دریافت وام بر اساس ارزش بازخرید بیمه عمر و تامین آتیه یکی از تسهیلاتی است که خریداری این بیمه نامه در اختیار شما قرار میدهد. بر این اساس شما می توانید تا سقف 90% ارزش بازخرید بیمه عمر خود بدون تشریفات اداری و ضامن وام دریافت نمایید .برای این امر تنها کافی است که بیمه گذار بیمه عمر پاسارگاد، درخواست مربوطه را تکمیل و مطرح نماید و نیاز به هیچ ضامنی نخواهد بود. نرخ بهره وام بیمه عمر پاسارگاد تنها 4% بیشتر از نرخ سود تضمینی بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد خواهد بود.
تسهیلات وام این امکان را در اختیار شما قرار میدهد تا در هر زمانی که بخواهید بتوانید از اندوخته بیمه عمر پاسارگاد استفاده نمایید و در عین حال بیمه عمر و تامین آتیه و پوشش های آن همچنان به قوت خود باقی بماند. در این شرایط شما همیشه این امکان را خواهید داشت تا از اندوخته بیمه عمر پاسارگاد در شرایط ضروری استفاده کنید و با داشتن بیمه عمر ضمن تجربه آرامش، موارد مالی پدید آمده خود را در طول زمان مدیریت نمایید.   

نمونه فرم درخواست و گواهی اطلاع از شرایط وام بیمه عمر

مطالعه کامل شرایط وام بیمه عمر پاسارگاد

 

 

 

شرایط و مزایای بیمه عمر

امکان قرار دادن سپرده در بیمه عمرو دریافت پوشش آتش سوزی در بیمه عمر پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد این امکان را برای شما فراهم نموده است تا مبلغی را به عنوان سپرده در بیمه عمر و تامین آتیه قرار دهید. نرخ سود مبلغ سپرده برابر با 16 درصد و مطابق با قوانین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران خواهد بود. 
هنگامی که شما مبلغی را علاوه بر مبلغ حق بیمه عمر پاسارگاد به عنوان سپرده در بیمه عمر و تامین آتیه خود قرار می دهید شرکت بیمه پاسارگاد پوشش آتش سوزی منزل مسکونی را به عنوان هدیه به شما ارائه خواهد نمود و شما تا مادامی که سپرده خود را درون بیمه عمر حفظ می نمایید از این پوشش آتش سوزی بهره مند خواهید بود. 
به این ترتیب این مبلغ سپرده به رشد سرمایه های بیمه عمر پاسارگاد کمک خواهد کرد. از سوی دیگر شما می توانید به درخواست خود این مبلغ را از بیمه عمر خود خارج نمایید که شامل محاسبات بیمه عمر و محاسبات ارزش بازخرید نخواهد شد و معادل همان مبلغ به شما پرداخت خواهد شد و بیمه عمر نیز بدون سپرده به قوت خود باقی خواهد ماند. در نظر داشته باشید که با قراردادن سپرده در بیمه عمر پاسارگاد خود این امکان را خواهید داشت تا ظرف مدت زمان کوتاهی معادل 90% آن را به عنوان وام بیمه عمر برداشت نمایید.

 مطالعه کامل شرایط سپرده گذاری در بیمه عمر پاسارگاد

 

شرایط و مزایای بیمه عمر  

تخفیف در دریافت بیمه های اموال با داشتن بیمه عمر پاسارگاد

هنگامی که شما بیمه عمر و تامین آتیه را از شرکت بیمه پاسارگاد خریداری می نمایید این امکان برای شما وجود خواهد داشت تا در سایر خدمات بیمه ای شرکت بیمه پاسارگاد ، مطابق با قوانین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، تخفیفات قابل توجهی دریافت نمایید.

تخفیفات ناشی از خریداری بیمه عمر پاسارگاد در بیمه های  بدنه اتومبیل ، بیمه آتش سوزی منزل مسکونی ، بیمه حوادث انفرادی و بیمه درمان مسافرت برای خارج از کشور است. در زیر جدول مربوط به این تخفیفات را ملاحظه میفرمایید که نشان می دهد به هر میزان که اندوخته بیمه عمر افزایش می یابد به همان اندازه نیز بر میزان تخفیفات افزوده میشود.

 توضیح : تخفیفات مربوط به خریداری بیمه عمر پاسارگاد برای بیمه ثالث خودرو در حال حاضر ارائه نمی شود.

مطالعه کامل شرایط تخفیف در بیمه اموال با خرید بیمه عمر پاسارگاد 

 

 

شرایط و مزایای بیمه عمر

تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد

بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد با پرداخت حق بیمه عمر از سوی شما به عنوان بیمه گذار و پذیرش شرایط بیمه عمر و صدور بیمه نامه آغاز می شود. شما می بایست حق بیمه اولیه را به حساب بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد واریز نمایید. پس از صدور بیمه عمر پاسارگاد شناسه های قبض و پرداخت بیمه عمر شما جهت پرداخت های آتی همراه با بیمه نامه در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا حق بیمه های بعدی که نحوه پرداخت اقساط آن به انتخاب شما تعیین شده اند در اختیار شما قرار می گیرد. 
کمترین میزان حق بیمه عمر از منظر میانگین حق بیمه پرداختی توسط بیمه گذاران و تجربه ما 100.000 تومان است و برای آن هیچ سقفی وجود ندارد. بنابراین شما میتوانید بسته به نیاز و شرایط مالی خود میزان حق بیمه عمر پاسارگاد مورد نظر را پرداخت نمایید. همچنین شما می توانید نحوه پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد را با توجه به فرم پرسشنامه به صورت ماهانه ، سه ماهه ، شش ماهه ، سالانه و یکجا انتخاب نمایید.

همانطور که پیش تر توضیح داده شد شما می توانید در بیمه عمر پاسارگاد خود اقدام به سپرده گذاری نمایید که در این صورت سود بیمه عمر و تامین آتیه شما بیشتر خواهد شد.

مطالعه کامل شرایط میزان و نحوه پرداخت حق بیمه بیمه عمر پاسارگاد

 

شرایط و مزایای بیمه عمر

حق بیمه عمر پاسارگاد جزو هزینه های قابل قبول مالیاتی محسوب میشود

این مزیت مطابق با قوانین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران الزاما مربوط به بیمه گذار است. به استناد اصلاح قانون مالیات های مستقیم مصوب مجلس شورای اسلامی از سال 1393 پرداخت های مربوط به بیمه عمر و تامین آتیه توسط بیمه گذار و بیمه شده جزو هزینه های قابل قبول محسوب می شود.
نیز بر اساس اصلاح صورت گرفته در ماده 137 تمامی هزینه های درمانی پرداختی مؤدیان که قابل تایید باشد و همچنین حق بیمه عمر پرداختی هر شخص حقیقی به مؤسسات بیمه ایرانی بابت انواع بیمه‌های عمر و زندگی و بیمه های درمانی از درآمد مشمول مالیات مؤدی کسر می گردد.

 مطالعه کامل شرایط معافیت مالیاتی بیمه عمر پاسارگاد

 

 

شرایط و مزایای بیمه عمر

سود تضمینی و سود مشارکت در منافع بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد بر اساس قوانین بیمه مرکزی، دارای سود تضمینی 16% درصد در شروع قرارداد هستند که در انتهای مدت بیمه عمر بر اساس جدول سرمایه ها قابل پرداخت خواهد بود. در کنار این سود تضمینی بیمه عمر پاسارگاد شما از مشارکت در منافع حاصل از سرمایه گذاری ها به طور سالیانه برخوردار خواهد بود که روند این بخش از تعلق سود ها طی سال های 1390، 1391 و 1392 به ترتیب 17% ، 20 % و 20% بوده است.

سود قطعی و تخصیص یافته بیمه عمر و تامین آتیه در سالهای 1393 و 1394 به  ترتیب برابر با 22 و 20 درصد بوده است.
ضمنا در بیمه عمر پاسارگاد امکان قرار دادن مبلغی به عنوان سپرده وجود دارد که سود تضمینی آن 16% خواهد بود. بدیهی است که قرار دادن مبلغ سپرده علاوه بر سودآور تر شدن بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد موجب می شود تا شما از مزایای بیمه عمر بالاتری نیز برخوردار شوید.

مطالعه کامل شرایط سود تضمینی بیمه عمر و سود مشارکت بیمه عمر پاسارگاد

 

8 Tax Free

معافیت مالیاتی بیمه عمر پاسارگاد

سرمایه های بیمه عمر پرداختی در بیمه عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد از هرگونه مالیات معاف هستند . به این ترتیب شما بیمه گذاران عزیز میتوانید از سرمایه های قید شده در جداول بیمه عمر پاسارگاد خود به طور کامل و بدون کسر هیچ مبلغی استفاده نمایید.
بنا به گزارش خبر گزاری ها ، در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در تاریخ 25 اسفند سال 1392 نمایندگان در جریان بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم با بند 36 این لایحه موافقت کردند که در مواد (136) و (137) قانون عبارت «انواع بیمه‌های عمر و زندگی» جایگزین عبارت «بیمه عمر» شود . بیمه عمر پاسارگاد هم از این نوع بیمه عمر ها محسوب می شود. 
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، همچنین براساس اصلاح صورت گرفته در ماده 136 وجوه پرداختی بابت انواع بیمه‌های عمر و زندگی از طرف مؤسسات بیمه که به موجب قراردادهای منعقده بیمه عاید ذینفع می شود از پرداخت مالیات معاف است . نیز بر اساس اصلاح صورت گرفته در ماده 137 تمامی هزینه های درمانی پرداختی مؤدیان که قابل تایید باشد و همچنین حق بیمه پرداختی هر شخص حقیقی به مؤسسات بیمه ایرانی بابت انواع بیمه‌های عمر و زندگی و بیمه های درمانی از درآمد مشمول مالیات مؤدی کسر می گردد.

مطالعه کامل شرایط معافیت مالیاتی بیمه عمر پاسارگاد

 

 

شرایط و مزایای بیمه عمر

پوشش آتش سوزی منزل مسکونی در بیمه عمر پاسارگاد

شرکت بيمه پاسارگاد مفتخر است که در بين شرکت های بيمه تنها شرکتی است که پوشش آتش سوزی منزل مسکونی را بر روی بیمه عمر پاسارگاد ارائه مي دهد . اين پوشش بیمه ای عبارت است از تعهد پرداخت خسارت ناشی از بروز آتش سوزی ملک مسکونی بیمه گذار بیمه عمر پاسارگاد، که در این حالت شما می بایست مالک آن ملک بوده یا قرارداد اجاره معتبر داشته باشید.
در فرم پرسشنامه بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد، می توانید بنا به انتخاب خود ضریبی از 500 تا 1500 برابر حق بیمه ماهیانه بیمه عمر خود را جهت بهره مندی از سرمایه پوشش آتش سوزی منزل مسکونی انتخاب نمایید. بزرگترین مزیت این پوشش به جز سرمایه مناسب آن شامل تمدید خودکار این پوشش بیمه ای است در حالی که اگر خواسته باشید پوشش بیمه آتش سوزی را به طور جداگانه اختیار کنید نیازمند تمدید سالانه آن خواهید بود. 
شما با انتخاب گزینه پوشش آتش سوزی منزل مسکونی تا 75% از سرمایه بیمه آتش سوزی پاسارگاد در مورد بنای ساختمان و 25% از سرمایه بیمه آتش سوزی پاسارگاد در مورد اثاثیه منزل تحت پوشش بیمه آتش سوزی خواهید بود.

مطالعه کامل شرایط پوشش آتش سوزی منزل مسکونی در بیمه عمر پاسارگاد

 

 

شرایط و مزایای بیمه عمر

پوشش از کار افتادگی در بیمه عمر پاسارگاد

در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد از کارافتادگی کلی و دائمي عبارت است از ناتوانی کامل بيمه شده در انجام هر گونه شغل يا فعاليت در اثر بيماری و يا حادثه از قبيل فقدان ديد از دو چشم قطع يا از کارافتادگی کامل و دائمي دو بازو ، دو دست دو ساق پا يا دو پا ، فقدان يک بازو يا يک دست و يک ساق پا و يا امراض دماغي غير قابل علاج که باعث اختلال کلی مشاعر مي شود . 
از کارافتادگی کلی و دائمي به عنوان یک پوشش بیمه عمر پاسارگاد فقط به افراد شاغل ( افراد غیر از بازنشسته ، خانه دار ، دانشجو و سرباز ) و پايين تر از 59 سال تعلق مي گيرد. معافيت مي تواند بر اثر حادثه يا بيماری باشد . اگر منشاء معافيت و از کارافتادگی حادثه باشد با شروع قرارداد بیمه عمرفعال مي شود و اگر منشاء بيماری باشد اين پوشش شش ماه پس از شروع قرارداد بیمه عمر فعال مي شود و 6 ماه هم بايد طول درمان ادامه داشته باشد .
همانطور که در فرم پرسشنامه بیمه عمرشرکت بیمه پاسارگاد نیز مشاهده می نمایید شما می توانید 50 و یا 100درصد حق بیمه عمر پاسارگاد را به عنوان پوشش معافيت از پرداخت حق بيمه انتخاب نمایید . در قسمت سرمايه از کارافتادگی 10 درصد ، 25 درصد و یا 40 درصد سرمايه عمر پاسارگاد را انتخاب نمایید تا در صورت وقوع شرایط ناگوار از مزيت پرداخت سرمایه تا سقف 600.000.000 ريال بهره مند شوید.

 مطالعه کامل شرایط پوشش از کار افتادگی در بیمه عمر پاسارگاد

 

 

شرایط و مزایای بیمه عمر

پوشش بیماریهای خاص در بیمه عمر پاسارگاد

در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد بيماری های خاص تحت پوشش عبارت است از هر گونه عارضه جسمی و يا اختلال در اعمال طبيعی اعضاء مختلف بدن که ناشی از بروز سرطان ، سکته قلبی و مغزی ، جراحی عروق قلبی و پيوند اعضاء بوده و به تشخيص پزشک معتمد شرکت برسد. شما با انتخاب این پوشش در فرم پرسشنامه بیمه عمر پاسارگاد در برابر شرایط نامطلوب فوق بیمه خواهید شد. 
شروع این پوشش برای شما 3 ماه پس از صدور بیمه عمرخواهد بود و طی آن می توانید با انتخاب 10 درصد ، 20 درصد و یا 30 درصد سرمايه عمر خود تا سقف 400.000.000 ريال از آن بهره مند شوید که برای افراد دارای سن بالاتر از 12 سال به بالا بطور کامل فعال خواهد شد.
در خصوص پوشش بیمه ای بیماری های خاص در بیمه عمر پاسارگاد باید به خاطر داشت که تحت شرایطی مانند تعليق ، فسخ و يا بازخريد بيمه نامه ، مخفف شدن بیمه عمر، بیماری هایی که در اثر اعتیاد و استفاده از مشروبات الکلی ایجاد می شوند و بیماری هایی همچون ایدز به عنوان استثنائات در نظر گرفته شده و تحت پوشش نخواهند بود.

 مطالعه کامل شرایط بیماریهای خاص در بیمه عمر پاسارگاد

 

شرایط و مزایای بیمه عمر

پوشش تکمیل درمان در بیمه عمر پاسارگاد

در بیمه عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد با همکاری شرکت بیمه کمک رسان ایران (SOS ) ، هنگامی که بیمه عمر پاسارگاد شما بعد از گذشت 6 ماه از تاریخ صدور آن و پرداخت حداقل شش ماه حق بیمه عمر پاسارگاد دارای ارزش بازخریدی بیش از 20.000.000 ریال شود، می توانید از پوشش بیمه تکمیل درمان ، مازاد بر تعهد بیمه گر اول ، در قالب دو بخش معین شده بر اساس جدول زیر استفاده نمایید:

بیمه درمان تکمیلی

مطالعه کامل شرایط پوشش درمان تکمیلی در بیمه عمر پاسارگاد 

 

 

شرایط و مزایای بیمه عمر

پوشش حادثه در بیمه عمر پاسارگاد

در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد حادثه عبارت است از هر واقعه ناگهانی ناشي از يک عامل خارجی که بدون قصد و اراده بيمه شده و ذينفع بروز کرده و منجر به جرح ، نقص عضو ، از کار افتادگی و يا فوت بيمه شده در بیمه عمر پاسارگاد گردد . شایان ذکر است که شرکت بيمه پاسارگاد 2 پوشش اضافی حادثه بر اثر زلزله و آتش فشان و اعتصاب ، شورش و بلوا را به نیز شما ارائه مي دهد .
شما با پرداخت اولین قسط از حق بیمه عمر پاسارگاد و صدور بیمه عمر و تامین آتیه در برابر حوادث ناگوار بیمه خواهید شد. این پوشش برای افراد دارای سن بالاتر از 12 سال به بالا بطور کامل فعال خواهد شد.

فوت بر اثر حادثه در بیمه عمر پاسارگاد:

شما با انتخاب این پوشش در فرم پرسشنامه بیمه عمر پاسارگاد در برابر تمامی رخدادهایی که خارج از کنترل شما هستند بیمه خواهید شد.
همانطور که در فرم پرسشنامه بیمه عمر نیز مشاهده می نمایید شما مي توانید 1 ، 2 و 3 برابر سرمايه بیمه عمر پاسارگاد خود ، پوشش فوت بر اثر حادثه داشته باشيد.

نقص عضو بر اثر حادثه در بیمه عمر پاسارگاد:

در بیمه نامه عمر و تامین آتیه نقص عضو بر اثر حادثه عبارت است از قطع ، تغيير شکل و يا از دست دادن توانايي انجام کار عضوی از اعضاء بدن که ناشی از حادثه بوده و وضعيت دائم و قطعی داشته باشد . 
همانطور که در فرم پرسشنامه بیمه عمر پاسارگاد نیز مشاهده می نمایید شما می توانید 1 ، 2 و 3 برابر سرمايه عمر خود ، پوشش نقص عضو بر اثر حادثه را انتخاب نمایید.

هزينه پزشکی در بیمه عمر پاسارگاد:

در بیمه عمر و تامین آتیه هزينه پزشکی عبارت است از هزينه هايي که بیمه گذار در صورت تحقق خطرات مشمول تعریف حادثه و تحت درمان قرار گرفتن به علت بروز آنها متحمل میشود، که این هزینه های درمانی مرتبط با حادثه را شرکت بیمه پاسارگاد پرداخت خواهد کرد.

همانطور که در فرم پرسشنامه بیمه عمر پاسارگاد نیز مشاهده می نمایید شما می توانید 5 و یا 10% سرمايه حادثه بیمه عمر خود ، پوشش هزينه های پزشکی را در بیمه عمر پاسارگاد انتخاب نمایید .

مطالعه کامل شرایط پوشش حادثه در بیمه عمر پاسارگاد

 

 

  البته باید توجه داشت که انتخاب شرایط بیمه عمر پاسارگاد فوق بعضا به انتخاب مشتری بوده و پس از استعلام به صورت جدول بیمه عمر در اختیار او قرار میگیرد تا بررسی نهایی را صورت دهد لذا پیشنهاد ما اینست که  جهت انتخاب دقیق و آگاهانه بیمه عمر با کارشناسان امر مشورت نمایید.

 

لینکهای مفید بیمه عمر

 

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا