بهترین بیمه عمر بیمه ایست که با توجه به نیازهای شما تهیه شده باشد (استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد)

بیمه عمر پرسنل نظامی و انتظامی

بیمه عمر چگونه میتواند به افزایش سطح رفاه و آسایش زندگی پرسنل نظامی و انتظامی کمک کند؟

در ادامه با بیان برخی از مزایای بیمه عمر پاسارگاد به بررسی پاسخ این سوال میپردازیم.

تامین اعتبار مالی :

یکی از ویژگیهای سودمند بیمه عمر پاسارگاد امکان دریافت وام از محل اندوخته بیمه نامه میباشد. فرآیند پرداخت این وام در کمتر از یک هفته و بدون نیاز به ضامن صورت میگیرد. این ویژگی در خرید وسایل منزل ، اتومبیل ، هزینه های تحصیلی فرزندان و حتی به عنوان کمک هزینه خرید مسکن میتواند به کمک پرسنل محترم بشتابد چرا که در اغلب موارد بدلیل وجود تورم سالهای اخیر بخش اعظم مبالغ دریافتی پرسنل صرف امور جاری زندگی شده و در مواقع نیاز به اعتبار مالی ناگزیر از دریافت وام از منابع دیگر با بهره های بالا هستند که فشارهای مضاعفی را به خانوار وارد مینماید.

 

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

خرید آنلاین بمه عمر پاسارگاد برای کودکان داشتن پشتوانه مالی در سنین ابتدایی فعالیت اقتصادی و اجتماعی هر فرد در ایجاد آینده ای موفق بسیار تاثیرگذار است. کارکرد اصلی بیمه عمر پاسارگاد برای کودکان و نوجوانان نیز همین است.

خرید بیمه عمر برای کودکان

بیمه عمر پاسارگاد برای جوانان این گروه سنی درگیر کار وسازندگی زندگی خود هستند. سرمایه گزاری حداقل 10% درآمد سالیانه برای این گروه در جهت تضمین آینده الزامیست تا ریسکهای بی شمار زندگی پوشش داده شود

خرید بیمه عمر برای جوانان

بیمه عمر پاسارگاد برای میانسالان افراد این دسته سنی کم کم به سنین پر ریسک زندگی خود نزدیک میشوند و علاوه بر ایجاد پشتوانه مالی مناسب برای سنین بازنشستگی باید نیم نگاهی هم به پوششهای تکمیلی بیمه عمر داشته باشند.

خرید بیمه عمر برای میانسالان

 

تخفیف در بیمه های اموال با داشتن بیمه عمر:

پرسنل محترم میتوانند با داشتن بیمه عمر پاسارگاد از امتیازات تخفیفی در بیمه بدنه خودرو و بیمه آتش سوزی منزل مسکونی بهره مند شوند

بیمه عمر و تامین دوران بازنشستگی :

پرسنل نظامی و انتظامی در پایان دوران خدمت مبالغی را از سازمان متبوع خود دریافت میدارند که میتوان تحت عنوان سنوات از آن نام برد حال اگر فرد در طی دوران خدمت خود دارای  بیمه عمر نیز بوده باشد ، علاوه بر پوششهای فوق العاده بیمه ای در طی این مدت  ، میتواند اندوخته بیمه عمر خود را نیز دریافت کند و در مجموع دوران بازنشستگی راحتی را برای خود رقم بزند. شایان ذکر است این اندوخته چندین برابر مبلغ پرداختی فرد به بیمه در طی این سالها بوده و سالانه رشدی برابر با سود تضمینی اعلام شده شرکت دارد.

بیمه تکمیلی درمان :

تقریبا تمامی سازمانهای نظامی و انتظامی مراکز درمانی خاصی برای پرسنل خود دارند و از این جهت نیازهای پرسنل را برطرف میکنند اما در زمان ابتلای فرد به بیماری های خاص و یا نیاز به پوششهای تکمیلی درمان  شاید این مراکز کافی نبوده و نیاز به خدمات درمانی از مراجع دیگر باشد که هزینه های بسیار سنگینی را به پرسنل تحمیل میکند در این مواقع نیز پوششهای بیمه عمر بسیار سودمند بوده و کمک حال پرسنل و خانواده های آنان میگردد.

بیمه عمر بهترین طرح تامین آتیه با ویژگی تعیین میزان و نحوه پرداخت

به جرات میتوان گفت که هیچ طرح تامینی و سرمایه گذاری دیگری وجود ندارد که پرسنل محترم تنها با پرداخت درصد کمی از حقوق خود  و با انتخاب نحوه پرداخت آن ( ماهانه ، سه ماهه ، شش ماهه و سالانه) هم از پوششهای حوادث ، بیماریهای خاص و ... بهره مند باشند و هم در هر زمان که نیاز داشته باشند منابع مالی اندوخته شده برای آنها در دسترس باشد

این تنها گزیده ای از فواید بیمه عمر برای شما قشر زحمتکش و محترم نظامی وانتظامی میباشد. حتما همه ما نیاز خواهیم داشت بیشتر بدانیم ، بیاندیشیم و سپس تصمیم بگیریم اما همانطور که از نام این بیمه بر می آید چشمگیر بودن ویژگی های آن با عمر و زمانی که ما در اختیار داریم گره خورده است لذا در صورتی که  بعد از بررسی کامل فواید آنرا باور کردیم نباید در تهیه ی آن برای خود و خانواده خود درنگ کنیم.

 

لینکهای مفید بیمه عمر

درباره ما

وب سایت تخصصی در مورد بیمه عمر و انواع دیگر خدمات شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در اینستاگرام

بالا